Oriflame, The ONE, 5-in-1 Wonder Lash Mascara (Tusz do rzęs)

Oriflame, The ONE, 5-in-1 Wonder Lash Mascara (Tusz do rzęs)

Długie, gęste, podniesione i gładkie. Szczoteczka 3D rozdziela rzęsy i każdą otacza warstewką tuszu, rozprowadzając go gładko, bez grudek. Pigmenty gwarantują intensywność koloru, a mleczko z liści palmy - kopernicji odżywia rzęsy.

wow! naprawdę super tusz, jestem w szoku

Używałam różnych tuszy w życiu: od srebrnego Eveline za 17 zł (bdb, polecam), po Chanel czy Too Faced (też spoczko) i przyznam, że nigdy nie trafiłam na ideał, do którego chciałabym nieustannie wracać. Najbliżej ideałowi był Loreal Volume Milion Lashes, ale zamówiłam sobie testowo ten tusz Oriflame no i sorry, ale mamy nowego lidera ;)

Uwielbiam silikonowe szczoteczki. Ta super rozdziela rzęsy i pięknie je wydłuża. Wystarczy jedna warstwa, by rzęsy wyglądały dobrze i były lekko podkreślone. Przy dwóch warstwach jest już efekt wow. W ciągu dnia nic się nie kruszy ani nie rozmazuje. Tusz nie odbija się też na górnej powiece (ale mi rzadko który tusz się odbija - taka budowa oka). Cena też przyjazna, choć żałuję, że nie da rady kupić go stacjonarnie.

W każdym razie - ja polecam i zdecydowanie kupię ponownie :)

Najlepszy!

Najlepszy tusz do rzęs jaki kiedykolwiek kupiłam. Nie dość że tani to robi mega robotę. Tusz ma taki styl szczoteczki jaki całkowicie mi odpowiada. Testując inne tusze, zawsze szukam podobnej. Szczoteczka idealna silikonowa, dokładnie rozczesuje, rozdziela i nakłada tusz. Zawsze jeśli szczoteczka mi odpowiada, a tusz się kończy lub psuje czyszczę i zostawiam. Jeśli trafiam na tusz który mi nie odpowiada, to tą właśnie szczoteczką rozczesuję szybko rzęsy i podkręcam rzęsy. Maluję rzęsy zawsze trzymając lusterko w całkowitym poziomie, tylko wtedy da się maksymalnie podkręcić rzęsy i wydobyć oraz podkreślić ich długość. Wtedy dotykają aż do powieki, Zawsze! ale to taki trik, który kiedyś był potrzebny w szkole makijażu. Bo rzęs nigdy nie maluje się przy stojącym lustrze, zawsze przy położonym na płasko. Polecam, jak ktoś nie wie. wtedy i zalotka nie potrzebna!

ZALETY:
idealna niska cena
idealnie rozczesuje, podkręca i wydłuża rzęsy
fantastyczna silikonowa szczoteczka
idealnie maluje rzęsy

WADY:
nie ma wad, to mój hit

The One 5w1

Używam tego tuszu od 14 lat, nigdy bym nie zamieniła go na inny. Wypróbowałam ich wiele, ale zawsze wracałam do tego. Żaden tusz nie wydłużał i pogrubiał tak moich rzęs jak ten. W mojej kosmetyczce zawsze mam 5 na zapas, które kupuje jak są w super promocji. Tusz się nie wysusza i jest mega wydajny. Zawsze mam dwie warstwy, a mimo to rzęsy nie są sklejone. Miałam wiele pytań od obcych kobiet jakiego tuszu używam, że mam tak ładnie podkreślone rzęsy :)

Robi robotę

To jeden z najlepszych tuszy których używalam. Daje efekt wow. Wystarczy jedna warstwa i nie trzeba się "namachac" i daje idealne rozdzielenie i wydłużenie i głęboki kolor. Raczej nie pogrubia ani nie podkręca. Nie robi grudek. W ciągu dnia nie osypuje się ani nie rozmazuje. Trzyma się cały dzień. Druga warstwa może lekko sklejać rzęsy. Zmywa się szybko bez podrażniania oczu. No ideał, zasługuje na miano kwc :)

Dobrze pogrubia

Dostałam ten tusz w prezencie i początkowo byłam sceptycznie nastawiona. Musiało minąć trochę czasu zanim przyzwyczaiłam sie do szczoteczki. Mam długie rzesy i potrzebuję efektu pogrubienia.
Tusz równomiernie rozprowadza się na rzesach i pokrywa nawet najmniejsze włoski, ładnie pogrubia, wydłuża i podkreca rzesy.
W ciągu dnia nie kruszy się ani nie osypuję. Zdecydowanie daje wrażenie sztucznych rzes, ale nie w przerysowany sposób.
Do tego jest bardzo wydajny, jednak czerń nie jest tak głęboka.
Nie podrażnia i nie uczula, wytrzymuje każde warunki atmosferyczne.
Nie zauważyłam jedynie działania odżywczego na rzesy..
Dla dziewczyn o długich rzesach tak, polecam, ale nie jest to dla mnie tusz nr 1

I tak i nie?

