Bioderma, Hydrabio, Sérum Concentré Hydratant (Serum intensywnie nawilżające)

Bioderma, Hydrabio, Sérum Concentré Hydratant (Serum intensywnie nawilżające)

Zobacz oferty

ezebra
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.89/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Serum intensywnie nawilżające przeznaczone dla skóry wrażliwej i bardzo odwodnionej.
Działanie i właściwości:
- przywraca skórze zdolność nawilżania: kompleks Aquagenium, który usprawnia krążenie wody w naskórku i pomaga zatrzymać wodę w powierzchniowych warstwach skóry,
- natychmiastowo i intensywnie nawilża skórę,
- bezbarwna, lekka i świeża konsystencja zapewnia komfort stosowania,
- przywraca skórze blask i komfort,
- hypoalergiczne.

serum
nawilżające, regenerujące
hipoalergiczna
50 – 100ml
z pompką, w butelce
krem

Żelowe newilżenie

Serum ma fajną konsystencje, szybko się wchłania. Dla mnie to ważne, bo lubię sobie tego typu kosmetyki nałożyć pod makijaż. Zauważyłam, że mam mniejszą skłonność do suchych skórek kiedy je stosuję. Myślę, że spełnia swoją rolę. Oprócz tego estetyczne i praktyczne opakowanie, zużywamy tylko tyle ile faktycznie potrzebujemy.

Serum nawilżajace

Serum super nawilża jednak nie jest to produkt dla mnie. Mam skórę mieszaną i zauważyłam, że w strefie T zaczęła zapychać mi się skóra :( W zimę moja skóra w okolicach ust, nosa jest mega sucha. W tych miejscach serum sprawdziło się idealnie :)

Bioderma Hydrabio Serum nawilżające

Świetny produkt , już dawno nie miałam produktu, który tak świetnie nawilzalby moją skórę A przy tym szybko się wchłaniał. Używam rano i wieczorem. Świetna baza pod makijaż. Serum jest leciutkie i nadaje się nawet do skóry tłustej.

Cudowne nawilżenie i ukojenie

Serum działa cuda na mojej suchej cerze. Odżywia, nawilża, a skóra zyskuje cudowny blask. Stosuję codziennie wieczorem pod krem nawilżający i już po miesiącu stosowania zauważyłam rezultaty.

opinia

Super serum nawilżające. Natychmiastowo poprawia stan mojej skóry. Jest po jego użyciu idealnie gładka i miękka. Świetny pod makijaż. Moja cera nie błyszczy się po nim a podkład dobrze wygląda. Szybko się wchłania i ma idealną konsystencję :)

Rewelacja

To był prezent dla żony i okazało się strzałem w dziesiątkę. Żona zachwycona , super konsystencja , szybko się wchłania. Serum ma bardzo przyjemny zapach. Skóra jest jedwabiście gładka. Polecam

Super

Serum intensywnie nawilżające zamknięte jest w plastikowym opakowaniu z pompką - super rozwiązanie - dozowanie jest higieniczne, nabieramy odpowiednią ilość produktu. Plastikowe opakowanie może nie kojarzy się z elegancją, ale jest praktyczne, można zabrać w podróż, jest lekkie, nie ma obawy przed potłuczeniem. Szata graficzna, jak w przypadku całej serii, biało -niebieska.
Serum jest bezzapachowe, co dla mnie jest plusem, ma lekką, żelową konsystencję, wchłania się szybko i do końca, bez żadnej warstwy lepiącej, już po chwili można zaaplikować krem.
Działanie jest takie, jak w opisie producenta, nawilża bardzo dobrze .Przy cieplejszych dniach stosowałam samo, na noc lub rano - pod makijaż - absolutnie dawało radę z nawilżeniem, bez oznak napięcia, ściągnięcia wieczornego skóry, jak mam przy niektórych, niewystarczająco nawilżających kosmetykach. Makijaż również trzymał się bez zastrzeżeń.
Wraz z upływem czasu widać, że skóra pięknie się nawilża, staje się elastyczne, drobne zmarszczki ulegają wypłyceniu (te wynikające z przesuszenia). Jest jędrna i bardzo delikatna w dotyku. Kilka razy zastosowałam go pod roller, efekt super, serum dawało piękny poślizg, dzięki czemu sam zabieg był przyjemniejszy, nawodnienie na wysokim poziomie. Brak substancji zapachowych. nie powodował żadnego podrażnienia, wręcz odwrotnie,jeśli takowe występowało przyjemnie je koił.
Wrócę na pewno.

Super serum Biodermy

Mam cerę dosyć wymagającą, wrażliwą, z tendencją do zaczerwienień, a przy tym dojrzałą. To serum jest wyjątkowe< do stosowania właściwie przez cały rok. Nawilża skórę, która robi wrażenie rozświetlonej, odżywionej. Latem, gdy upał, okazuje się wystarczające zastosowane samodzielnie, w pozostałych porach roku zawsze po higienie twarzy, pod krem.

Dobry kosmetyk. Łatwa, higieniczna aplikacja, pojemnik z pompką. Konsystencja lekkiego żelu. Kolor przezroczysty. Nakłada się przyjemnie. Wchłania szybko. Nawilża. Dobry kosmetyk i dla mężczyzn. Nie jest kremowy, nie ślizga się, nie świeci, nie drażni kwiatkowym zapachem. Polecam.

Zastrzyk nawilzenia

Polubiłam ten krem juz po pierwszym uzyciu i staram sie systematycznie kilka razy w roku uzywać tego serum jako dodatkowej pielegnacji mojej cery naczynkowej i nadwrażliwej. Wspaniale się wchłania, a wierzcie w przypadku mojej skóry to wyczyn , pozostawią skóre miekką i nawilzoną. Wspaniały do suchej i nawet mocno wrażliwej cery,

Bioderma serum nawilżające

Serum super nawilża i pozostawia gładka i świetlistą skórę. Szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy. Polecam dla cery mieszanych oraz tych po zabiegach dermatologicznych potrzebujących ukojenia i nawilżenia.

polecam!

Serum stosuje od dłuższego czasu, to moje 4 opakowanie. Świetne serum, mocno nawilżające, w efekcie twarz jest wygładzona. Przywraca blask skórze. To moje ulubione serum do twarzy :)