Isana, Reichhaltiges Duschöl (Olejek pod prysznic (nowa wersja))

Isana, Reichhaltiges Duschöl (Olejek pod prysznic (nowa wersja))

Z naturalnymi olejami. 56% olejów naturalnych. Intensywna pielęgnacja. Receptura bez mikroplastiku. Odpowiedni dla wegan.
Wartościowe składniki zapewniają odpowiednią pielęgnację i całodniowe uczucie perfekcyjnie wypielęgnowanej skóry. Olejek pod prysznic Isana dostarcza skórze tego, czego potrzebuje.
Działanie pielęgnacyjne: olejek pod prysznic Isana zawierający 56% olejów naturalnych zapewnia bogatą pielęgnację skóry suchej i wrażliwej. Receptura, w skład której wchodzą witamina E i łagodne substancje myjące bardzo delikatnie czyści ciało i chroni skórę przed przesuszeniem. Olejek nadaje się do codziennej kąpieli pod prysznicem.
Tolerancja przez skórę: potwierdzona dermatologicznie.
Zawiera eucalyptol.

olejki do kąpieli i pod prysznic
oczyszczające
bez parabenów, zapachowa, bez alkoholu
w płynie
wrażliwa, sucha

Olejek o właściwościach pielęgnacyjnych. Dobrze nawilża skórę, dokładnie ją przy tym myjąc. Ma też wiele innych zastosowań.

Kupiłam, wkoncu kupiłam po przeczytaniu licznych i pozytywnych komentarzy na temat kosmetyku. Produkt zakupiony w Rosmanie za niewielkie pieniądze. Kiedyś używałam olejków pod prysznic, potem przeszłam na żele I o olejkach zapomniałam. Przyszedł czas, by do nich powrócić.

Plastikowe, przezroczyste. Jego pojemność to 250 ml. Kształt poręczny, idealnie trzyma się go w dłoni podczas kąpieli. Jak wiele osób zauważyło, ma nieco zbyt lejący otwór i trzeba uważać, by nie wylać olejku zbyt dużo.
Zamknięcie typu klik, grafika prosta.

Jako można przypuszczać, olejowata. Ma delikatny zapach, aczkolwiek unosi się podczas kąpieli w całej łazience. Nie pozostaje na ciele zbyt długo.

Działanie
Jak na tą cenę...fantastyczne. Oczyszcza skórę delikatnie. Pozostawia ja nawilżoną I miękką w dotyku. Nie pozostawia tłustego filmu, nie przesusza skóry. Wprost idealnie zbilansowana.

Nie będę jedyną, która powie, iż olejek nadaje się do depilacji. Skóra jest po niej mniej podrażniona i nie powstają czerwone krostki.
Ponadto, ja również używam olejku do mycia gąbeczek. Idealnie usuwa z nich podkład i inne pozostałości po kolorowych kosmetykach. Gąbka jest czysta i zdatna do dalszego użytkowania.

Produkt wielozadaniowy. Idealny do kąpieli, depilacji i mycia gąbeczek. Jeden kosmetyk, a daje tyle korzyści. Skończyłam opakowanie I napewno kupię następne.

Idealny

Jest to produkt wielu zastosowań. Porównując jakość do ceny - coś pięknego. Długo szukałam niedrogiego produktu, który dokładnie umyje pędzle i gąbeczki - ten sprawdza się idealnie.
Oczywiście pod prysznicem sprawdza się równie dobrze. Jest to kosmetyk, do którego nieustannie wracam.

Olejek do zadań specjalnych.

Kilka lat temu posiadałam poprzednią wersję produktu i byłam z niego bardzo zadowolona. Po latach wróciłam do kosmetyku i muszę przyznać że jego działanie nie zmieniło się. W dalszym ciągu sprawdza się i daje radę.
Olejku bardzo często używam pod prysznic, jak i do golenia. Posiada lekki zapach, który nie jest uciążliwy, wręcz przeciwnie - bardzo przyjemnie unosi się w powietrzu. Posiada w sobie naturalne oleje które pięknie pielęgnują skórę, produkt pozostawię ją miękką i nawilżoną. W żadnym stopniu nie zapycha ani nie zostawia uciążliwego tłustego filmu.
Jedynym minusem produktu, a właściwie jego opakowania, jest dość duży otwór do wydobywania olejku. Niestety przez to zdarza się że produktu wyleje się zbyt dużo lub niekontrolowanie.
Olejek sprawdza się również w innej dziedzinie, a mianowicie używam go również do mycia pędzli oraz gąbek do makijażu. Żadne mydełko ani płyn do mycia nie doczyszcza tak wspaniale brudnych gąbek po makijażu z podkładu oraz innych kosmetyków. Płynne złoto.

