Oriflame, The ONE, 5-in-1 Wonder Lash Mascara (Tusz do rzęs)

Oriflame, The ONE, 5-in-1 Wonder Lash Mascara (Tusz do rzęs)

Długie, gęste, podniesione i gładkie. Szczoteczka 3D rozdziela rzęsy i każdą otacza warstewką tuszu, rozprowadzając go gładko, bez grudek. Pigmenty gwarantują intensywność koloru, a mleczko z liści palmy - kopernicji odżywia rzęsy.

Super

Tusz ma konsystencję gęsta, opakowanie jest praktyczne tylko brak kolorów, jest tani, Tusz do rzęs jest dobrym dla rzęs krótkich . Pogrubia, wydłuża, podkręca delikatnie nie robi efektu sztucznych rzęs. Łatwo dostępny

Rewelka

Jest to bardzo dobry tusz do rzęs. Fajnie pogrubia rzęsy, nie skleja ich pomimo nakładania kilku warstw, długo utrzymuje się na rzęsach, nie kruszy się i nie rozmazuje:)

Stara miłość jednak rdzewieje

Niegdyś Wonderlash był moim ulubionym tuszem-ceniłam go za precyzyjną szczoteczkę i wspaniale pogrubienie rzęs. To było w czasach gdy nie kupowałam jeszcze przez internet, a dostęp do konsultantek miałam słaby, więc gdy nadarzała się okazja to z ekscytacją zamawiałam tę mascarę(a poznałam ją przypadkiem, bo pierwsze opakowanie dostałam).
Znam go jakieś 7 lat, w międzyczasie używałam też innych tuszy-lepszych i gorszych, tańszych, a także tych trochę droższych. I zawsze w międzyczasie wracałam do Wonderlasha.
Jednak od ostatniego roku coś zaczęło się psuć. Na początku myślałam, że trafiłam wadliwy egzemplarz, ale jeśli trzecie opakowanie pod rząd zawodzi to coś musi być na rzeczy.

Coś co bardzo pokochałam w Wonderlash to szczoteczka.
Mega wygodna i bezproblemowa w obsłudze.
Silikonowa, z jednej strony ma dłuższe włoski, z drugiej krótsze. Prosta-to też dla mnie ważne, ponieważ te wygięte w łuk u mnie paćkają powieki przy malowaniu. Często przy zakupie nowego tuszu oceniam szczoteczkę przez pryzmat tej z Wonderlash, im bardziej podobna tym większe prawdopodobieństwo, że dany produkt wyląduje w moim koszyku ;)

I gdyby nie popsuli formuły tuszu to nadal bym zamawiała.
Malowanie stało się bardzo problematyczne, bo formuła znacznie zgęstniała i stała się toporna w obsłudze. Muszę mieć w podorędziu sztab czystych szczoteczek do rozczesywania(notabene, jedna z nich to wyczyszczona z poprzedniego Wonderlasha), bo mascara lubi sklejać i robić owadzie nóżki. Pogrubia, ale bez tak spektakularnego zagęszczenia jak kiedyś, rzęsy wydają się dosyć ciężkie z nim. Wydłużenie dla mnie ok-jak wspomniałam nie lubię bardzo długich rzęs, uważam, że przy mojej budowie oczu i okularach dziwnie to wygląda :)
Ogólnie nie jest tragicznie.Ale ja mam coś takiego, że zawsze mam otwarte dwa tusze naraz-obecnie razem z Oriflame otwarte mam coś taniego z Eveline i chętniej jednak sięgam po ten drugi, bo przy Wonderlashu muszę się napracować, aby efekt mnie zadowolił, a ja jestem z tych wiecznie niecierpliwych.

Na trwałość nie narzekam, przez większość dnia wygląda ok. Nie osypuje się, nie robi pandy. Jedynie czasami lubi się odbijać pod brwiami, ale tutaj też sporo jest udziału mojej budowy oka.
Nie podrażnia, zmywa się łatwo, osłabienia rzęs nie zanotowałam.

Dla mnie jest świetny

Kupiłam ten tusz jakiś czas temu ponieważ byłam ciekawa, ale nie żałuję. Od teraz to mój ulubiony tusz. Bardzo fajnie rozdzielone rzęsy czego często brakowało mi w innych szczoteczkach- sklejaly rzęsy... Jak dla mnie tusz jest wart polecenia.

jeden z tuszy który mnie zadowala

zacznę od tego, że nie skleja on w ogóle mi rzęs co mnie cieszy niezmiernie, bo jednak większość szczoteczek mimo, że dobrze wyglądają to jednak nadal nie rozdzielają włosków. ogólnie ta różowa szczoteczka jest całkiem urocza, bo to takie blackpink haha. no czarny na pewno on jest. kupiłam go u konsultantki i za taką cenę warto poznać, bo jest to dość fajny efekt podkręcenia, grubszych i dłuższych rzęs co mnie super cieszy. jest też całkiem trwały, ale lubi się u mnie osypywać.

MEGA

Ten tusz pierwszy raz używałam ładnych kilka lat temu. Wtedy był jeszcze winnym opakowaniu. Szczoteczka pozostała bez zmian. Silikonowa, doskonale wyprofilowana. Dobrze maluje rzęsy. Jest moim ulubieńcem bez dwóch zdań. Kupuje co prawda rozne tusze, ale do Wonderlash czesto wracam.
Ten tusz to rewelacja. Jedynie przez pierwsez 3 dni po otwarciu troszeczke skleja rzesy , ale po 3 czy 4 dniach maluje idealnie.
Niezwykle wydluza, podkreca i rozdiela rzesy. Jest ich po prostu wiecej.
Jest bardzo trwały. Jeden z lepszych jakie mialam okazje uzywac.
Do tego mozna go zamowic juz w cenie 10/14 zł - szok! W tej cenie nie ma lepszego od niego.

