7-dniowa kuracja w ampułkach-efekt peelingu. Kwas glikolowy to kluczowy składnik w pielęgnacji skóry stosowany przez dermatologów. Skutecznie pomaga usunąć martwe komórki naskórka. Kuracja ma wysokie stężenie 10% dla efektu widocznie odnowionej skóry w zaledwie 7 dni. Jednorazowe ampułki zawierają esencję skoncentrowanych,aktywnych składników zamkniętych w szczelnym opakowaniu dla zachowania pełni mocy i świeżości.
Po 1 ampułce:skóra wygląda na rozświetloną i jest jędrniejsza w dotyku.
Po 7 ampułkach:powierzchnia skóry wygląda na gładszą według 81% kobiet*.
Skóra jest bardziej świetlista,a drobne linie zmniejszone.Koloryt skóry jest widocznie ujednolicony*
Samoocena ,52 kobietyBadanie kliniczne przeprowadzone przez niezależny instytut.Bez substancji zapachowych

Bardzo fajne

Ampułki kupiłam w Hebe w mega promocji, zapłaciłam dokładnie 13,50zł więc cena rewelacyjna w porównaniu do wyjściowej. Moja cera bardzo lubi się z kwasem glikolowym, miałam styczność z wieloma preparatami mającymi go w składzie. Nigdy nie odnotowałam większych podrażnień, za to zawsze byłam zadowolona z efektów.

Opakowanie zawiera siedem plastikowych ampułek, których zawartość należy aplikować codziennie- przez pierwsze cztery dni, w obawie przed podrażnieniem, używałam jedynie połowę, resztę przechowywałam w lodówce na kolejny wieczór (producent musiał przewidywać taki krok ze strony klienta, ponieważ "skuwką" odłamanej ampułki można zatkać jej pozostałą część). Preparat ma konsystencję przezroczystego, dosyć płynnego żelu. Ja w pierwszej kolejności rozprowadzałam go po twarzy, następnie lekko wklepywałam i masowałam- przy ostatniej czynności powstawały grudki złuszczonego naskórka. Cera robiła się delikatnie zaczerwieniona, ciepła, co w mojej opinii było bardzo przyjemne i świadczyło o skuteczności produktu. Odważyłam się nałożyć płyn na moje naczynkowe policzki- jedyny dyskomfort to ledwo odczuwalne mrowienie! Na koniec zawsze aplikowałam ulubiony krem mocno nawilżający- Mixa Hyalurogel 7%. Sądzę, że dzięki temu ewentualne podrażnienia zostały wykluczone, a działanie ampułek wzmocnione. Rano cera rewelacyjna, odświeżona, gładka i promienna! Zero dyskomfortu, "przypalonego" naskórka. Działanie mogę porównać do solidnego peelingu enzymatycznego. Dodatkowo po użyciu kosmetyku dużo łatwiej usunąć drobne defekty typu zaskórniki, wypryski itd.

Bardzo odpowiada mi wodnisto-żelowa konsystencja produktu oraz to, że po jego zastosowaniu można nałożyć swój sprawdzony krem, który jak wiadomo każda z nas ma inny. Jeżeli chodzi o opakowanie, zdecydowanie wolałabym widzieć to serum w szklanej butelce z pompką- po pierwsze byłoby bardziej wydajne, po drugie trzeba się trochę namęczyć, żeby wydobyć resztki preparatu z ampułek. Stężenie kwasu w produkcie nie jest na tyle wysokie, żeby ograniczać się do stosowania go tylko przez 7 dni. Skończył się wczoraj i jestem jakaś taka smutna, że wieczorna pielęgnacja odbędzie się już bez tej kuracji...

Cena za wysoka

Może zacznę od ceny . Dla mnie osobiście za wysoka . Jeśli chodzi o sam produkt to mam mieszane uczucia . Niby fajne te ampułki . Niby coś widać ale jednak czegoś brak . Może za taką cenę liczyłam na cos bardziej wowo ?? Sama nie wiem. Ogólnie ok ale bez większego wow . Krzywdy mi nie zrobił ale tez nie zrobił czegoś naprawdę wow . Taka kuracja dobra raz na jakiś czas .

Całkiem udana kuracja

Kurację w ampułkach z efektem peelingu od L`Oreal Paris zakupiłam zachęcona promocyjną ceną w jednej z drogerii. Przyznam, że standardowa cena tego produktu nieco odstrasza - polecam zatem szukać promocji.

Mam cerę mieszaną, z przebarwieniami potrądzikowymi i pojawiającymi się niedoskonałościami.

W kartoniku otrzymujemy 7 ampułek z przezroczystym serum o lekkiej konsystencji, bez zapachu. Serum stosowałam na noc, po umyciu skóry. Dla wzmocnienia efektu przed serum przecierałam skórę wacikiem nasączonym serum z kwasem glikolowym. Natomiast na serum, po wchłonięciu, aplikowałam lekki krem nawilżający, ponieważ obawiałam się nadmiernego wysuszenia i łuszczenia skóry. Jak się później okazało - zupełnie niepotrzebnie. Kosmetyk L`Oreal Paris jest bowiem na tyle delikatny, że nie spowodował podrażnień, przesuszenia czy zintensyfikowania trądziku. Chwilkę po nałożeniu można odczuć lekkie szczypanie w miejscach, gdzie np. mamy jakieś ranki, rozdrapanego pryszcza itp. Jednak to wrażenie po chwili mija. Produkt szybko się wchłania, pozostawiając delikatnie lepką powłokę.

