OnlyBio, Face Balance, Serum adaptogenne rozświetlające

OnlyBio, Face Balance, Serum adaptogenne rozświetlające

Adaptogenne serum rozświetlające to nasz sposób na pełną, skoncentrowaną pielęgnację z efektem glow i wyrównaniem kolorytu skóry. Nasze serum to potężna dawka witaminy C, adaptogenów i ekstraktu z granatu dla natychmiastowej poprawy kondycji i wyglądu skóry. Regularne stosowanie doskonale wygładzi i wzmocni naskórek, niwelując oznaki zmęczenia i pierwsze zmarszczki. Odkrywaj swoją naturalnie promienną i odżywioną cerę dzień po dniu. Tajemnica skuteczności: Adaptogeny to rośliny o niezwykłych właściwościach przystosowawczych, zdolne do przetrwania w najbardziej ekstremalnych warunkach środowiskowych. To dlatego tak dobrze wzmacniają Twoją skórę, poprawiając jej odporność.

REISHI to adaptogeny, które doskonale nawilżają i odżywiają skórę, dodają jej blasku i wspomagają jej odporność na działanie czynników zewnętrznych.

Co rozświetla?
10% emulsji z kapsułkowaną witaminą C w najbardziej stabilnej postaci natychmiast nawilża i wygładza skórę, poprawia jej koloryt, redukuje przebarwienia i działa antyoksydacyjnie.

Co wzmacnia?
GRANAT zwalcza wolne rodniki, działa silnie regenerująco i wzmacniająco. Skutecznie poprawia kondycję skóry, również wrażliwej i naczynkowej.

łagodzące, na przebarwienia, przeciwzmarszczkowe, rozświetlające
z pipetą
lekkie
olejek
serum
wrażliwa, naczynkowa, normalna

Uczula

Używałam go kilka miesięcy, jednak po dłuższym stosowaniu wywołał u mnie reakcje alergiczną. Nie zdarzyło się to w przypadku używania innych tego typu produktów z witaminą C. Mojego męża uczulił od razu po pierwszym zastosowaniu.
Nie polecam, można sobie zaszkodzić.
Finalnie musiałam wyrzucić.

Mega przyjemniaczek

Wciąż poszukuję idealnego serum z witaminą C na dzień.
Natrafiłam na promocję tego produktu i postanowiłam spróbować.

Marka OnlyBio ma szczególne miejsce w moim sercu i tu też się nie zawiodłam.

Dla mnie- posiadaczki normalnej cery, 30+, to świetny produkt.

Serum jest zamknięte w szklanej buteleczce z pipetką. Sposób dozowania- guziczek, nie sprawdził mi się. Zdjęłam obręcz i została mi gumka jak w każdym serum z pipetą.

Produkt ma lekko żółty kolor, kremową konsystencję i pachnie owocowo. Bardzo dobry skład i wydajność.

Nie oczekiwałam rozjaśnienia przebarwień.
Najbardziej zależało mi na antyoksydacji pod SPF i na tym, żeby współgrało z innymi produktami- tutaj zdało egzamin.

Polecam ten produkt. Wrócę na pewno

Mieszane uczucia

Serum zamknięte jest w szklanej buteleczce z pipetą. Od początku pipeta mi się nie podobała, bo aby nabrać produkt należało nacisnąć u jej szczytu guziczek. Dla mnie łatwiej byłoby ścisnąć jakąś gumową końcówkę, ale ok, jakoś sobie poradziłam. Pod koniec używania pipeta się zepsuła, ale produkt można wytrząsnąć z buteleczki, więc nie ma problemu. Ma przyjemną taką trochę galaretowatą formułę, szybko wchłania się, bardzo ładnie pachnie. Używam codziennie wieczorem, ponieważ producent nie określił pory dnia więc nakładam przed pójściem spać i na krem na noc. Skóra odrobinę wydaje się bardziej rozjaśniona, ale nie radzi sobie z przebarwieniami. Dla mnie to mały zawód, bo liczyłam na przynajmniej minimalnie widoczne efekty np. przy świeżo powstałych przebarwieniach. Cała buteleczka starcza na miesiąc, a nawet ponad, gdy stosujemy codziennie. Produkt mnie nie uczulał, nie szczypał, nic złego się nie działo. Kolejne serum kupiłam w Garniera, do tego raczej już nie wrócę.