Zacznę może od tego, że ten tusz ma naprawdę wiele zalet i na początku byłam nim nieziemsko oczarowana gdyż kupiłam go bardziej z ciekawości. Nie czytałam wcześniej opinii Wizażanek ;).
Po pierwsze - rzęsy po jego zaaplikowaniu wyglądają naprawdę cudownie! W zależności od ilości warstw tusz ten daje różnoraki efekt - od naturalnego po dość sceniczny, więc można go używać do makijażu dziennego i wieczorowego, co się bardzo chwali. Szczoteczka jest naprawdę ekstra, design, sam kolor tuszu... Dla mnie po prostu rewelacja! No i ta niska cena... Wydawałoby się ideał.

Ale teraz przejdźmy do wad, które ten tusz niewątpliwie posiada. Może nie jest ich tyle co zalet, ale sądzę, że są dość istotne. I tutaj muszę wrócić do pierwszego akapitu mojej recenzji - nie wiem czy to akurat nie jest felerny egzemplarz ponieważ jak go kupowałam okazało się, że mimo testerów ktoś już sobie ten tusz od środka oglądał a nie wiadomo ile tak stał... Ten tusz strasznie szybko zaczyna się kruszyć. Na koniec dnia mam jakieś marne resztki na rzęsach - wszystko inne pod okiem bądź w oku, co mnie okropnie irytuje. Wiadomo, że nie spodziewałam się cudów, ale to kruszenie się jest naprawdę denerwujące. Ponadto strasznie denerwujące jest również to, że za każdym razem nabieram zbyt dużo tuszu na szczoteczkę i muszę wycierać o brzegi, co sprawia, że brudzę pojemnik.

Nie wiem czy kupię kolejny. Być może tak - choćby dlatego, żeby sprawdzić czy rzeczywiście tak się kruszy ;).

Średni

Niestety ten tusz do rzęs nie przypadł mi do gustu. Najgorsze w nim jest to, że po całym dniu się osypuje? Pod rzęsami są czarne grudki, jakby się po prostu osypał. Nie wygląda to za ładnie, wydaje mi się że ma słabą jakość i po prostu nie wytrzymuje tyle na rzęsach i po prostu się wykrusza... Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim. Na początku długo schnie, a jak zaschnie to się kruszy. Ehhh, nie polecam.

u mnie bez szalonego efektu

Maskary wszystko w 1 raczej kojarzy mi się z innym efektem. Bardziej intensywnym. Ten tusz zaliczyłabym raczej do średniaków. Daje mu 2 gwiazdki ( bo się nie kruszy i nie rozmazuje). Efekt jest poniżej średniej
1. Opakowanie - kojarzy mi się z Maxem Factorem, taki klasyk
2. Szczoteczka - silikonowa. Ja lubię tylko silikonowe, za to plus. Ma dużo ząbków, które dobrze rozdzielają włoski. Rzęsy można dobrze wyciągnąć od samej nasady aż po końcówki. Przy przeczesaniu z kilkoma warstwami ładnie unosi rzęsy do góry.
3. Formuła - dla mnie za rzadka. Świeżo otwarty tusz dla mnie zazwyczaj jest za delikatny. Zanim otrzymam odpowiednie wykończenie, musi minąć parę dni. Kolor zwykła czerń, nie oczarowała mnie swoją głębią.
4. Zapach - delikatnie perfumowany
5.Mnie nie uczulił, ani nie podrażnił. Jest ok
6. Efekt - żeby był zadowalający u mnie sprawdza się kilka warst. Minimum to 3-4. Tak jest zbyt delikatny.a rzęsy są słabo zagęszczone. Efekt słabizna. Miałam mnóstwo innych tuszów, gdzie efekt był mega. Tutaj tego nie ma. Mnie nie zachwycił :( Nie zakupię go ponownie

Tragedia

Ciężko uwierzyć, że to KWC. Przerabiałam już trylion tuszów do rzęs i bez dwóch zdań, jest to najgorszy z jakim się spotkałam.
Tusz jest nieprzyjemnie rzadki, skleja rzęsy, szczególnie długie, a szczoteczka ma taki kształt, ze nie wiadomo z której strony się za nią zabrać. 10 minut malowania i kolejne 10 minut poprawiania, za nic nie chciał współpracować. Dostałam go w spadku od szwagierki - nic dziwnego, że chciała się go pozbyć...

Najlepszy tusz jaki miałam

Tusz spełnia moje wszystkie oczekiwania. Jest bardzo wydajny. Pierwszy raz kupiłam go z ciekawości korzystając z promocji i tak dostał ze mną na długi czas. Używam go już od ponad dwóch lat. Nie wyobrażam sobie mojego codziennego makijażu bez niego. Nie niszczy moich rzęs. Jest wodoodporny, dzięki czemu sprawdza się w każdej sytuacji. Jedno opakowanie wystarcza na bardzo długo.

Ulubieniec od wielu lat!

Lubię zmieniać kosmetyki, ale co do tego tuszu jestem lojalna od lat. Ilekroć próbuję nowych, zawsze wracam do tego. Nie lubię tuszy z dziwnymi szczoteczkami, a ten ma idealną - dość klasyczną, która pozwala idealnie rozczesywać rzęsy. Jedną stroną (gęstszą) nanoszę produkt, drugą (rzadką, bardziej płaską) unoszę rzęsy i podkreślam ich kształt. Nie skleja rzęs, daje widoczny, ale naturalny efekt. Kupuję go po niższej cenie od razu w kilku sztukach na zapas. Dla mnie must-have!

Super

Najlepszy tusz z Oriflame. Sprawia, że moje krótkie i jasne rzęsy są niesamowicie wydłużone, subtelnie pogrubione. Używam to już kilka dobrych lat na zmianę z innymi tuszami.