Nami, Olej z korzenia łopianu z ziołami (nowa wersja)

Nami, Olej z korzenia łopianu z ziołami (nowa wersja)

Dzięki doskonale dobranej kompozycji ziół, preparat posiada fenomenalne działanie na:
Włosy:
- odżywia i wzmacnia cebulki włosowe,
- odnawia słabą i uszkodzoną strukturę włosów,
- hamuje wypadanie i przyśpiesza wzrost włosów,
- działa korzystnie przy łupieżu, suchości, podrażnieniach, swędzeniu skóry głowy,
- regeneruje włosy po zabiegach fryzjerskich.
Skórę:
- odżywia i pielęgnuje,
- zapobiega zmarszczkom oraz starzeniu się skóry,
- działa korzystnie na skórę grzybiczą oraz cerę trądzikową.

Wzmacnia i odbudowuje łamliwe paznokcie. Odżywia i wzmacnia cienkie, rzadkie rzęsy.
Łopian - Odżywia i wzmacnia cebulki włosowe, wstrzymuje wypadanie włosów, przyspiesza ich wzrost, regeneruje uszkodzona strukturę włosów, działa korzystnie przy łupieżu, suchości, podrażnieniach i swędzeniu skóry głowy.
Oman wielki - Ma działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne. Działa korzystnie przy swędzeniu i podrażnieniach skóry głowy, przyspiesza wzrost włosów.
Pokrzywa - stymuluje węglowodanową i białkową przemianę, zwiększa napięcie ścianek naczyń krwionośnych, wzmaga likwidacje podrażnień i swędzenia skóry głowy, zapewnia profilaktykę łupieżu, wypadania włosów i przedwczesnego siwienia.
Podbiał - Stosuje się przy świądzie, wypadaniu włosów i podrażnieniach skóry głowy. Reguluje funkcje gruczołów tłuszczowych, stymuluje wzrost włosów.
Uczep trójlistkowy - Stosuje się przy łojotoku, świądzie i zapaleniu skóry. Sprzyja szybkiej regeneracji nabłonka skóry.
Skrzyp polny -Przyspiesza przemianę materii, korzystnie działa przy łupieżu, podrażnieniach i swędzeniu skóry głowy.

Bardzo dobry

Skuteczność olejku obserwuję na włosach mojego dziecka. Do tej pory był problem z ich wypadaniem po miesiącu regularnego olejowania włosów i skóry głowy olejkiem jest zdecydowana poprawa.
Włosy zdecydowanie mniej wypadają a na skórze nie pojawia się łupież (który prawdopodobnie był efektem niewłaściwych kosmetyków).
Wydaje mi się, że sama struktura włosów narazie nie uległa poprawie .

To jest to!

Olejek ma ten wiele zastosowań, ale ja wykorzstałam go w celu poprawy kondycji włosów. Jak pewnie niejedna kobieta, zmagam się z epizodami nadmiernego ich wypadania oraz ścieńczenia. Produkt ten jako pierwszy tak naprawdę mi pomógł, a stosowałam mase rzeczy, począwszy od szamponów, przez wcierki, maski, a skończywszy na przereklamowanych suplementach diety. Olejek za poleceniem znajomej wzbogaciłam olejkiem cynamonowym, który dodatkowo rozgrzewa skórę głowy przez co zwiększa ukrwienie skóry, a przez to cebulek. Nie bez znaczenia jest odpowiedni masaż. Z czystym sumieniem mogę go polecić, bo jeszcze żaden specyfik nie spowodował u mnie takiego wysypu babyhair jak również przyspieszenia wzrostu włosów na długość.

Rewelacyjny!

Kocham ten olejek za jego wszechstronność.
Kupiłam go na wypadajace włosy a raczej na podtrzymanie kuracji po vichy dercos.
Nie mogę powiedzieć czy daje rade z wzmożonym wypadaniem bo w tej chwili wypadają mi pojedyncze włosy ale mogę powiedzieć że napewno zapobiega.
Dziś pierwszy raz nałożyłam go na 3godz na całość i powiem wam że przerosl mnie efekt. Zdrowe lśniące włosy łatwo się rozczesuja i są mega błyszczące.
A co najbardziej mnie w nim zaskoczyło to efekt zastosowany na skórze.
Moja tradzikowa cera skłonna do wypryskow zaskornikow stała się idealna!
Dzięki temu olejkowi który stosuje na twarz na noc, zmniejszył wypryski a zaskorniki zniknęły! Magia
Polecam z całego serca żaden lek czy maść przepisana przez dermatologa nie dorówna mu.
Uwaga: Efekty tylko dla systematycznych :)