Idealny pod spf

Jest to serum adaptogenne, rozświetlające z witamina c i to w dodatku w najbardziej stabilnej postaci. Witamina c w tym przypadku w stężeniu 10% ma za zadanie nawodnić oraz wygładzić cerę, dodatkowo działa antyoksydacyjne oraz wyrównuje delikatne przebarwienia. W składnikach tego produktu znajdziemy także reishi, który jest adaptogenem, jest to antyoksydant, który wzmacnia skórę, a także opóźnia procesy jej starzenia się. W serum znajdziemy także granat, który pomaga zwalczać wodne rodniki co się przyczynia do przeciwdziałania powstawania zmarszczek, poprawia elastyczność skory. Odpowiada on za poprawę kondycji i nadaje się najpiękniejsze cery wrażliwej i naczynkowej. Serum stosowałam codziennie z rana przed aplikacja kremu spf, powolniejsze witamina c zmiecenia jego działanie. W pierwszych dniach po wprowadzeniu serum miałam delikatny wysyp krostek, ale już po tygodniu moja buzia się uspokoiła i dalsze używanie sprawiło mi tylko samą przyjemność. Kosmetyk ma konsystencję kremową, nie gęsta, szybko się wchłania i zostawia uczucie przyjemnego nawilżenia, skóra nie jest po nim ani trochę ściągnięta, ładnie rozświetla buzie. Dodatkowym atutem jest przepiękny zapach, dosyć cytrusowy, ale wyczuwalna jest tez nuta granatu. Często łączyłam to serum z kremem z tej samej linii, w połączeniu buzia była naprawdę promienna. Wygodna pipeta sprawiała łatwość nakładania produktu, aczkolwiek ostatnie aplikacje były dosyć utrudnione ponieważ pipeta nie sięgała już do samego produktu, aczkolwiek da radę wykorzystać go w 100%. Jego cena standardowa to 37,99. Mi udało się go dorwać trochę taniej na promocji, warto polować???? Jeśli ktoś potrzebuje lekkiego serum na codzień to sprawdzi się idealnie, polecam! Na aktualny moment nie planuje do niego wrócić, bo mam jeszcze trochę innych do przetestowania, ale są momenty kiedy za nim zatęsknię! A to dużo znaczy ❤️

Bardzo fajne serum

Serum warte przetestowania. W szklanej buteleczce z pipetą, wygodne w użyciu. Stosowalam codziennie rano pod krem. Nie rolowalo sie nic podczas makijażu. Znakomicie sie wchlania i przecudnie pachnie, ma tez przyjemną konsystencję. Cena nie jest wysoka

Ciekawe serum warte uwagi

Serum stosowałam podczas pielęgnacji porannej
Ze szklanego (na plus) opakowania wydobywa się porcja dość gęstego serum, emulsji, która doskonale wchłania się w skórę podczas aplikacji. Kolor biały.
Leciutki zapach nie podrażnia delikatnych wrażliwych nosów.
Cera po zastosowaniu była nawilżona, odżywiona. Na pewno stosowanie tego produktu wpłynęło na rozświetlenie cery.
Lubię jak w serum jest vit.C.
Serum stosowane przez osobę dojrzałą z cerą mieszaną
Zużyłam do ostatniej kropelki

Ok

Wydaje mi się że przy dłuższym stosowaniu ten produkt będzie ok. Jak na chwilę obecną stosuje go stosunkowo krótko, ale pozytywnie oddziaływuje na moją skórę. Jest fajnie napięta i ujędrniona. Cena według mnie troszkę wysoka. Warto kupować w promocji. Zapach jest naturalny nie drażniący.

Idealny dla cer tłustych i mieszanych

Pierwsze serum marki OnlyBio, a używałam ich już kilka, które naprawdę przypadło mi do gustu. Serum przepięknie pachnie granatem i cytryną. Błyskawicznie się wchłania i pozostawia skórę nawilżoną i rozświetloną. Nie zapycha, a wręcz działa łagodząco na wszystkie niedoskonałości. Jedynym minusem jest opakowanie - jakoś źle korzysta mi się z tej pipetki.

Przeciętne serum nawilające

Serum o lekkiej konsystencji, łatwo się rozprowadza i wchłania. Ma piękny, słodki zapach. Nakłada się pipetą ze specyficznym aplikatorem - który jednak można zdjąć, a pod spodem znajduje się klasyczny.

Jeśli chodzi o działanie, zauważyłam tylko efekt nawilżający. Możliwe, że stężenie witaminy C jest zbyt małe (brak informacji o stężeniu na opakowaniu) by wystąpił sugerowany efekt rozświetlający.

Średniak

Z jednej strony serum pomaga mi przy krostkach, które pojawiają się co jakiś czas na mojej twarzy. Z drugiej strony, brak efektu rozjaśnienia twarzy, o którym mówi producent (a u mnie jest nad czym pracować). Tutaj konkurencja dawała efekty już po 2-3 aplikacjach. Onlybio aplikuję częściej, a efektów brak. Na plus jest fajna konsystencja serum, która szybko się wchłania i dobrze nawilża buzię. Plus za niezapychanie - moja skóra ma bardzo dużą tendencję, brak również dodatkowego wysypu po aplikacji. W moim przypadku serum jest dość wydajne, bo używam go na zmianę z kwasowym (zielonym).

Mój typ cery - mieszana z tendencją do przetłuszczania.

Podsumowanie: mogę kupić kolejne opakowanie, ale tylko jeżeli będzie na promocji, za cenę rynkową można znaleźć lepsze rzeczy.

Mogę szczerze polecić to serum - fajna konsystencja, szybko się wchłania i naprawdę nawilża. Często mam problem z suchą skórą na nosie, a od kiedy używam serum ten problem znikł.
Zużyłam już 2 opakowania i teraz planuje kupić 3, więc to o czymś świadczy. :)
Po nałożeniu serum skóra jest naprawdę przyjemna w dotyku i czuć takie nawilżenie, przy czym serum nie jest wyczuwalne na twarzy.
Polecam serdecznie :)

Serum z Wit c

Serum ma bardzo intensywny zapach, dla mnie za mocny (kojarzy mi się z farba do wlosow).
Nie wyrządziło mi żadnej krzywdy ale też nie zauważyłam szczególnego działania- redukcji przebarwien czy rozświetlenia.
Na plus jest to, że nawilża.
Pipeta kompletnie nieporęczna jak dla mnie, wolę klasyczne.
Ot przeciętny produkt po który pewnie już nie sięgnę że względu na różnorodność produktów na rynku.