MyVita, Olej arganowy tłoczony na zimo

MyVita, Olej arganowy tłoczony na zimo

Kosmetyczny olej arganowy tłoczony na zimno z orzechów drzewa arganowego.
Olej tłoczony na zimno zachowuje wszelkie wartości, a certyfikat ekologiczny Ecocert gwarantuje, że na żadnym etapie wytwarzania nie pojawiły się dodatki chemiczne.
Olej arganowy jest idealny do pielęgnacji twarzy, ciała, paznokci, włosów, do masażu, kąpieli oraz opalania.
Osad mogący wystąpić w oleju jest zjawiskiem naturalnym i nie ma wpływu na właściwości produktu.
Posiada dozownik umożliwiający wygodną aplikację olejku.
W odróżnieniu od spożywczego, jest dużo jaśniejszy i posiada delikatny zapach orzechów, ponieważ jest tłoczony na zimno, a nie z poddawanych obróbce prażenia ziaren

olejek
odżywiające
bez silikonów
w sprayu

• Argania Spinosa Kernel Oil

fantastyczny

Olejek stosuję na włosy wysuszone przed prostowaniem chroni przed wysoka temperatura wystarczy już mała ilość żeby był efekt pięknych włosów i nie przetłuszcza. Włosy błyszczą nie są przesuszone bo jest to czysty olejek arganowy i nadaje się właściwie do każdego typu włosów ja mam wysoko porowate. Włosy stają się mniej puszące błyszczące zregenerowane bardzo polecam. Czasami tez stosuję na skórki od paznokci i tez super się w tym wydaniu sprawdza. Można używać również do twarzy przeciw zmarszczkowo bądź do masażu. Od otwarcia jest ważny rok wiec dla mnie to zaleta jak na produkt naturalny. Można go dostać np w aptekach bądź w internetowych aptekach z tego co widziałam.