Po 7-dniowa kuracji zauważyłam, że moja skóra jest odczuwalnie gładsza i bardziej jednolita. Blizny i ślady potrądzikowe stały się nieco jaśniejsze, jednak nie zostały całkowicie wyeliminowane. Ogólnie produkt oceniam pozytywnie, jednak sądzę, że efekt nie jest na tyle spektakularny, by zakupić ten kosmetyk w regularnej cenie.

Sprawdzony produkt

Produkt nadał się idealnie dla okej wrażliwej skóry i wysuszonej przynosząc natychmiastową ulgę na długi czas. Ampułki są bardzo wydajne i starczają na bardzo długo czas. Najlepsze efekty widać pod oczami.

Zbyt delikatne działanie.

Produkt zakupiłam w jednej z drogerii.
Cena dość wysoka, ale raz się żyje miłe Panie, co nas nie odmłodzi to nas nie odmłodzi i trudno. Bez ryzyka nie ma zabawy.
Tu niestety przestrzeliłam.
Produkt jest poprawny i nie robi większego wrażenia ani specjalnie wyraźnej poprawy.
Zaczynam więc recenzję.
Opakowanie to mocny punkt - estetyczne, rzucające się w oczy, osobiście kojarzy mi się z kosmetykami firmy Vichy.
Kartonik jest w kolorze czarno-czerwonym. W środku znajduje się siedem plastikowych ampułek wypełnionych serum "z efektem peelingu".
W ampułce jest ilość produktu wystarczająca na obfitą aplikację na twarz lub nieco mniej obfitą na twarz oraz szyję. Producent nie pożałował produktu.
Konsystencja jest lekko lepka, z pewnym trudem się wchłania, trzeba chwilę odczekać, więc najlepiej jest stosować produkt na noc.
Produkt nie podrażnia skóry, jednak nie widać spektakularnego efektu.
Po pełnych siedmiu dniach aplikacji twarz jest najwyżej lekko wygładzona i delikatnie rozjaśniona.
Podobny efekt mam po różnych (są one w moich recenzjach) innych kosmetykach, co najmniej o połowę tańszych, w tym naszych - polskich i to często efekt jest już po 1-2 razach.
Tutaj mamy 7-dniową kurację, która daje ledwie przeciętny efekt i kosztuje jednak swoje.
Trudno mi polecić. Daję zasłużoną trójkę bo jednak jakiś tam efekt był, ale nie wart kilkudziesięciu złotych. Chyba bardziej tu płaci się za markę niż jakość produktu.
Nie wrócę.

Super ampułki

Ampułki są cudowne, doskonale się rozprowadzają i dobrze wchłaniają. Skóra po nich jest gładka, nawilżona, naprężona i pełna blasku. Mają ładny zapach i wyrównują koloryt. Polecam.

Idealne w nowoczesnej pielęgnacji

Uwielbiam produkty w ampułkach, wydaje mi się, że mają lepsze stężenie, a tym samym lepiej działają na skórę. Ampułki faktycznie złuszczają lekko martwy naskórek ukazując przy tym gładką i nową skórę. Mimo, że jest ich tylko 7 to naprawdę świetnie działają. Na pewno jeszcze nie raz wrócę do kuracji.

Revitalift krem na noc

Dla mnie mała ilość produktu wystarcza by już dobrze wsiąknął w skórę ,redukuje główne oznaki starzenia się skory ,najlepsze efekty koło oczów,kurze łapki ,zmarszczki spłycone ,nie uczula ,wydajny

Luksus na który każda musi się skusić

Siedem kapsułek w jakich zazwyczaj możemy zobaczyć płyn do zastrzyków, a więc robi wrażenie mega profesjonalnego produktu. Na szczęście nie na samym wyglądzie produktu skończyły się moje zachwyty. Już po kilku dniach stosowania moja cera zrobiła się gładka i napięta, po zakończonej kuracji na prawdę moja buzia była wyraźnie pełna zdrowego blasku. Jest to fantastyczny produkt dający nam luksusową odnowę w zaciszu własnego mieszkania. Mój ulubieniec na ten rok , powinien być nominowany do Oskara, odegrał swoją rolę perfekcyjnie!!!

Takie nowości to ja lubię

L`Oreal Paris, Revitalift Laser x3, 7-dniowa kuracja w ampułkach z efektem peelingu po pierwszych dwóch dniach nic ale już na trzeci dzień zauważyłam iż moja skóra po zastosowaniu ampułek stała się zdecydowanie bardziej napreżona , jakby podniesiona. Dodatkowo miałam wrażenie że koloryt skóry rzeczywiście został w pewnym stopniu wyrównany . Dodatkowo skóra stałą się bardziej nawilżona Z pewnościś ponownie sięgnę po ten produkt.

Używa produktu od: próbka

Naprawdę dobry

Krem zamknięty jest w pięknym słoiku z ciężkiego szkła.
Konsystencja jest taka jak trzeba - moja cera jest mieszana, ale w stronę suchej i regularnie traktowana jakimiś kwasami itp, więc potrzebuję kremu odżywczego, ale nie tłustego. Ten sprawdził się naprawde dobrze. Minimalnie przeszkadzala mi... silokonowosc kremu. Ale dzięki temu świetnie się rozprowadza i od razu daje efekt wizualnego wygładzenia. Zauważyłam też lekkie ujędrnienie skóry, ale ma świadomość że długotrwały efekt zobaczę dopiero bliżej końca sloiczka ;)

L`Oreal Paris, Revitalift Laser x3, 7-dniowa kuracja w ampułkach z efektem peelingu moja skóra po zastosowaniu ampułek stała się zdecydowanie bardziej nawilżone i świetlista. Bardzo chętnie ponownie sięgnę po ten produkt. Już wiem co na dzień matki podaruje mamie :) ta seria na pewno doskonale sprawdzi się również na dojzalszej skórze