Gillette, Venus ComfortGlide Spa Breeze, Maszynka do golenia

Gillette, Venus ComfortGlide Spa Breeze, Maszynka do golenia

Pojemność 1 szt

Maksymalnie skuteczna, a jednocześnie bezpieczna i subtelna dla skóry, podaruje jej aksamitność, o jakiej śnisz. W zestawie znajdziesz dwa wymienne wkłady, abyś mogła korzystać z niej wyjątkowo długo.
Golarka została zaopatrzona w trzy extracienkie i idealnie dopasowujące się do indywidualnego kształtu ciała ostrza dla idealnej precyzji depilacji. Ruchoma główka umożliwia dotarcie także do trudniej dostępnych miejsc, a dwa szerokie i miękkie żelowe paski dzięki kontakcie z wodą tworzą lekką, balsamiczną piankę o aromacie świeżej białej herbaty – ułatwia ona komfortowy poślizg, wyśmienicie nawilża i uspokaja skórę oraz łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Nie do końca dla mnie...

Kupiłam ją już jakiś czas temu. Byłam bardzo zadowolona z maszynki Gilette Embrience, wiec chętnie sięgnęłam po tą, bo są trochę podobne.
Cena tej maszynki to ok.7 e. W zestawie jest uchwyt i dwa wkłady. Maszynkę używam już jakiś czas i mogę powiedzieć, że nie zamierzam dokupować do niej wkładów. Nie spodobała mi się.

Sam jej wygląd jest naprawdę w porządku. Jest solidna i ładnie się prezentuje. Rączka jest dobrze dopasowana do dłoni. Nie wypada z ręki.
Te paski nawilżające są słabe. Nie dają w ogóle poślizgu jak w maszynce Embrience, gdzie nie trzeba było nawet używać żelu czy pianki do golenia. Tutaj to mus. Pasek w ogóle nie nawilża skóry i zużywa się bardzo szybko. Moze po 2 tyg. wcale już go nie ma. Nie podrażnia mnie on a mam uczulenie na wiele pasków w maszynkach.

Ostrza są ostre i spokojnie można używać jednego wkładu ok.miesiac czasu jeśli nie przeszkadza Wam zużyty pasek nawilżający.
Niestety maszynka nie daje w 100% gładkiej skóry. Stosując ją już drugiego dnia mam lekko widoczne i wyczuwalne włoski gdzie przy dobrych maszynkach tego nie ma.

Główka maszynki jest dosyć duża, więc trzeba nauczyć się nią operować w trudniejszych miejscach np.w okolicach bikini, ale da sie.

Zużyłam dwa te wkłady i nie zamierzam dokupować kolejnych. Nie sprawdzają się na tyle dobrze, by w nie inwestować. Cena 4 wkładów, to ok.17 e. Według mnie sporo zważając na tak słaby pasek nawilżający.