Lubię za jego wszechstronność

Mam wersję z pompką tego cudownego specyfiku. Bardzo mi taka butelka odpowiada gdyż dozowanie olejku jest ułatwione i bardziej higieniczne.
To jest olejek do wszystkiego w pełnym tego słowa znaczeniu:) A najlepsze jest to,,że na nic nie szkodzi:)
Używam na włosy zarówno na skórę głowy jak i na całą długość włosów. Trzymam czasem i cały dzień jak siedzie w domu:) czasem tak lubię sobie potrzymać trochę olejowane włosy:) Łatwo się zmywa, nie powoduje większego przetłuszczania. Odżywia włosy, dociąża, sprawia ,że przynajmniej moje są bardziej mięsiste,cięższe-jest ich więcej?:) mam takie wrażenie szczególnie podczas spłukiwania szampony jak leżą na plecach te moje kudły i po prostu jest za co złapać:). Uważam,że po kuracji tym olejkiem przestały tak wypadać.
Stosuję go na rzęsy. czy bardziej rosną nie zauważyłam, ale mniej wypadają i są bardziej takie zdrowsze? elastyczne?.
Używam go na cerę-często zamiast kremu czy serum na noc na dzień różnie. Po prostu smaruje się olejkiem . Ładnie się wchłania. Buzia jest po nim elastyczna , nawilżona. Nigdy mnie nie zapchał.
Stosuję też na paznokcie, pięknie nawilża, odżywia skórę wokół paznokcia. Daje uczucie komfortu. Znikają suche skórki.
Na pewno kupie go znowu. Na pewno większą butlę:)

Wow

Jakiś czas temu kupiłam olej z korzenia łopianu z ziołami, ponieważ wówczas bardzo wypadły mi włosy Olej się sprawdził stosowany jako wcierka do skóry głowy zahamował wypadanie włosów. Zaczęłam go stosować również na wypryski - niedoskonałość szybciej znikała a także do rzęs były mocne i dłuższe.

Rewolucyjny olej

Wszelkimi sposobami staram się wzmacniać moje włosy.Stosuję suplementy, odżywki, wcierki.Tym razem znowu zwróciłam się w stronę naturalnej pielęgnacji i zakupiłam olej łopianowy z ziołami:uczepem trójlistkowym, pokrzywą, omanem, podbiałem i skrzypem polnym.Olej ma szerokie działanie.Bardzo spodobało mi się to, że można go używać także do rzęs, paznokci, ciała, i twarzy.
Produkt znajduje się w poręcznym, plastikowym opakowaniu. Nie wylewa się go za dużo na dłoń pomimo dość rzadkiej konsystencji. Nie pachnie za przyjemnie, ale mi to nie przeszkadza.Olej stosuję solo lub z innymi olejami lub dodaję go do masek domowej roboty i są zauważalne efekty w wyglądzie włosów.Pasma są mocniejsze i już tak nie wypadają jak przed kuracją. Szybciej rosną, co dało się poznać po odrostach oraz zahamował łupież.Jednak trzeba pamiętać o regularnym stosowaniu i dokładnym umyciu włosów, bo akurat moje cienkie włosy raz obciążył. Wszystko z umiarem. Zaczęłam stosować go również na rzęsy i tutaj również jest poprawa.Gdy posmarowałam nim twarz troszkę mnie uczulił, ale najważniejsze, że podziałał na włosy. Produkt nie kosztuje majątku, a warto wspomóc się nim w walce o piękne włosy.

Szybszy wzrost włosów, rzęs i paznokci !!!!

Jak w tytule recenzji, kiedy zależy mi na szybkim poroście włosów, wzmocnieniu paznokci i rzęs kupuje ten olejek, zazwyczaj zimą kiedy jest się bardziej osłabionym, po intensywnym farbowaniu włosów, chorobie itp.

To dość ekonomiczne, ponieważ zastępuje mi wcierkę do skóry głowy, serum na paznokcie i rzęsy.

Przy regularnym stosowaniu jest bardzo skuteczny, stosuje go zazwyczaj na noc, wcieram w skórę głowy (rano myje włosy), smaruje ręce i nabieram na pędzelek żeby posmarować nim rzęsy i brwi.

Włosy rosną szybciej, są b. błyszczące, mniej się przetłuszczają, można uznać, że robią się gęściejsze.

Paznokcie robią się bardziej elastyczne, rosną jak szalone :)

Rzęsy robią się dłuższe i gęściejsze.

Jako olejek do twarzy mi nie odpowiada, może być dobry dla przetłuszczającej się mocno skóry, mojej nie robił nic wartego opisania.

Konsystencje ma dość wodnistą.

Nie mam pojęcia czym różni się stara wersja od nowej, możliwe, że ma mniej intensywny zapach i bardziej przeźroczysty kolor, ale działał tak samo więc opis umieszczam tu.

Rzeczywiście działa

Swego czasu zmagałam się z problemem wypadania włosów, choć z natury mam je raczej gęste. Szukałam czegoś co wzmocni skalp i cebulki. Faktyczne w tej roli sprawdza się doskonale.

Zalety:
+rzeczywiście włosy mniej wypadają
+po regularnym stosowaniu pojawiają się baby hair
+dobrze wpływ na ogólną kondycję włosów
+stają się mięsiste, bardziej odżywione.

