Korean Energy, Oczyszczający żel do mycia twarzy

Korean Energy, Oczyszczający żel do mycia twarzy

Oczyszczający żel do mycia twarzy z naturalnymi drobinkami peelingującymi z łupiny orzecha włoskiego, które wspomagają proces usuwania martwych komórek naskórka z powierzchni skóry.

złuszczające, oczyszczające
w tubie
żel
>100ml

Szkoda ze juz go nie ma

✅Konsystencja gęstego żelu z drobinkami peelingującymi
✅Ładny zapach
✅Dobrze rozprowadza się po twarzy i łatwo zmywa
✅Usuwa martwy naskórek
✅Dobrze oczyszcza
✅Nie podrażnia
✅Skóra jest miękka w dotyku i wygładzona ❌Nie zauważyłam aby wyregulowal produkcję sebum

Oczyszczanie twarzy w śmiesznej cenie

Dobry, tani i niedrogi produkt, którzy dobrze robi na twarz, a do tego jest limitowany, czyli prosty przepis na to dlaczego warto od czasu do czasu zrobić chomicze zapasy.
W dość niedalekiej przeszłości kosmetyki w stylu Korean Bjuty zawojowały półkami Biedronki. Dziewczyny wpadły w istny szał i nie ma się co dziwić, w końcu kosmetyki nie dość, że tanie jak barszcz okazały się dobrym strzałem.
Firma Marion, która była odpowiedzialna za produkcję kosmetyków stanęła na wysokości zadania i połączyła fajny o naturalny skład ze skutecznością.
Przykładem takiego produktu jest żel do mycia buziola z mikrogranulkami. Korean Energy czyli połączenie botanicznego kawioru z węglem aktywnym z domieszką wyciągu z kwiatu wiśni piłkowanej, alg i alantoiny - czyli miła i lekka formuła, która raz, że przyjemnie czyści skórę z brudu, to dwa jeszcze dobrze ją złuszcza. Delikatny, niedrażniący zapach, dobrze pienna formuła i brak niespodziewanych gości na twarzy. Zero uczulenia, zero nowych wyprysków i zero suchych skórnych łusek.
Żel z naturalnie peelingującymi drobinkami z orzeszka włoskiego zamkniety jest w 150 ml tubę z przyjemną grafiką i sensownymi informacjami. Szkoda tylko, że seria Korean była limitowana. Mam cichą nadzieję, że pojawi się wkrótce ponownie, a wtedy jak strzałą strzelił zrobię jej zapas.