Ariana Grande, Thank U Next EDP

Ariana Grande, Thank U Next EDP

Zapach z kategorii kwiatowo-owocowo-gourmandowej.
Nutami głowy są gruszka i malina;
Nutami serca są różowa róża i kokos;
Nutami bazy są piżmo i ciastko makaronik.

33% jesień/zima 67% wiosna/lato

ThankU, Next ma chyba przesłanie

Zadziwiający ten zapach. W sumie przez przypadek przetestowałam w perfumerii, i oniemiałam: koperek :) i szlachetna puchowa puszysta słodycz-ale czad, taki niespotykany i fajny zapach. Tak powiedziałam. Ekspedientka się zdziwiła, ze mi się ten zapach spodobał. Wyszłam ze sklepu. Wróciłam do domu w sumie z 3 innymi zapachami Lalique. W domu mi cały czas pachniało jakby tartą borówkową :) i tak do wieczora. Zachodziłam w głowę, czy to Ametyst Lalique, który miałam na nadgarstku...
...czy co? Podążając, jak po mapie okazało się, ze na bluzce jest inny zapach; no bo przecież wcześniej na nadgarstku testowałam właśnie zapach Ariana :) I tak, jest mega mocny tzn mega trwały, przyjemny i unikatowy, w 90% trwały jak Jungle Kenzo i jak zapachy o doskonałej jakości. A ze się okazało, ze mam zniżkę urodzinową to całe 100ml pojawiło się u mnie. —- Jak pachnie? Nie do opisania. Po prostu cudownie i unikatowo. Trwale zaznacza swoją obecność, a jednocześnie sprawia wrażenie puszystości. Majstersztyk, który zmienia się s czasie i zaskakuje. Nie wiem czy udaje mi się rozróżnić poszczególne nuty, ale ten piękny i ulubiony koperek na początku, owszem. No i zapach ciasteczka. Oczywiście, jeżeli ktoś lubi słodkie ale niepowtarzalne zapachy to będzie zachwycony. Ja lubię 3-4 rodzaje zapachów: słodkie, świeże, z oud i aromatyczne. Używam wymiennie, i zawsze jestem zaskoczona. Mam suchą skórę, wiec przed nałożeniem zapachu balsamuję skórę. Może dlatego na mnie zapach przechodzi fazy tak, jak trzeba? On otula na cały dzień jak miękki, przytulny kocyk.
Butelka? Masakra ;) może młodym będzie się podobać; dobrze, ze można wyjąc ją z serca ;) ThankU, Next ma chyba przesłanie, kiedy nie idzie Ci (stad dla niektórych mało przyjemny koperek, dla mnie super bo lubię) to zmień i sprubój z następnym (dlatego zapach zmienia się na przyjemny, pocieszający i przytulny). Tego jeszcze nie było w perfumach ^^ CUDO!!!!!!

Perfumy

Jak dla mnie te perfumy to straszna porażka. Opakowanie jest przepiękne i tylko to podoba mi się w tych perfumach. Zapach? No cóż pachnie strasznie!! Jest to nuta całkowicie zdominowana przez zapach koperku co jest dla mnie okropne. Zapach dość intensywny , który utrzymuje się dość długo do 5 godzin.

Miłość od pierwszego wąchnięcia :D

Moja recenzja wideo:

Bardzo ładne opakowanie. A Zapach? Przepiękny ale trzyma się określony czas, owocowe aromaty gruszki, maliny oraz delikatny kokos z kwiatowym aromatem płatków róży robią u mnie furorę ! Czy kupię drugi raz? Nie wiem bo znam lepsze zapachy ale wiem ze warto wyprobować Ariane ! :)

Świetny!

Wiedziona poprzednim zapachem Ariany "Cloud", który sprawdził się u mnie niesamowicie dobrze postanowiłam 'spróbować' kolejnego zapachu od Ari. Niesamowicie specyficzna nuta zapachowa - jest słodki, lekko jakby koperkowy? Ale tylko w pierwszej chwili, gdyż później bardziej czuć słodycz kokosa. Naprawdę długo się trzyma (jednak trochę krócej niż Cloud) i w trakcie noszenia staje się coraz bardziej słodki, ale w taki delikatny sposób. Opakowanie śliczne, urocze (cała Ariana!), jedyny minus to to, że te serduszko jest gumowe, gdyż trochę zapach gumy nie pasuje do takich eleganckich perfum, ale poza tym same plusy. Nie męczy, nie drażni.