Wady:
- słaba wydajność

Jesli moje włoski i przede wszystkim skóra głowy będą potrzebowały odżywienia i wzmocnienia, to ponownie po niego sięgnę.

zioła działają

Olejek ma zielony kolor, jest wydajny i skuteczny. Używam go na skórę głowy, ok. 3 ml rozsmarowane w dłoniach wystarczają na masaż głowy, a po kilku godzinach zmywam go szamponem do włosów wypadających lub dziegciowym. Widzę poprawę stanu skóry głowy, jest ukojona, włosów wypada jakby mniej. Poza tym używam kilka kropli na twarz - dosłownie 5-6 kropli wystarcza na posmarowanie całej twarzy. Po dłuższym stosowaniu widzę poprawę wyglądu porów skóry, są oczyszczone, mniejsze, skóra jest w lepszej kondycji. Wydajność jest naprawdę dobra. Olej jest raczej lejący, mało gęsty. Początkowo używałam oleje w dość szczodrej ilości, ale wtedy nie działały tak dobrze, dopiero gdy nauczyłam się stosować niewielką ilość na skórę głowy, czy twarzy widzę, że oleje są naprawdę niezwykle skuteczne

Gorzki smak łopianu.

Łopian to nic innego jak potocznie zwane dziady, które na pewno znacie, chociażby z powiedzonka " Przyczepił się jak dziad do psiego ogona".
Kto by pomyślał, że tak uciążliwy chwast, który jest nie tylko chwastem ale i ziołem, ma tak szeroki wachlarz zastosowania. Pomocny przy cukrzycy, cerze trądzikowej, łojotokowej. Wzmacnia włosy i wpływa na ich porost.

Oleju używałam tylko i wyłącznie na moje włosy. Osłabione i maltretowane ciągłym farbowaniem. Bardzo dobrze wpłynął na ich kondycję. Nie ma szczególnie drażliwego zapachu, ani też nie jest bardzo tłusty i gęsty, dobrze się go wypłukuje. Po przeprowadzeniu 2 miesięcznej kuracji zauważyłam znaczny przyrost mikro włosków, tzw. baby hair.
Czy olej działa na poprawienie kondycji włosów tych, które już są?
Na cebulki tak, na długość nie.
Olej wzmacnia włosy,mniej ich wypada, wpływa na porost. Ale nie zmienia wyglądu włosów na długości.

Na pewno wrócę do oleju, niekoniecznie z tej firmy.Dla mnie producent nie ma większego znaczenia, kieruję się raczej składem, pochodzeniem, ceną i dostępnością.

Mimo wszystko polecam.

Super

Mam długie, kręcone włosy, torturowane farbami i suszarką. Dodatkowo w tym roku wypadło ich naprawdę dużo. Skuszona recenzjami w internecie kupiłam ten olej. Stosowałam go na mokre włosy na noc. Zużyłam buteleczkę i na pewno kupię następną. Olej Nami spowodował prawdziwy wysyp baby hair, mocno odżywił i ukoił suchą, swędzącą skórę głowy, z którą zawsze miałam problem. Efektem jego używania są zagęszczone, lśniące, miękkie, odbite od nasady i podatne na układanie włosy. Polecam go każdemu, kto ma problem z wypadaniem. Do tego jest bardzo wydajny - 100 ml wystarczyło mi na 3 miesiące.

Najlepszy

Jest to najlepszy preparat do włosów z jakim miałam do czynienia. W gorączkowym poszukiwaniu środka, który powstrzymałby masową ucieczkę włosów z głowy i odżywiłby to, co jeszcze zostało, przetestowałam wiele odżywek, szamponów, wcierek i tabletek. Ale tylko ten olejek przyniósł świetne rezultaty i oszałamiającym tempie. Po miesiącu włosy znacznie przestały wypadać, są nawilżone, mocniejsze, gładsze. Uważam, że najlepszą rekomendacją jest stan włosów po dostawieniu olejku - włosy wciąż nie wypadają a skóra głowy odzyskała równowagę ( wcześniej często skalp był przesuszony). Polecałabym jednak trzymać się zaleceń producenta. Ja niestety na początku stwierdziłam, że ''a tam, ja wiem lepiej" i stosowałam nawet 5 razy w tygodniu i włosy były przeciążone i przyklapnięte. Teraz już grzecznie się trzymam wszystkiego, co piszą na opakowaniach :D
Olejek nie jest bardzo tłusty i dosyć łatwo się zmywa, co jest dużym plusem bo moje cienkie włosy bardzo nie lubią olejowego przeciążenia. Zapach jest raczej mało charakterystyczny. Wydajność jest natomiast oszałamiająca. Za butelkę 150 ml stacjonarnie zapłaciłam 36zł ( ale jak dobrze poszukać, to można ją mieć tez za 27 zł). Po intensywnej ponadmiesięcznej kuracji + używanie od czasu do czasu dla podtrzymania efektu, pozostało mi jeszcze pół opakowania.

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu i szczerze polecam każdemu, kto testował już wszystko i nic nie pomogło:)