Herbal Care, Łagodzący żel do higieny intymnej `Bławatek`

Herbal Care, Łagodzący żel do higieny intymnej `Bławatek`

Żel do higieny intymnej z bławatkiem jest przeznaczony do codziennej, łagodnej pielęgnacji podrażnionych okolic intymnych. Żel do higieny intymnej z bławatkiem myje i przywraca równowagę fizjologiczną miejsc intymnych. Formuła i zapach zapewnia uczucie świeżości i komfortu.
Efekty:
redukuje podrażnienia,
działa tonizująco i regenerująco,
zapewnia optymalne nawilżenie,
przywraca równowagę fizjologiczną,
długotrwałe uczucie świeżości i czystości.

żele
łagodzące
hipoalergiczna
z pompką
żel
100 – 250ml

Żel kupiłam w drogerii tylko dlatego że nie było chwilowo tego, którego używam. Wcześniej nie miałam z nim kontaktu.

Okazało się że to był wybór doskonały.

Żel ma przyjemną konsystencję. Zamknięty jest w bardzo wygodnym opakowaniu z pompką. Jest delikatny, nie podrażnia, nie wysusza a wręcz koi wszelkie podrażnienia. Ma bardzo delikatny ledwo wyczuwalny zapach. Pieni się delikatnie ale oczyszcza bardzo dobrze.

Jestem bardzo zadowolona z tego żelu i z pewnością jeszcze nie raz po niego sięgnę.

Czystość bez podrażnień

plusy:
+ dobrze się pieni
+ dosyć przyjemny zapach
+ dość gęsta żelowa konsystencja
+ dobrze oczyszcza
+ nie wysusza skóry

minusy:
?

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
+ opakowanie z pompką
+ wydajny
- niska dostępność

Łagodzący

Dla mnie wprost wybawiciel i nie ma w tym stwierdzeniu przesady. Dorzuciłam go do zakupów internetowych jako zapychacz, żeby mieć darmową przesyłkę, nie spodziewałam się, że tak szybko będę zmuszona go użyć, miał być na zapas, bo był tani. Okazało się, że oprócz podrażnienia, którego nabawiłam się wcześniej przypałętała mi się też reakcja alergiczna najprawdopodobniej od środków do prania. Poprzedni płyn do higieny intymnej był ok, ale w końcu zrezygnowana po wielu próbach ulżenia sobie innymi sposobami postanowiłam sięgnąć po ten żel, bo jest na nim napisane, że jest dedykowany właśnie na podrażnienia i łagodzący. Wiem, że obietnice producenta to jedno, a rzeczywistość często drugie, ale tutaj potwierdziła się jego skuteczność. Jest bardzo delikatny, pachnie ładnie, ale minimalnie, jest konsystencji przezroczystego ciut lejnego żelu. Wydajny, nie trzeba go dużo, nie pieni się jak szalony, ale pozostawia poczucie czystości i świeżości, a w dodatku ukojenia i zadbania. Nie wiem ile w nim faktycznie naturalnych składników, ale widzę, że parę dóbr w składzie jest wymienionych. Z czystym sercem polecam nawet na specjalne potrzeby. Pomógł mi na swędzenie i zaczerwienienie rozległej okolicy łącznie z udami, przyniósł ulgę i doprowadził skórę do równowagi.

Bardzo dobry

Po przednim płynie, od którego nabawiłam się uczulenia do tego podchodziłam bardzo sceptycznie, niepotrzebnie. Płyn bardzo ładnie pachnie, jest wydajny już jedna pompka wystarczy na dokładne umycie. Super odświeża, nawilża, koi, nie podrażnia, jest bardzo delikatny. Daje uczucie świeżości, dokładnie myje. Na dodatek jest bardzo tani! Pomógł mi po podrażnieniu i szkodach, których nabawiłam się po poprzednim płynie, już po pierwszym użyciu czułam niesamowitą ulgę. Chętnie kupię ponownie, albo wypróbuje inne wersje tej marki! Polecam wszystkim wrażliwcom.

Jest dobrze.

Zazwyczaj dość ostrożnie wybieram produkty tego typu, nie lubię jak mają klasyczne slsy na początku składu - taki kosmetyk potrafi mnie podrażnić lub zwiększyć ryzyko infekcji.

