Lacoste, Elegance EDT

Lacoste, Elegance EDT

Lacoste 'Elegance' to urzekający, męski zapach. Kompozycja prezentuje styl współczesnego dżentelmena. Nieodparty urok. Błysk w oku i zauważalna, bezpretensjonalna elegancja. 'Elegance' to zapach dla mężczyzn z pasją i entuzjazmem. To symbol ponadczasowej elegancji.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: mięta, tymianek, jałowiec
nuta serca: malina, gałka muszkatołowa, pieprz, kardamon
nuta bazy: drzewo sandałowe, drzewo cedrowe, ambra, piżmo

ziołowe / fougere, orientalne
wody toaletowe

Pół na pół - słaby początek, ciekawy finisz.

Początek to dość przyjemna nuta z trzema promilami we krwi. Ale alko przy edt, zwłaszcza tanich edt, to norma. Potem rozwija się jak pączek róży, choć róży nie czuc:), od słabych do przyjemnych nut. To, co zostaje, odpowiada mi. Z trwałością słabo.Miło poczuć na kimś, w powietrzu.

Używam tego produktu od: 2013
Ilość zużytych opakowań: testy

genialny

kupiłem go w dużej promocji za 89zł nie mając możliwości powąchania go bezpośrednio przed zakupem ale pamiętałem, że kiedyś bardzo mi się ten zapach podobał. kupiłem... i to był strzał w 10-tke, zapach ciepły, lekko słodki, żaden tam świeżak, elegancki, trwały jak żaden inny, specjalnie dla miłośników sportowej elegancji.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1/5 opakowania

ładne

perfumy są ładne,jednak nie mój typ,według mnie najpiękniejszymi są Hugo Boss Energise mojego TŻcika, za którymi wręcz szaleje;)raczej dla osób ceniących w życiu spokój oraz jak sama nazwa wskazuje elegancje.

Używam tego produktu od: października

Elegancki

Ja chętnie podpiszę się pod opisem zgłoszeniowym. Zapach urzekający i bardzo elegancki, męski i zmysłowy. Nie do dżinsów a do garnituru. Bardzo trwały; nie jest mocny ale też nie świeżak. Kompozycja zapachowa dobrana idealnie. Nie będę kupować ciągle, bo sama uwielbiam zmieniać zapachy i Tż owi też ciągle kupuję coś nowego, nawet jak zapach mnie zauroczy nieziemsko. Ale napewno za jakiś czas wrócimy do tego zapachu.

Tż Używa tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: połowa 50ml