Kwailnara, Cleansing Story, Grape Seed Deep Cleansing Foam (Oczyszczająca pianka na bazie ekstraktu z winogron)

Dla osób, które chcą, aby produkt do oczyszczania twarzy nie tylko usuwał makijaż, ale również pielęgnował skórę.
Dla osób, które szukają gęstej pianki oczyszczającej na bazie mikrobąbelków.
Dla osób, które poszukują delikatnych produktów myjących.
Funkcje:
Oczyszczająca pianka do mycia twarzy, stworzona na bazie ekstraktu z nasion wingrona. Usuwa zanieczyszczenia, makijaż rozświela oraz rozjaśnia skórę.
Kwasy owocowe zawarte w nasionach winogrona wygładzają skórę, wyrównują koloryt oraz zapewniają optymalny poziom nawilżenia.
Mikrobąbelki dogłębnie usuwają zanieczyszczenia, pozostałości makijażu oraz oczyszczają rozszerzone pory.
Przywraca równowagę kwasowo-zasadową skóry po oczyszczaniu oraz zapewnia optymalny poziom nawilżenia.
Formuła wolna od 7 szkodliwych składników (6 rodzajów parabenów, benzofenonu-3).
Przeznaczona dla wszystkich typów skóry."
Pianka została dodatkowo wzbogacona o pantenol oraz alantoinę, dzięki czemu zapobiega utracie wilgoci oraz długotrwale nawilża skórę.
Kremowa, gęsta tekstura pianki zapewnia intensywne oczyszczenie.

Bardzo dobry

Bardzo dobry żel (mus? pianka? :)) do twarzy. Praktycznie po każdym specyfiku do czyszczenia, skóra mojej twarzy była na maksa ściągnięta. Mimo wszystko mam cerę mieszaną, więc poza łagodnym detergentem potrzebuję dogłębnego oczyszczenia porów. Ten produkt sprawdza się tu bardzo dobrze. Skóra jest super oczyszczona i jednocześnie nie jest ściągnięta, ani przesuszona.

Idealnie się pieni, wystarczy nałożyć go naprawdę niewiele i można spokojnie oczyścić całą twarz, bo tworzy się sporo piany. Ze szczoteczką soniczną oczyszcza bardzo dobrze. Jedyne, co mi w nim przeszkadza, to to, że mimo dokładnego opłukania szczoteczki, zostawia na niej biały osad. Z czasem na tubce też takowy się pojawia.

Ma bardzo ładny zapach. Baaardzo wydajny.

Przyjemny produkt

Kupiłam, ponieważ była na promocji w Kontigo, a potrzebowałam czegoś co skutecznie oczyści twarz w duecie z Foreo. Jest przyjemna, ładnie pachnie winogronami, dobrze oczyszcza, a skóra nie jest ściągnięta.