Loton, Spa & Beauty, Oil Therapy Coconut Oil (Olej kokosowy do włosów)

Loton, Spa & Beauty, Oil Therapy Coconut Oil (Olej kokosowy do włosów)

Coconut Oil z serii Spa & Beauty przeznaczony jest do bezpośredniego stosowania na włosy oraz ciało. Olej kokosowy wnika w struktury włosów chroniąc je przed utratą wody i protein, dzięki czemu stają się one miękkie, lśniące i mocne. Wcierany w skórę głowy poprawia jej ukrwienie i wzmacnia cebulki włosowe. Stosowany na ciało nawilża i wygładza skórę. Obecne w oleju kokosowym naturalne antyoksydanty zwalczają wolne rodniki, spowalniają procesy starzenia skóry i sprawiają że staje się ona jędrna i elastyczna.

Bardzo dobry do włosów i ciała

Olejek świetnie się sprawdza do olejowania włosów. Produkt jest rzadki, ale wbudowana pompka znacznie ułatwia aplikację. Można go nakładać na całą długość włosów jak i na skórę głowy. Nie zawiera silikonów, parabenów i alergenów więc łatwo się spłukuje i jest bezpieczny dla skóry.
Myślę, że lepiej sprawdzi się dla włosów niskoporowatych, które lubią olej kokosowy. Włosy wysokoporowate może dodatkowo puszyć, ewentualnie można stosować na same końcówki dla zabezpieczenia przed utratą wody.
Olejek często stosuję także do ciała, nakładam go po użyciu kremu/balsamu, aby wzmocnić nawilżenie.
Pięknie pachnie, nie pozostawia lepkiej warsty. Bardzo przydatny produkt w pielęgnacji.

Zależy dla kogo

Dostałam ten olej do testów, kiedy dopiero co wszedł na rynek i postanowiłam używać do olejowania włosów. Mam średnipory typu 2a, które strasznie łatwo obciążyć. Ten olej niestety im się nie spodobał. Nakładany małą porcją i tylko na długość powodował za każdym razem, że fryzura przypominała spaniela na którego ktoś wylał wiadro wody. Spłukiwałam, emuglowałam i tak to nic nie dawało. Doszłam do wniosku, że moje włosy nie lubią się z tym kosmetykiem i nie zużyłam opakowania, nawet nie miałam ochoty go użyć do ciała. Wylądował w koszu. Jak widać po recenzjach to nie jest zły produkt tylko nie każde włosy go polubią. Jeśli wasze nie przepadają za kokosem to sobie darujcie.

Dobry produkt w przyzwoitej cenie

Mam suche szorstkie i kręcone włosy . Ujazmic je i odżywic to nie lada wyczyn. Po olejowaniu są miękkie, błyszczące i dobrze się rozczesuja.
Produkt łatwo się nakłada, dobrze zmywa

Najlepszy i tani

Zacznę od tego, że mam suche i zniszczone włosy. Rzadko który olejek sobie z nimi radzi. Kupiłam kiedyś ten, zupełnie przez przypadek i teraz to już chyba trzecie opakowanie. Ma cudny skład za stosunkowo niską cenę. Zapach co prawda specyficzny, trzeba się przyzwyczaić. Włosy po olejowaniu są miękkie i błyszczące. Świetnie nadaje się tez do ciała lub jako kilka kropli do kąpieli. Doskonale nawilża. To jednak typowy olej, więc na skórę lepiej go stosować na noc.

Używa produktu od: próbka

Super

Mam cienkie, suche włosy. Kupując ten olejek oczekiwałam aby nadał moim włosom miękkości i delikatności.

Już po pierwszym użyciu uzyskalam ten efekt i jestem bardzo z niego zadowolona. Zastosowałam go godzinę przed umyciem następnie umyłam włosy szamponem i odżywka. Po wyschnięciu włosy stały się gładkie, nie puszą się już tak bardzo jak wcześniej.

Zapach jest przyjemny, skład bardzo dobry, jedynie co mi nieodpowiada to forma przechowywania olejku w buteleczce, ponieważ za każdym razem jak chce nałożyć więcej olejku to już mam tłuste ręce i wszystko się slizga :)

Naprawdę polecam!!!

Spoko loko

Lubię olejować włosy. Po prostu. Takie mam jakieś dziwne hobby. Ta mieszanka olejów daje radę. Pieknie pachnie, nie obciąża włosów. nie przetłuszcza ich za bardzo. Mimo to, wolę olej z czarnuszki bo zdecydowanie bardziej zmiękcza włosy

przepis na zdrowe włosy

Porządny produkt do olejowania włosów. Ślicznie pachnie, nawilża i regeneruje. Może być także stosowany na codzień do końcówek lub ciała. Produkt spełnia swoje zadania.
ZALETY
+ pompka
+cena i pojemność
+mieszanka olejów
+wspaniały skład
+do ciala lub włosow
+zostawia blyszczace, nawilżone włosy
WADY
nic

nie zachwycił mnie

Niby olejek a taki suchy. Czy to włosy czy skóra po użyciu były szorstkie i sprawiały wrażenie bardziej przesuszonej.
Po kilku podejściach (+ próbie wykorzystania jego większej ilości do olejowania włosów) przestałam używać, stał tak długo aż się przeterminował i wyrzuciłam.
Nie wiem co w sobie ma ale nie jest dobry dla mojej pielęgnacji,skóry,włosów ich nawilżenia.

Loton, Spa & Beauty, Oil Therapy Coconut Oil

Tego olejku zazwyczaj używałam na moje przesuszone końcówki włosów w używaniu go na ciało jakoś nie spodobało mi się, alee.. do włosów jak najbardziej odniosłam wrażenie, że końcówki stały się bardziej odżywione / nawilżone o niebo lepiej to wyglądało niż rozczapierzone przesuszone końce.
Zapach Genialny KOKOSOWY! Z łatwością aplikuje się olejek na włosy.

Super

Olejku używam do wlosow, Do ciała i do opalania. Bardzo natluszcza suche zniszczone wlosy. Ścieramy to w głowę i trzymam po 3h. Super poprawia kondycję suchych wlosow. Jeśli chodzi o ciało także je nawilza A wrwmecz natluszcza. Jest bardzo tłusty ciężko się wchłania I pozostawia tłuste plamki na ubraniach gdy za wcześnie założy się ubranie.

Ulubieniec

To jest to czego potrzebowały moje włosy, idealnie nadaje się do olejowanie włosów, a efekty są niesamowite :) używam to głównie na noc. Nakładam na skórę głowy oraz na całą ilość włosów, zaplatam warkocz i idę spać. Rano zmywam i proszę, piękne i lśniące włosy bez większego wysiłku:) olej dodaje im blasku i sprawia, że są silniejsze i bardziej sprężyste. Olejek jest bardzo wydajny, oczywiście nadane się również do pielęgnacji ciała i twarzy:)

Olejek kokosowy do włosów

Olejek bardzo pięknie pachnie i nie ma aż tak gęstej konsystencji. Włosy są po nim bardzo odżywione, pięknie się błyszczą i fajnie układają. Po dłuższym stosowaniu końcówki są bardzo zregenerowane, odżywione i mniej się rozdwajają. Olej starcza na bardzo długo . Można stosować go zarówno przed myciem jak i po myciu. Jest również do stosowania na ciało lecz skóra jest po nim bardzo długo tłusta. Bardzo długo też wchłania się we włosy i zbyt duża ilość sprawia, że włosy bardzo długo sprawiają wrażenie tłustych co nie wygląda estetycznie.