Germaine de Capuccini, Timexpert SRNS, Repair Night Progress Serum (Silnie skoncentrowane serum)

Silnie skoncentrowane serum, zawierające ponad 50% aktywnych składników o
działaniu antyoksydacyjnym. Jego działanie jest zsynchronizowane z procesami ochrony i regeneracji skóry zachodzącymi w dzień i w nocy.
Zawiera innowacyjne składniki Zinc-Glycine Complex oraz RC-Advanced, wspomagające i wykorzystujące naturalne zasoby komórkowe. Wzbogacony o wysokooczyszczony aktywator kolagenu oraz kwas hialuronowy o wysokiej i niskiej masie cząsteczkowej, ceramidy, nano-emulgowane składniki, takie jak kompleks multiwitaminowy, witamina C oraz silny kompleks antyoksydacyjny bazujący na 7 ekstraktach roślinnych. Dzięki swojej formule zapewnia globalną ochronę przed stresem oksydacyjnym i procesem przedwczesnego starzenia skóry. Wzmacnia naturalne procesy regeneracji, nawilża.
Doskonałe uzupełnienie pielęgnacji przeciwstarzeniowej.

50 – 100ml
serum
z pipetą, w butelce
olejek

Serum idealne

Serum przeciwstarzeiowe idealne jako baza pod krem zarówno na dzień jak i na noc. Doskonlae sie wchłania, pozostawiając skórę nawilżoną i świeżą. W dłuższym stosowaniu rozświetla i daje efekt " wypoczętej" skóry. Idealnie łączy sie z kremem z witaminą C . Mam wrażenie , że podbija efekt kremu. Ostatnio próbowałam także połączenia z kremem z tej samej linii i Timexpert SRNS recovery cream i jestem zachwycona efektem. Gładka, nawilżona skóra , czekam na efekty długofalowe.
Jeżeli chodzi o samo serum to po zużyciu kilku opakowań, zauważam znaczną poprawę w zakresie elastyczności skóry i wyglądu zmarszczek Jestem przekonana, że to efekt połaczenia wielu elementów pielęgnacji, ale to serum z pewnością się do tego przyczyniło :) . Polecam !

Używa produktu od: próbka

Nie jestem przekonana

Robiąc zakupy w jednej z drogerii internetowych otrzymałam próbkę tego serum na noc, na które następnie nakładałam krem na noc. 2 ml próbka wystarczyła mi na 4 nałożenia, nie wliczając w to szyi. Konsystencja serum jest żelowa, dość rzadka. Produkt jest bezzapachowy i wchłania się dość długo, ale przy pielęgnacji wieczornej nie ma to dla mnie wielkiego znaczenia. Po tych czterech dniach używania produktu nie zauważyłam żadnych efektów, ani pozytywnych ani negatywnych. Cena dla mnie niestety nie do zaakceptowania, więc raczej nie skuszę się na zakup pełnowymiarowej wersji produktu.