Ten żelik jest zupełnie w porządku. Dokładnie myje, nie spowodował żadnych uszczerbków na moim zdrowiu, trochę się pieni, ładnie pachnie (podobnie jak szampon radical ze skrzypem polnym i kolagenem ;P takie mam luźne skojarzenie), jest przezroczysty, a konsystencja jest lekko lejąca.
Pompka działa prawidłowo, jedna doza wystarczy do użytku, co przekłada się na dobrą wydajność.
Pod światło widać, ile żelu zostało w butelce.
Ma niską cenę, zapłaciłam około 7 zł.

Jestem z niego zadowolona, nie mam się do czego doczepić.

Nowy,naturalny ulubieniec !

Płyny do higieny intymnej to mój totalny must have. Od dłuższego czasu z zaciekawieniem przyglądam się kosmetykom naturalnym i stopniowo wprowadzam je do swojej pielęgnacji. Podczas kwarantanny zmuszona do zakupów online wybrałam płyn od Herbal Care z bławatkiem w składzie. Za duże opakowanie zapłaciłam jedynie 10 zł,a żel wystarczył mi na pełne 2 miesiące użytkowania ! Generalnie już na wstępie powiem,że jest to jeden z najlepszych płynów do higieny intymnej jaki stosowałam. Nie wahajcie się ani chwili przed jego zakupem :)

Zaczynając jednak od początku mamy tutaj ładne, zgrabne i praktyczne opakowanie z pompką. Design produktu jest przyjemny dla oka i ładnie prezentuje się w łazience. Dominuje biel i niebiesko,zielone zdobienia. Mechanizm pompki działa bez zarzutu, dozując mała ilość produktu. Możemy do samego końca wydobyć całą zawartość ze środka. Konsystencja jest typowo żelową,średnio gęsta ,a nawet rzadsza, przezroczysta i praktycznie bezzapachowa. Nie czuć tutaj sztucznego zapachu czy też chemicznej woni. Może jedynie odrobina klasycznego zapachu mydła w kostce :) podsumowując zarówno opakowanie jak i rodzaj konsystencji zasługuje na 5 gwiazdek,nie ma się czego przyczepić. Dodam jeszcze ,że wystarczy wielkość małego orzeszka ziemnego by skutecznie oczyścić okolice intymne.

Działanie płynu z bławatkiem określam jako idealne ! Przez te dwa miesiące stosowania nie odczułam żadnego dyskomfortu, infekcji czy uczucia przesuszenia. Kosmetyk ten doskonale oczyszcza,przywraca świeżość i tak bardzo pożądany komfort okolic intymnych. Będą nim zachwycone wszystkie posiadaczki wrażliwej i suchej skóry. Po zastosowaniu możemy odczuć ulgę, świeżość i nawilżenie. Skóra nie jest w żaden sposób podrażniona czy wysuszona. Możemy cieszyć się czystością i świeżością przez wiele długich godzin. Jako posiadaczką wrażliwej i skłonnej do podrażnień skóry jestem nim zachwycona. Będę wracać regularnie,tym bardziej,że jego cena za taką wydajność i jakość jest śmiesznie niska. Szkoda tylko,że tak trudno go dostać stacjonarnie. Podsumowując serdecznie polecam ten płyn do higieny intymnej,gdyż przywraca komfort,dba o delikatne strefy naszego ciała, odświeża, nie uczula i doskonale oczyszcza! Zasłużone 5 gwiazdek !

Kupiłam żel go higieny intymnej Herbal Carey bo chciałam wypróbować inny. Żel do higieny jest idealny do codziennej higieny, nie podrażnia, złagodził mi podrażnienia dzięki nie mu nie miałam podrażnień i infekcje mi się nie nawracały, daje długie poczucie świeżości. Ma ładny delikatny zapach. Bardzo dobrze nawilża. Dobrze się spłukuje . Jest delikatny w sam raz do higieny intymnej

Warto kupić

Czy wiecie, kochane Wizażanki, że jestem z pokolenia, które pamięta, jak w latach dziewięćdziesiątych zaczęły pojawiać się w sklepach pierwsze żele, płyny do higieny intymnej? Wówczas, przyznaję, początkowo tego typu nowość wydawała się mi lekką fanaberią. Prędko jednak przekonałam się, że tego typu produkty o wiele lepiej sprawdzają się do mycia okolic intymnych niż tradycyjne mydła i żele pod prysznic. Teraz zaś- podobnie jak miliony kobiet- nie wyobrażam sobie życia bez tego typu specyfików.

