Ariana Grande, Thank U Next EDP

Ariana Grande, Thank U Next EDP

Zapach z kategorii kwiatowo-owocowo-gourmandowej.
Nutami głowy są gruszka i malina;
Nutami serca są różowa róża i kokos;
Nutami bazy są piżmo i ciastko makaronik.

40% jesień/zima 60% wiosna/lato

Makaronik

Zapach bardzo słodki, dziewczęcy. Wyczuwam w nim dokładnie te nuty, które są podane w opisie, jednak najbardziej kokos i makaronik. Zapach dla na nastolatki lub bardzo młodej kobiety. Niestety nietrwały.

Krótka trwałość

Kokos, kokos i jeszcze raz kokos. Zapach ten kręci się w moim odczuciu tylko wokół kokosa. Także jego fankom jak najbardziej mogę polecić te perfumy. Zapach jest dość delikatny, łagodny ale jednocześnie bardzo przyjemny.
Muszę jednak podkreślić, że utrzymuje się na ciele bardzo krótko. Nie oczekuję tego, że po kilku godzinach będę miała wokół siebie otoczkę zapachową na bardzo intensywnym poziomie, niemniej jednak od perfum oczekuje się znacznie dłuższej trwałości.
Wygląd flakonu jest bardzo ładny, może służyć po sam w sobie jako dekoracja w łazience. Polecam jako zapach na dzień, głównie dla młodych dziewcząt.

Moja recenzja

Ciekawy flakonik. Ładny zapach. Pachnie kokosem, lekko wanilią. Na początku czuć koperek jednak po przyzwyczajeniu się do zapachu czuć kokosa, lekko wanilię. Trwałość średnia.

Nie dla mnie.

Ja: Lubię zapachy słodkie i orzeźwiające. Kwiatowe i owocowe. Zapachy cięższe zazwyczaj mi nie podchodzą, ale zdarzają się wyjątki od reguły. Większość zapachów pachnie na mnie dokładnie jak w opakowaniu.

Flakon: Okrągły, opakowany w pęknięte serce. Świetnie się prezentuje na półce, wygląda bardzo oryginalnie. Nie widziałam wcześniej takiego oryginalnego flakonu. Całość opakowana w przyjemny dla oka karton, ładny, charakterystyczny dla marki. Producent daje do wyboru aż 3 pojemności 30, 50 i 100 ml.

Wrażenia: Wiele osób mówi, że wyczuwa koperek w tym zapachu. Ja kompletnie go nie czuję. Dla mnie w tej kompozycji króluje od początku do końca kokos. W kompozycji jest gruszka, malina, różowa róża i piżmo. Ani owoców ani kwiatów nie wyczuwam tak mocno jak właśnie tego kokosa. Zapach jest bardzo słodki, powiedziałabym, że momentami mocno przytłaczający, mdły. Raczej na letnie, ciepłe dni. Jest to zapach dość infantylny, dość płaski, lekki. Zapach tworzy za sobą ogon, ale nie rozwija się za bardzo podczas noszenia go.

Typ kobiety: Moim zdaniem jest on odpowiedni dla nastolatki, bardzo młodej kobiety lub fanki zapachów bardzo słodkich.

Trwałość: Całkiem niezła od 2 do 5 godzin. Jak na wodę toaletową uważam, że to niezły wynik.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Taki kokosowy

Ja osobiście bardzo ale to bardzo lubię ten perfum. Jeżeli chodzi o zapach to jest taki kokosowy, lekko taki koperokowy? i ja czuję jeszcze popcorn. Cóż mogę powiedzieć o flakoniku NO PO PROSTU PRZEUROCZY! Na toaletce wygląda pięknie. To jest mój ulubiony perfum Ariany Grande. Daję też wielki plus że jak gdzieś jedziemy to można wyjąć różowy flakonik ze złamago serduszka. Trwały mocno u mnie utrzymuje się od 2-5 godzin.

Cudne ale za dużo kokosu

Idealny dla nastolatek ale nie tylko, fanki Ari też będą zachwycone. Zapach jest mocno kokosowy więc ciężko coś innego poczuć. Na pewno nie nadaję się dla osób którzy nie lubią kokosa!!!! Ale jest bardzo trwały i przechodząc lub siedząc koło jakiejś osoby prawdopodobnie go wyczuje. Dla dorosłych kobiet proponuję poważniejsze zapachy!!!