Nie jest zły

Tusz do rzęs posiada sylikonową, wyprofilowaną szczoteczkę, która dociera nawet do krótkich rzęs. Nie kruszy się i nie rozmazuje. Nie uczula i nie podrażnia. Jednak nie zauważyłam efektu 5 w 1 jak w obietnicy. Spęłnia w sposób podstawowy swoją funkcję. Kryje czernią, lekko wydłuża, lekko podkręca i pogrubienia nie zauważyłam.

Mój nowy ulubieniec

Koleżanka czasami podrzuca mi katalog Oriflame i skusiłam się na ten tusz ponieważ był w promocyjnej cenie. To jest moja pierwsza mascara z tej firmy i jestem pod wielkim wrażeniem. Tusz ma piękny, głęboki odcień czerni, zamknięty jest w eleganckim zafoliowanym opakowaniu o pojemności 8 ml. Wielkim plusem jest precyzyjna silikonowa szczoteczka która pięknie rozszesuje nawet najkrótsze rzęsy. Dawno nie miałam tak dobrego tuszu, który dobrze sprawdza się na codzień i na większe wyjścia ponieważ jest mega trwały. Testowałam go przez cały dzień w wielkie upały i na koniec dna był w stanie nie naruszonym, a wybrałam zwykłą wersję a nie wodoodporną. Zawsze byłam wierna drogeryjnym mascara, ale ten skradł moje serce i na pewno zostanie ze mną na dłużej. Gorąco polecam

Nie przypadł mi do gustu.

Tusz kupiłam zachęcona licznymi pozytywnymi ocenami w internecie. Wszystko zapowiadało się ok, gdy już trzymałam go w ręce, ponieważ lubię silikonowe szczoteczki i tutaj była nawet super profilowana. Niestety efekt jaki daje na rzęsach nie zachwycił mnie.

Jestem posiadaczką rzadkich i średnio długich rzęs i od tuszu do rzęs na prawdę oczekuje efektu wow, tutaj niestety mimo, że nałożyłam kilka warstw to było kiepsko. Zazwyczaj 2 warstwy tuszu w 100% mnie zadowalają, tutaj musiałam dołożyć więcej i sądzę, że właśnie przez to okropnie się po kilku godzinach osypywał. Dwie warstwy bardzo delikatnie podkreślają rzęsy. Tusz według mnie również średnio podkręca rzęsy, moje rosną w dół i ciężko było je podnieść.

Nie jestem zadowolona i nie wrócę do tego produktu, znam wiele tuszy w tej cenie, które na prawdę potrafią zrobić WOW na oku.

Bardzo fajny

Pierwszą rzeczą, która mnie zachwyciła jest szczoteczka. Precyzyjnie rozdziela rzęsy, nadając im świetny efekt. Nie oblepia ich, nie scala. Efekt jest naprawdę wow. Tusz utrzymuje się cały dzień, rzęsy są wydłużone i pogrubione.
Zdecydowanie warto go przetestować

wow! naprawdę super tusz, jestem w szoku

Używałam różnych tuszy w życiu: od srebrnego Eveline za 17 zł (bdb, polecam), po Chanel czy Too Faced (też spoczko) i przyznam, że nigdy nie trafiłam na ideał, do którego chciałabym nieustannie wracać. Najbliżej ideałowi był Loreal Volume Milion Lashes, ale zamówiłam sobie testowo ten tusz Oriflame no i sorry, ale mamy nowego lidera ;)

Uwielbiam silikonowe szczoteczki. Ta super rozdziela rzęsy i pięknie je wydłuża. Wystarczy jedna warstwa, by rzęsy wyglądały dobrze i były lekko podkreślone. Przy dwóch warstwach jest już efekt wow. W ciągu dnia nic się nie kruszy ani nie rozmazuje. Tusz nie odbija się też na górnej powiece (ale mi rzadko który tusz się odbija - taka budowa oka). Cena też przyjazna, choć żałuję, że nie da rady kupić go stacjonarnie.

W każdym razie - ja polecam i zdecydowanie kupię ponownie :)

Najlepszy!

Najlepszy tusz do rzęs jaki kiedykolwiek kupiłam. Nie dość że tani to robi mega robotę. Tusz ma taki styl szczoteczki jaki całkowicie mi odpowiada. Testując inne tusze, zawsze szukam podobnej. Szczoteczka idealna silikonowa, dokładnie rozczesuje, rozdziela i nakłada tusz. Zawsze jeśli szczoteczka mi odpowiada, a tusz się kończy lub psuje czyszczę i zostawiam. Jeśli trafiam na tusz który mi nie odpowiada, to tą właśnie szczoteczką rozczesuję szybko rzęsy i podkręcam rzęsy. Maluję rzęsy zawsze trzymając lusterko w całkowitym poziomie, tylko wtedy da się maksymalnie podkręcić rzęsy i wydobyć oraz podkreślić ich długość. Wtedy dotykają aż do powieki, Zawsze! ale to taki trik, który kiedyś był potrzebny w szkole makijażu. Bo rzęs nigdy nie maluje się przy stojącym lustrze, zawsze przy położonym na płasko. Polecam, jak ktoś nie wie. wtedy i zalotka nie potrzebna!

ZALETY:
idealna niska cena
idealnie rozczesuje, podkręca i wydłuża rzęsy
fantastyczna silikonowa szczoteczka
idealnie maluje rzęsy

WADY:
nie ma wad, to mój hit