Produkt zakupiłam w drogerii Blue w cenie bodajże 8,90 zł. Niestety, nie podzielę zachwytu moich poprzedniczek co do opakowania. U mnie pompka zacinała się niemiłosiernie, wiec najczęściej odkręcałam ją i prosto z butelki przelewałam żel na łapki. W ten sposób zużyłam go w cztery tygodnie. Jest to jednak jedyny minus, jaki dostrzegłam, bo dalej to już widzę same zalety.

Wychodzę z założenia, że przy poważniejszych podrażnieniach okolic intymnych należy- w trosce o własne zdrowie - udać się do lekarza, nie zaś łagodzić je domowymi sposobami. Niemniej przy niewielkich dolegliwościach recenzowany w tym miejscu produkt spełnia doskonale swoją rolę.

Żel działa już od pierwszego użycia- praktycznie od razu łagodzi podrażnienia, likwiduje tez nieprzyjemne uczucie suchości. Przyjemnie odświeża i w moim odczuciu - również fajnie chłodzi. Sprawdzi się zatem bez wątpienia w czasie upałów.

Pieni się lekko, ale to dobrze- dziwnie bym się czuła, gdybym w okolicach intymnych pieniła się niczym Afrodyta wynurzająca się z morza.

Zapach jest przyjemny, kwiatowy, a zarazem delikatny. W czasie aplikacji praktycznie jest niewyczuwalny.

Żel jest bezbarwny, w miarę gęsty, ale nie glutowaty.

Warto spróbować- chociażby dla długotrwałego uczucia świeżości, które zapewnia.

Super

Żel kupiłam w drogerii w swoim mieście.
Opakowanie 330 ml za 15 zł
Produkt ma fajną konsystencję nie jest gęsty, ma bezbarwny kolor i delikatnie wyczuwalny zapach.
Uważam, że ma także niezły skład, ma 94% naturalnych składników i nie zawiera żadnych SLS.
Żel jest w butelczce z pompką, więc to od nas zależy ile go użyjemy.
Co do efektów, używałam go na co dzień, nie podrażnił, ani nie uczulił.
Daje uczucie komfortu i odświeżenia duża rola w tym zapachu, który naprawdę jest tu bardzo delikatny, a ja nie lubię produktów, które bardzo mocno pachną, strefa intymna to nie miejsce, na wyperfumowane żele.
Mogę powiedzieć, że producent miał rację mówiąc, że niweluje uczucie suchości, borykałam się z tym problemem i został mi polecony właśnie ten żel, spelnił tu swoją rolę.

Fantastyczny produkt

Trafiłam na ten żel przez zupełny przypadek, w miejscowej drogerii i muszę przyznać, że byłam nieco zdesperowana by nareszcie znaleźć produkt, który będzie dla mnie odpowiedni. Było to już dość dawno i na tamtym etapie moja skóra zaczynała poważnie się buntować przeciwko produktom z SLS, a ja natomiast nie byłam jeszcze tak świadoma i nie przykładałam zbytniej uwagi na skład kosmetyków, które kupowałam. Gdy dotarło do mnie, że mojej skórze ten składnik najzwyczajniej w świecie szkodzi, zaczęłam szukać żelu do higieny intymnej bez SLS. W pierwszym momencie poraziło mnie, jak ciężko znaleźć taki produkt. Łagodzący żel z Herbal Care był pierwszym, który trafił w moje ręce.

Zanim zaczęłam używać tego produktu - borykałam się z silnym przesuszeniem oraz podrażnieniem. Problem utrzymywał się tak długo i był na tyle uciążliwy, że obawiałam się, że może być to objaw poważniejszych problemów natury ginekologicznej. Problem zniknął, niczym ręką odjął, gdy zmieniłam wcześniejszy żel na ten z bławatkiem z Herbal Care. Produkt delikatnie oczyszcza i odświeża, pozostawiając uczucie ukojenia i nawilżenia.