Zawiodłam się

Dostałam ten perfum w prezencie i niestety kompletnie nie moje gusta . Zapach strasznie przypomina mi zapach koperku i jak dla mnie jest bardzo mdły dlatego niestety kompletne mi się nie podobają. Flakonik perfum naprawdę piękny , co do trwałości to trzeba im przyznać że całkiem dobrze natomiast zapach kompletnie nie :)

ThankU, Next ma chyba przesłanie

Zadziwiający ten zapach. W sumie przez przypadek przetestowałam w perfumerii, i oniemiałam: koperek :) i szlachetna puchowa puszysta słodycz-ale czad, taki niespotykany i fajny zapach. Tak powiedziałam. Ekspedientka się zdziwiła, ze mi się ten zapach spodobał. Wyszłam ze sklepu. Wróciłam do domu w sumie z 3 innymi zapachami Lalique. W domu mi cały czas pachniało jakby tartą borówkową :) i tak do wieczora. Zachodziłam w głowę, czy to Ametyst Lalique, który miałam na nadgarstku...
...czy co? Podążając, jak po mapie okazało się, ze na bluzce jest inny zapach; no bo przecież wcześniej na nadgarstku testowałam właśnie zapach Ariana :) I tak, jest mega mocny tzn mega trwały, przyjemny i unikatowy, w 90% trwały jak Jungle Kenzo i jak zapachy o doskonałej jakości. A ze się okazało, ze mam zniżkę urodzinową to całe 100ml pojawiło się u mnie. —- Jak pachnie? Nie do opisania. Po prostu cudownie i unikatowo. Trwale zaznacza swoją obecność, a jednocześnie sprawia wrażenie puszystości. Majstersztyk, który zmienia się s czasie i zaskakuje. Nie wiem czy udaje mi się rozróżnić poszczególne nuty, ale ten piękny i ulubiony koperek na początku, owszem. No i zapach ciasteczka. Oczywiście, jeżeli ktoś lubi słodkie ale niepowtarzalne zapachy to będzie zachwycony. Ja lubię 3-4 rodzaje zapachów: słodkie, świeże, z oud i aromatyczne. Używam wymiennie, i zawsze jestem zaskoczona. Mam suchą skórę, wiec przed nałożeniem zapachu balsamuję skórę. Może dlatego na mnie zapach przechodzi fazy tak, jak trzeba? On otula na cały dzień jak miękki, przytulny kocyk.
Butelka? Masakra ;) może młodym będzie się podobać; dobrze, ze można wyjąc ją z serca ;) ThankU, Next ma chyba przesłanie, kiedy nie idzie Ci (stad dla niektórych mało przyjemny koperek, dla mnie super bo lubię) to zmień i sprubój z następnym (dlatego zapach zmienia się na przyjemny, pocieszający i przytulny). Tego jeszcze nie było w perfumach ^^ CUDO!!!!!!

Perfumy

Jak dla mnie te perfumy to straszna porażka. Opakowanie jest przepiękne i tylko to podoba mi się w tych perfumach. Zapach? No cóż pachnie strasznie!! Jest to nuta całkowicie zdominowana przez zapach koperku co jest dla mnie okropne. Zapach dość intensywny , który utrzymuje się dość długo do 5 godzin.

Miłość od pierwszego wąchnięcia :D

Moja recenzja wideo:

Warning: file_get_contents(https://api.instagram.com/oembed/?hidecaption=true&maxwidth=570&url=https://www.instagram.com/p/B3ex67EnHBy/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /var/www/www.wizaz.pl/public/kosmetyki/src/Edipresse/Bundle/KwcBundle/Twig/Extension/VideoPreviewExtension.php on line 42

Bardzo ładne opakowanie. A Zapach? Przepiękny ale trzyma się określony czas, owocowe aromaty gruszki, maliny oraz delikatny kokos z kwiatowym aromatem płatków róży robią u mnie furorę ! Czy kupię drugi raz? Nie wiem bo znam lepsze zapachy ale wiem ze warto wyprobować Ariane ! :)

Świetny!

Wiedziona poprzednim zapachem Ariany "Cloud", który sprawdził się u mnie niesamowicie dobrze postanowiłam 'spróbować' kolejnego zapachu od Ari. Niesamowicie specyficzna nuta zapachowa - jest słodki, lekko jakby koperkowy? Ale tylko w pierwszej chwili, gdyż później bardziej czuć słodycz kokosa. Naprawdę długo się trzyma (jednak trochę krócej niż Cloud) i w trakcie noszenia staje się coraz bardziej słodki, ale w taki delikatny sposób. Opakowanie śliczne, urocze (cała Ariana!), jedyny minus to to, że te serduszko jest gumowe, gdyż trochę zapach gumy nie pasuje do takich eleganckich perfum, ale poza tym same plusy. Nie męczy, nie drażni.