Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Produkty podobne
Artykuły
KWC LogobyWIZAŻ logo
Mydła, pasty i żele do mycia twarzy

Pai Skincare Camelia & Rose, Gentle Hydrating Cleanser Delikatny środek oczyszczający do twarzy

5 na 51 opinię
flame1 hit!
100% kupi ponownie

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
5 na 5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Kupi ponownie: 100% osób
  • 17 stycznia 2020 o 19:59
    Bardzo przyjemny produkt
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Produkt ten ma konsystencję kremu/mleczka. Nie podrażnia mojej wrażliwej skóry, a wręcz po oczyszczeniu jest ona wyjątkowo miękka. Nie spodziewałam się aż takiego efektu! Cena jest dość wysoka, mi udało się dorwać ten kosmetyk w zestawie razem z kremem i olejkiem z dzikiej róży, w bardzo promocyjnej cenie (TKMaxx). Nie wiem czy zapłacę 4x więcej za sam produkt do oczyszczania, ale zaczynam to rozważać, gdyż uwielbiam go używać :) Opakowanie 100 ml posiada buteleczkę z pompką i dołączony jest do niego ręczniczek do wycierania buzi.
    Zalety:
    • opakowanie z pompką
    • nawilża cerę
    • delikatny zapach
    • mały ręcznik do buzi w zestawie
    • nie podrażnia
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne


Artykuły

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.