L`Oreal Paris, Color Riche (Szminka do ust)

L`Oreal Paris, Color Riche (Szminka do ust)

Pojemność 1 szt

Color Riche od L’Oréal Paris to seria szminek do ust, występująca w 12 różnych odcieniach. Pomadki mają gładką, kremową konsystencję i subtelny zapach.
Szminka Color Riche jest wzbogacona w witaminę E o właściwościach przeciwutleniających. Dodatkowo zawiera kwasy Omega 3 i Omega 6, które odpowiadają za utrzymanie naturalnego piękna ust i odżywiają je. Dodatkowo pomadki do ust L’Oréal Paris zawierają prawie 50% aktywnych składników, które chronią i odżywiają usta każdego dnia, pomagając w ich regeneracji i odbudowie.

nawilżające, kryjące
w sztyfcie

Jedna z lepszych

Jedna z lepszych ale co tu dużo pisać cena zwala z nóg fakt faktem szminka jest rewelacyjna ale jednak regularna cena tej szminki uważam jest za droga

Szminka o pięknych intensywnych kolorach
Kolorystyka dobrana świetnie
Świetne matowe wykończenie przy czym pięknie nawilża usta
Szminka świetnie wygląda na ustach optycznie je powiększając

Jeżeli chodzi o trwałość lepsza od wielu pomadek nie siada się nie rozmazuje
Po prostu nie ma czego zarzucić

Opakowanie klasyka ale nie ma co wydziwiac szminka jak szminka
Dostań ja w prezencie sama jednak bym jej nie kupiła uważam że jest po prostu za droga jakkolwiek świetna by nie była
Ale teraz chyba trochę zmieniłam zdanie
Gdyż przy swojej cenie i jakości jest też bardzo wydajną szminką

bardzo lubię ja na moich ustach

Szminkę wygrałam kiedyś w konkursie i dostałam kolor 302 Bois de Rose i zakochałam się w tym kolorze bo nadaje się zarówno na codzień jak i na większe wyjścia.
Szminka jest sama w sobie bardzo odżywczą i pomimo że jest matowa ładnie prezentuje się na ustach wcale ich nie wysuszajac.
Trwałość produktu również jest zaskakująca czasem ja poprawię ale i bez poprawek trzyma się ust dosc długo :) Mając ja na ustach zawsze czuje się komfortowo i pięknie.
Cena regularna dosc wysoka ale naprawdę warto!

Matowy efekt z nawilżeniem na ustach

Polecam ultra matowe szminki Color Riche od L'Oreal Paris, które będą idealnym uzupełnieniem każdego makijażu czy to dziennego czy wieczorowego. Szminki mają naturalne odcienie nude. Posiadają mocną pigmentację a efekt utrzymuje się wystarczająco długo. Moje ulubione kolory to: No Cliche, No Doubts, No Diktat. Formuła pomadek wzbogacona jest o olejki eteryczne, które wpływają na wygładzenie ust. Olejek jojoba odżywia usta i nadaje im miękkości

Płacenie za markę.

Oceniam kolor Intense Fuchsia 288

Pudełko złote, w kwadrat. Ładne i eleganckie, lecz w torebce szybko się niszczy. Dobrze się wykręca, dobrze się nią operuje podczas malowania. Po otwarciu ładny zapach, który utrzymuje się na ustach po użyciu produktu. Szminka się nie wchłania, zostawia warstwę, przez co przy piciu brudzimy szklankę. Ładnie się mieni, ma mini drobinki. Widoczne najbardziej w słońcu, ale dodają charakteru temu kolorowi. Ma kremową, delikatną konsystencję, dobrze się rozprowadza, nie rozmazuje. Nie roluje się w kącikach ust i nie rozmazuje. Niestety zjada się od środka, choć wyciera się równomiernie. Efekt jest na parę godzin, więc trzeba mieć szminkę przy sobie na ewentualne poprawki. Nie wysusza ust, choć trochę podkreśla suche skórki. Pigmentacja jest bardzo w porządku – wystarczy jedna, góra dwie warstwy by mieć idealny kolor. Do tego szeroka gama kolorów - aż 12, od naturalnych po te bardziej wyraziste.
Uważam, że szminka jest w porządku, ale płacimy głównie za markę. Cena jak za tą jakość jest bardzo wygórowana.