Żel jest przezroczysty i ma dość wodnistą konsystencję oraz przyjemny, bardzo delikatny zapach. Produkt zamknięty jest w wygodnym opakowaniu z pompką. Opakowanie nie jest przezroczyste ale możemy kontrolować poziom zużycia patrząc pod światło. Bardzo ważne jest by po każdym użyciu przekręcić pompkę z 'open' na 'stop', zwłaszcza jeśli trzymamy produkt pod prysznicem. Inaczej woda dostanie się do produktu i zacznie go rozwadniać.

W ostatnim czasie borykałam się również z dość silnym podrażnieniem całego ciała (co mi się zdarza jeśli np. prowadzone są prace przy wodociągach w okolicy i potem dodają do wody więcej chloru), a moja skóra zaczęła kaprysić na żele pod prysznic. W geście desperacji sięgnęłam po ten żel i problem po paru dniach się wyciszył. Żel delikatnie się pieni, dzięki czemu całkiem nieźle się sprawdził. Możliwe, że na kolejny wyjazd zabiorę tylko ten produkt jako 2 w 1 : żel do ciała i do higieny intymnej.

Podsumowując, jestem zachwycona tym produktem i nie zapowiada się, żebym w najbliższym czasie sięgnęła po inny. Ostatnio rozważałam przetestowanie innego rodzaju z tej serii ale po co zmieniać, jeśli coś nam służy i dobrze działa? ;)

Krzywdy nie robi

Żel kupiłam w promocji w Hebe. Nie znałam tej marki wcześniej, to i oczekiwań szczególnych nie miałam. Ot, chciałam, żeby odświeżał i nie podrażniał, dając uczucie, że dba o moje sprawy...
Zużyłam ten żel. Nie było tragedii, ale zachwytów też nie i raczej traktuje go jako jednorazową przygodę.
Żel jest rzadki. Wygodne opakowanie jednak zapobiega wylewaniu się etc. A że pompka dozuje żel dość skromnie, to na pewno się nie przesadzi z ilościa. Pieni się tak, jak większość żeli do higieny intymnej, czyli bez szału. Myje nie powodując podrażnień, ale nie wiem, czy jakieś łagodzi - bo ich nie mam. Ale niestety jakoś mam z nim uczucie, że niedokładnie, że za mało... Mam wrażenie, że nie chroni mnie zbyt dobrze. No i efekt świeżości też utrzymuje się u mnie znacznie krócej, niż w przypadku żeli z Bielendy, Lactacydu czy białej Ziai. Dlatego nie wrócę raczej do niego. Lubię mieć poczucie, że mój żel działa na maksa. A ten mi tego nie daje.

Całkiem dobry :)

Żel zakupiłam w cenie promocyjnej w drogerii Hebe,nie mając wcześniej do czynienia z tą marką.
Opakowanie z pewnością zachęca do zakupu. Jest one proste, wykonane z białego tworzywa, z kolorową naklejką. Grafika przedstawia niebieskie kwiaty, które przynoszą na myśl delikatną pielęgnację. Producent zastosował tu wygodną pompkę, która z pewnością ułatwia aplikację kosmetyku. Jedno co mnie w niej drażni, to dozowanie- na jedno użycie należy ją kliknąć parokrotnie.
Konsystencja żelu jest bardzo rzadka, wręcz wodnista. Przez to jest ona mniej wydajna, niż jej odpowiedniki z innych firm. Pieni się ona w niewielkim stopniu, dzięki czemu wiadomo, że nie posiada ona agresywnych środków myjących.
Zapach jest delikatny i prawie nie wyczuwalny. W moim odczuciu jest to dobre rozwiązanie, gdyż nie uznaje fenomenu mocno perfumowanych środków do higieny intymnej.
Efektem stosowania jest 100% czystości, z jednoczesną delikatną pielęgnacją. Produkt niweluje podrażnienia po goleniu i daje uczucie komfortu na długo.
Podsumowując całość uważam, że jest dobry produkt i już zaopatrzyłam się w inną wersję od Herbal Care- a mianowicie z ekstraktem z czystku.