KWC LogobyWIZAŻ logo

• 4 lipca 2021 o 12:50
    dobrze nawadnia odwodnioną cerę
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Serum zakupiłam wraz z kremem Hydrabio o bogatej konsystencji, który jednak nie spełnił oczekiwań mojej odwodnionej skóry, w przeciwieństwie do tego serum, które dobrze się spisuje. Kosmetyk posiada lekką, żelową, „mokrą’ konsystencję o lekko białawej barwie, która staje się przeźroczysta, gdy rozsmarowuję produkt na skórze. Od razu czuć silne nawilżenie skóry, jakby otrzymała nagły zastrzyk wody. To dzięki tej „mokrej” formule, ale też składnikom, które gwarantują nawodnienie naskórka. Cera staje się miękka, przyjemna w dotyku, a dzięki temu, że serum całkowicie wchłania się i to w sposób błyskawiczny, mogę przystąpić do kolejnych kroków pielęgnacyjnych nakładając krem zamykający wilgoć w naskórku. Podejrzewam, że dla osób, które nie mają problemu z odwodnieniem, a potrzebuje dobrego nawilżenia (każda cera tego potrzebuje) produkt spisałby się jako samodzielny kosmetyk i np. tłusta skóra nie potrzebowałaby już żadnych dodatkowych preparatów pielęgnacyjnych. Zresztą producent sam deklaruje, że serum może być używane samodzielnie lub pod krem. Ja jednak domykam pielęgnację ze względu na odwodnienie, ale już po nałożeniu tego serum moja skóra jest komfortowo wypielęgnowana i nawodniona. Preparat nie przeszkadza w nakładaniu kolejnych warstw kosmetyków, nie roluje się, nie obciąża skóry. Nie zatyka również porów i w żaden inny sposób nie działa szkodliwie na naskórek. Kosmetyk kupujemy w tekturowym opakowaniu z okienkiem, przez które widać tubkę okrągłą, wykonaną ze sztywnego plastiku. Tubka bądź buteleczka, jak kto woli, wyposażona jest z niezawodną, higieniczną pompkę, która podaje odpowiednią ilość preparatu. Możemy kontrolować wielkość kropli naciskając pompkę wolniej. Minusem jest fakt, że nie wiemy ile produktu pozostaje wewnątrz opakowania, póki nie odkręcę pompki (da się). Nie uszkadza to opakowania ani samej pompki. Pompka chroniona jest plastikową, niebieską zatyczką wykończoną srebrnym paskiem, który dodaje elegancji opakowaniu. Napisy na tekturowym i plastikowym opakowaniach są wyłącznie w języku francuskim i angielskim, ale polski dystrybutor nakleił na pudełko estetycznie naklejkę z polskim opisem działania kosmetyku. Zapach jest bardzo delikatny i szybko się ulatnia, na upartego można powiedzie, że jest słabo wyczuwalny. Podsumowując: kosmetyk można polecić każdemu, niezależnie od typu skóry. Bardzo dobrze nawadnia, a moja odwodniona cera szczególnie tego potrzebuje. Jak rozczarowałam się działaniem kremu z serii Hydrabio, tak serum bardzo odpowiada mnie i mojej skórze.
    Zalety:
    • bardzo dobrze nawadnia
    • daje uczucie zastrzyku nawilżenia
    • lekka konsystencja
    • szynko się wchłania
    • nie roluje się
    • współgra z kosmetykami nakładanymi na serum
    • bardzo delikatnie pachnie
    • wygodne opakowanie, ale...
    • NEUTRALNE CECHY:
    • ilość produktu wewnątrz można sprawdzić tylko poprzez odkręcenie pompki (co jej nie uszkadza, ale wolałabym rzucić tylko okiem na opakowanie, by wiedzieć ile kosmetyku jeszcze mam), poza tym...