Wiele zastosowań

Złote opakowanie, bez zbędnych zdobień. Otwór dość spory więc produkt niestety nadmiernie się wylewa.
Działanie:
Olejek bardzo dobrze nawilża moją skórę. Skóra pozostaje delikatna i miękka. Jest bardzo wydajny i wystarcza niewielka ilość naniesiona na gąbkę. Bardzo dobrze oczyszcza.
Olejek świetnie się sprawdza również do mycia pędzli, więc produkt o wielu zastosowaniach. :)
Zapach dość intensywny, orientalny. Miałam lekką nadzieję, że może będzie pachniał jak oliwka dla dzieci, ale niestety tak nie pachnie. :)
Cena:
Niska więc to kolejny plus

Olejek pod prysznic Isana

Isana olejek pod prysznic
Złote opakowanie, przyjemne dla oczu. Ciepłe odcienie produktu zachęciły mnie do przetestowania tego oto olejku :)
Na codzień mam suchą skórę tak więc świetnym pomysłem było wypróbowanie tego olejku do kąpieli. Płyn okazał się bardzo wydajny, niewielka ilość starcza na większość ciała. Nakładam go tuż po umyciu, na całe ciało czekam chwilę i spłukuje. Myślałam że będzie to pic na wodę a tu szok, miłe zaskoczenie :D
Moja skóra była wilgotna i nawilżona po wysuszeniu ręcznikiem. Naprawdę gładziutka. Zapach przyjemny rumiankowy. Konsystencja oleista jak sama nazwa produktu sugeruje. Mam już za sobą drugie opakowanie i wiem że będę używać go więcej i więcej. Cena również na plus bo nie jest drogi :)

Myślałam że będzie wow

Byłam chyba ostatnią osobą, która nigdy nie używała tego olejku. Skuszona tak wieloma pozytywnymi opiniami i Ja w końcu zakupiłam go.
Ma pojemność 250ml i intensywny zapach dość specyficzny.

Na mnie ten olejek nie zrobił większego wrażenia, zachowuje się jak zwykły żel. Nie mam skóry po nim jakoś super nawilżonej i tak musiałam się balsamować. Oczekiwałam efektu jak po peelingu olejowym marshmallow z Ziaji, po którym skóra jest tak nawilżona jakbym nałożyła mocno odżywczy balsam.

Natomiast bardzo dobrze sprawdził mi się do mycia pędzli i gąbeczki, domywa wszystko idealnie. I w takim celu na pewno kupię go ponownie, pod prysznic raczej już go nie użyje.

Idealny do golenia

Tego oto olejku nie kupiłam w myśli, że będę się nim myć. Na Tiktoku zauważyłam, że kilka dziewczyn poleca ten produkt do golenia, zamiast żelu czy pianki.
Idealnie się do tego sprawdza! Skóra rzeczywiście jest jak po użyciu olejku.
Zapach co prawda nie w moim stylu, bo dość orientalny, dlatego nie używam go pod prysznic. Ale znalazłam tani i świetny produkt do golenia ciała! ????

Ulubieniec od lat

Nie ma chyba osoby, która chociaż raz nie kupiła sobie tego olejku. Uwielbiam go. Zawsze mam zapas bo nie wyobrażam sobie życia bez niego :) To jakie ciałko jest po jego użyciu to jest magia. Jest takie mięciutkie, nie czuć żadnego ściągnięcia. Czasami nawet nie nakładam po nim balsamu bo po prostu nie muszę. Doskonale myje. Wiem, że niektórzy nie lubią jego zapachu ale mi akurat bardzo on odpowiada. Dodatkowo używam go do mycia gąbek, bo idealnie je doczyszcza a jednocześnie nie niszczy. Ideał.

Niezawodny

Mój ulubieniec od wielu lat. Wielofunkcyjny - delikatny dla skóry, jednocześnie nie zostawia tłustej powłoki, lubię używać go do domowego peelingu (z kawą/cukrem) ale jest równie świetny i skuteczny w czyszczeniu beauty blendera lub pędzli. Naprawdę polecam, nie podrażniia ani nie wysusza mojej wrażliwej skóry.

Olejek Isana nie tylko do ciała :)

Świetny olejek, jak nazwa wskazuje olejek, więc ma tłustą, olejowatą konsystencję.
Doskonale nawilża skórę, ja stosuję go głównie zimą gdy skóra narażona jest na większe wysuszenie.
Zapach jest dosyć mocny, ale przyjemny ,ładny i zachęcający.
Bardzo dobrze wpływa na skórę, nie pozstawia uczucia ,że jest tłusta tylko nawilżona i odświeżona.
Opakowanie proste, w ciepłych odcieniach.
Produkt się świetnie sprawdza do mycia pędzli do makijażu lub gąbeczek, naprawdę jest w tym świetny, polecam spróbować tym którzy tego jeszcze nie próbowali.
Produkt w niskiej cenie, warty uwagi.

Niezmiennie od kilku lat mój ulubieniec

Olejek z Isany towarzyszy mi już od dobrych pięciu lat. W mojej łazience ma dwa zastosowania. Pierwsze-pod prysznicem. Uwielbiam olejki na swojej skórze, szczególnie zimą kiedy to moja sucha skóra woła o ratunek. Olejek mnie nie zapycha ani nie podrażnia. Nawet depilacja z nim to czysta przyjemność.
Używam go również do mycia pędzli. Mam wrażenie, że jest tutaj niezastąpiony. Polecam

Uwielbiam go zimą

Rewelacyjny olejek pod prysznic, dla mnie szczególnie zimą, kiedy moja skóra potrzebuje extra nawilżenia, natłuszczenia - zapach bardzo specyficzny, dość mocny, konsystencja oleista lejąca więc łatwo przesadzić z ilością. Po zetknięciu z wodą robi się mleczny. Świetny do golenia nóg, daje super poślizg. Podobno dobry do prania pędzli od makijażu - nie próbowałam ale sprawdzę to ;)
Świetna cena jak na taki produkt.