KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 73% osób
    blondeinbeauty
    11 marca 2022 o 9:40
    5 / 5
    Bardzo eleganckie, orientalne perfumy z nutą wanilii. Charakteryzuje je nienaganna trwałość i niska cena.
    Zawsze wspominam o tym, że nie należę do największych znawców czy pasjonatów perfum. Zazwyczaj kupuję to, co odpowiada mi pod względem nut zapachowych, nie zastanawiając się długo, czy zapach ten będzie odpowiedni do okazji, mojego stylu bycia czy ubioru itp. Najczęściej decyduję się na nuty mało zobowiązujące, to znaczy cytrusowe, delikatnie kwiatowe, nie za ciężkie, idealne tak naprawdę na każdą porę roku. Nie mam także swojego ukochanego, niezastąpionego producenta, raczej jestem w tym temacie ugodowa, a dodatkowo lubię raczej produkty o niskich cenach, więc i te drogeryjne perfumy jak najbardziej wchodzą u mnie w grę. Propozycję od marki Be Beauty Care, która należy do producentów własnych sieci sklepów Biedronka, zakupiłam tylko dlatego, że bardzo spodobał mi się jej zapach. Posiadała go moja koleżanka z pracy i szybko przypadł mi od do gustu. Nie ma co ukrywać, że jak najbardziej kosmetyk ten należy do tych z kategorii maksymalnej taniochy. Za buteleczkę o pojemności 75 ml bez jakiejkolwiek promocji przyszło mi zapłacić niecałe piętnaście złotych, także jest to bardzo budżetowa opcja. Perfum dostajemy w czarnym kartoniku zabezpieczonym transparentną folią. Widnieją na nim takie informacje jak logo producenta i nazwa kosmetyku w srebrnym kolorze. Sam perfum zamknięty został w szklanym, częściowo przyciemnianym, delikatni przeźroczystym odcieniu, zrobionym tak, aby dobrze było widać zużycie naszego produktu. Tutaj także umieszczono te same informacje co na kartoniku. Dodatkowo mamy tutaj srebrno - różową zakrętkę, pod którą znajdziemy aplikator, czyli klasyczny w tym wypadku psikacz. Zapach tego kosmetyku mocno odbiega od tego, co wybierałam dla siebie do tej pory. Jest bardzo elegancki, mogę nawet powiedzieć, że w tym wypadku czuję, że należy do tych bardziej wieczorowych wyborów. Moim zdaniem doskonale pasuje do kobiet eleganckich i z klasą. Jest on raczej wyrafinowany, intensywny, orientalny i z delikatną nutą wanilii. Mi idealnie przypadł do gustu. Utrzymuje się na odzieży naprawdę bardzo długo, równie dobrze na włosach. Mam je dosyć długie i lubię to uczucie, kiedy je czesze bądź poprawiam i czuję przy okazji cudowny zapach propozycji od Be Beauty Care. Co prawda nuty te mogą się po pewny czasie znudzić, ale nie jest to nic dziwnego czy nadzwyczajnego, raczej każdy zapach, regularnie stosowany, z czasem nam się ,,przejada". Kosmetyk jak najbardziej mogę polecić każdemu, kto szuka eleganckich, niedrogich i bardzo trwałych perfum. Są świetne, jestem nimi bardzo pozytywnie zaskoczona i zachęcona do przetestowania innych wersji zapachowych od tej marki.
    Zalety:
    • Wydajność
    • Opakowanie
    • Cena
    • Zapach
    • Trwałość
    Wady:
    • Brak
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie

33 osób uznało tą opinię za pomocną
    11 maja 2023 o 18:53
    4 / 5
    Bardzo ładne perfumy za tą cenę ! Warto kupić
    Perfumy kupione oczywiście w biedronce za bardzo niską cenę 15 złotych jest tanio i zaskakująco dobrze trwałość perfum uznam za średnią myślałam że będą mniej trwałe a jednak jest ok zapach jest orientalny i tajemniczy wanilia jest wyczuwalna jednak nie nachalnie niby prosto nic specjalnego ale jednak coś w nich jest chętnie się je wacha i przyjemnie nosi na skórze czy ubraniu Flakon tani niczym nie urzeka ale ja polecam
    Zalety:
    • Ładny zapach średnio trwałe niska cena
    Wady:
    • Brak
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie

31 osób uznało tą opinię za pomocną
    niebieskajagoda
    24 października 2019 o 13:23
    5 / 5
    Tego się nie spodziewałam!
    Nigdy nie kupiłam żadnych perfum z La Rive, które wypuściło biedronkową serię. Za to wielokrotnie "larajwy" wąchałam - ich zapachy wydawały mi się nijakie, bez polotu, nie w moim stylu, takie typowe aromaty za dychę. Nie kupiłam nigdy także żadnych zapachów z logiem BeBeauty, nawet tych słynnych owocowych, letnich mgiełek (czas to zmienić). Historia właściwa. Jestem sobie w biedrze, jak zwykle zabłądziłam na kosmetyczny dział. Patrzę i widzę - ooo nowe pachniuchy, najs, może w końcu coś fajnego rzucą. Na pierwszy ogień poszły dwa inne zapachy: "no średnie, nie dla mnie". Do czarnego flakonu też nie miałam przekonania, liczyłam na spirytus, a później na zniknięcie ze skóry. Psiknęłam nadgarstek i poszłam dalej polować na promocje. O jak się zdziwiłam po kilkunastu minutach, szok! Co to za zapach??? Elegancki, ciężkawy, wieczorowy, czuję najbardziej kawę i mleczną czekoladę, a zaraz dołącza wanilia ze swoją słodyczą... Pojechałam do domu, a kilka godzin później wróciłam się do sklepu specjalnie po flakonik. Całość zapachu jest bardzo dobrze wyważona, nie czuć taniości. Naprawdę świetne połączenie. Od razu rzuca się w mój nos, że ktoś z twórców wąchał Black Opium, mają bardzo podobne zestawienie nut. Najlepiej nosi mi się czarnulę w chłodne wieczory. Nie dusi, wręcz otula swoim aromatem. Nie czuję żadnych irytujących akordów tak charakterystycznych dla tanich perfum, czy chociażby niektórych z Avonu. Trwałość, jak na 75 ml w cenie 15 zł, bardzo zadowalająca. Czuję go jakieś 5-6 godzin, zostawia nawet ogonek za nosicielem. Wiadomo, że z czasem parametry słabną, no ale za tę cenę nie wymagam cudów. Buteleczka przezroczysto - czarna, skromna, korek dobrze się trzyma. Ogólnie ok. Bardzo się cieszę, że nie przeszłam obojętnie obok biedronkowych nowości. Mam teraz świetne pachnidełko za grosze, z którego jestem mega zadowolona.
    Używa produktu od:2 tygodnie

18 osób uznało tą opinię za pomocną
    masia84
    19 maja 2024 o 23:53
    1 / 5
    To nie "opium"
    Zdecydowanie to nie jest zapach Black Opium, chociaż ciężko mi stwierdzić jak kto odczytuje zapachy. W mojej opinii jest to ciężka i na maxa słodka woń, czego w Black Opium nie ma. Jedyną cechą wspólną jest dość mocny "aromat", ale to tyle. Te perfumy są jak dla mnie kombinacją wanilii, pieprzu i mocnego akcentu alkoholu, który miał rozpuścić olejki zapachwe, ale niestety stał się bardziej wyczuwalny niż owe oleje. Po jakimś czasie zapach tych perfum mocno zaczął mnie drażnić, tak, że nie byłam w stanie ich dłużej na sobie nosić. Mnie nie skradły serca.
    Zalety:
    • Niska cena
    • Ładna butelka
    Wady:
    • Zapach
    • Trwałość
    Używa produktu od:miesiąc

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    klara651983
    8 marca 2024 o 20:00
    Miłe zaskoczenie
    Piszę na świeżo ta wersja razem z drugą (z niebieskim korkiem ) dziś dostały się w moje ręce ,buteleczka opakowanie zwyczajne ale zapach ,ciekawa niespodzianka piękne ciepłe nuty otulającej wanilii w otoczce czegoś orientalnego.Na początku po rozpyleniu na skórze czuć min.mój ulubiony różowy pieprz.Zapach z czasem fajnie się rozwija i przebija się wanilia, paczula coś pudrowego otulającego.Wbrew opiniom zapach wcale nie jest taki nie trwały kilka godzin utrzymuje się na skórze.Ja go czuję już czwarta rodzinę dużo drogich perfum nie ma takiej trwałości więc jest dość przyzwoita.Zapach super orientalno waniliowe,ciepłe klimaty za taką cenę jakość naprawdę nie zła,z czystym sumieniem polecam !:)
    Zalety:
    • Zapach
    • Trwałość
    Wady:
    • Brak
    Używa produktu od:tydzień

0 osób uznało tą opinię za pomocną