    Wady:
    • szkoda, że opakowanie jest plastikowe
    19 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 29 lipca 2019 o 17:31
    Bardzo dobry produkt
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Świetne serum. Ma przyjemną lekką konsystencję, bardzo dobrze się wchłania. Pozostawia skórę nawilżoną, świeżą, promienną. Ładnie, delikatnie pachnie, nie powoduje podrażnień. Wspaniale współgra z innymi kosmetykami. Produkt zamknięty w estetycznym, wygodnym i higienicznym opakowaniu. Polecam
    Zalety:
    • ładny zapach
    • lekka konsystencja
    • dobre nawilżenie
    • higieniczne opakowanie
  • 4 kwietnia 2021 o 7:09
    Solidny produkt intensywnie nawilżający.
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Bioderma hydrabio serum ma przyjemny, delikatny zapach i lekką konsystencje. Bardzo fajne w stosowaniu samo lub pod krem. Tak jak zapewnia Producent intensywnie nawilża skórę. Natychmiastowo daje ukojenie, nawilżenie, a w dłuższej perspektywie dodaje balsku, spłyca drobne zmarszczki, dodaje skórze energii.
  • 30 sierpnia 2022 o 15:51
    Jest ok
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Jestem w nieustannym poszukiwaniu kremu nawilżającego gdyż moja sucha skóra to istna udręka. Serum nawilżające moim zdaniem sprawdza się ale tylko połowicznie- nawilża, ładnie się wchłania, nie podrażnia -jednak nadaje się w letnich porach roku. Zima kiedy moja skóra jest wybitnie sucha nie ma szans
    Zalety:
    • Działanie
    Wady:
    • Cena
    Drogeria Natura
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 15 sierpnia 2022 o 11:52
    Niesamowity kosmetyk, mój HIT
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Serum znajduje się w plastikowej buteleczce o pojemności 40 ml, wyposażonej w pompkę. Buteleczka dodatkowo zapakowana jest w kartonik, który jest zupełnie zbędny i stanowi niepotrzebne marnotrawstwo papieru. Rozumiem, że w kartonik pakowane są kosmetyki w szklanych opakowaniach, bo wtedy ten kartonik stanowi pewne zabezpieczenie przed uszkodzeniem. Ale po co pakować w kartonik coś, co jest już zapakowane w plastiku? Za to Bioderma ma minusik. Jednak to serum jest tak genialne, że i tak zasługuje na pięć gwiazdek. Serum ma konsystencję lekkiego, mleczno - przezroczystego żelu. Rozprowadza się ładnie, bezproblemowo. Błyskawicznie się wchłania, nie zostawiając lepkiej warstwy i dając natychmiastowe odczucie nawilżenia i ukojenia skóry. Nie zapycha, nie podrażnia, nie uczula. Nawilżenie jest długotrwałe i przy dłuższym, regularnym stosowaniu widać i czuć poprawę kondycji skóry, która jest nawilżona, wygładzona i ukojona. Serum stosuję o każdej porze roku, w przypadku tego kosmetyku nie ma problemu, że jest za lekkie na zimę, bądź zbyt ciężkie na lato. Mam cerę dojrzałą, 40+, przesuszoną ze skłonnością do przetłuszczania w strefie T i to serum sprawdza się na mojej skórze zawsze. Jest po prostu idealne. Często stosuję je także jako kosmetyk "ratunkowy", gdy akurat używany zestaw serum i kremu jest tak słaby, że zaczyna mi się przesuszać skóra, to wystarczy włączyć to serum do codziennej pielęgnacji na kilka dni i wszystko wraca do normy. Jestem zachwycona tym kosmetykiem i od lat wciąż do niego wracam, bo nie znalazłam nic innego na rynku, co choćby w części dorównywało temu małemu geniuszowi. Polecam, jest zdecydowanie warte swojej ceny.
    Zalety:
    • błyskawicznie i długotrwale nawilża i koi skórę
    • natychmiastowo się wchłania nie pozostawiając lepkiej warstwy
    • ma przyjemny, delikatny zapach
    • poprawia kondycję i nawilżenie skóry już od pierwszej aplikacji
    Wady:
    • niepotrzebnie dodatkowo opakowane w kartonik