Dostałam w gratisie...

Opisuję w swojej recenzji kolor nr 265 Rose Perle.
Pomadka do ust, którą dostałam w gratisie w jednej drogerii online podczas zakupów.
Sama mogłam dobrać sobie kolor pomadki - więc z tego powodu bardzo się ucieszyłam.
Nie jest to produkt "oryginalny" - w sensie- jest to po prostu TESTER - ale nowy, nie macany.
Spodobało mi się złote- eleganckie opakowanie pomadki, ma ona też u góry- jak i na dole nieregularny kształt.
Góra jest ścięta na ukos, na dole natomiast jest wypukła "naklejka" z kolorem i nazwą pomadki.
Dlatego gdy chcę ja postawić- musi stać ona do góry nogami - inaczej nie ma opcji.
Pomiędzy zamknięciem, a opakowaniem mieści się wygrawerowane logo L'Oreal.
Pomadka ma delikatną, kremową konsystencję.
Dobrze sunie po ustach, przy tym- nawilża je i nie podkreśla suchej skóry.
Pomadka ma też bardzo przyjemny zapach - przypomina mi lekko budyń.
Sam kolor to taki zbrudzony róż? W bardzo ciemnej tonacji z drobinkami połyskującymi - które w sumie nie czynią pomadki "brokatową", a takiej odbijającej światło- przez co usta ślicznie błyszczą i wyglądają na pełniejsze.
Zawiodłam się na niej, gdyż- niestety zjada się, ściera - nie jest po prostu trwała.
Mimo to polubiłam ją za to, że sprawia, że usta są mięciutkie i nawilżone.
Fajny gratis, z którego jestem zadowolona - z małym "ale" - za właśnie trwałość. :-)

Szminka Loreal

Po nałożeniu szminki ,usta nabrały ożywienia. Piękny i intensywny kolor dodatkowo nawilzyl usta. Złote eleganckie opakowanie dodaje jeszcze bardziej szyku pomadka. Zawarte w niej omega odżywiają , nadając im pewności. Kolor 055coral skradł moje serce.

302 Bois De Rose

Szminkę otrzymałam w prezencie od producenta. Dokładnie kolor Bois De Rose numer 302. Kolor bardzo przypadł mi do gustu, ponieważ idealnie pasuje do każdej stylizacji. Jest delikatny i pięknie podkreśla kolor ust.

Opakowanie szminki jest bardzo eleganckie w kolorze złotym. Cena szminki jest nieco wysoka ale za jakość trzeba płacić. A tutaj jakość jest na najwyższym poziomie.

Konsystencja szminki jest lekka i delikatna . Przyjemnie nakłada się ją na usta. Kolor jest nieco ciemniejszy niż podany na opakowaniu. Dodatkowym plusem szminki jest fakt że bardzo dobrze trzyma się na ustach oraz utrzymuje ich nawilżenie i dzięki temu nasze usta ładnie się prezentują. Jest bardzo fajnym tylko nieco droższym zamiennikiem pomadek ochronnych.
Pigmentacja szminki jest bardzo dobra i już po pierwszej warstwie otrzymujemy pożądany kolor. Szminka pięknie pachnie więc nakładanie jej na usta to sama przyjemność.

Bardzo fajna szminka

Mam szminke o nr 302, kolor bardzo zbliżony do naturalnego odcienia ust. Szminka jest dobrze napignetowana, pozostawia usta delikatne i miękkie. Ma delikatny zapach. Nie wysusza ust. Jedynie nie jest zbyt trwała. Opakowanie ma bardzo eleganckie, delikatnie złote.

Moja na zawsze

Szminkę do stałam w prezencie od producenta i byłam bardzo jej ciekawa ponieważ jakoś nie po drodze było mi z tymi szminkami. Zaskoczenie bardzo pozytywne. Mam kolor 302, jest przepiękny. Jestem blondynką o niebieskich oczach i szminka do mnie pasuje. Jest odpowiednia również i na wielkie wyjście i w zwykły dzień do pracy. Pasuje do sukienki i do spodni. Konsystencja jest kremowa, usta są gładkie i nawilżone.
Opakowanie wydaje się luksusowe ze względu na ładny złoty kolor.
Myślę ze cena jak za te jakość jest odpowiednia. Na pewno będzie teraz zawsze mi towarzyszyć. Polecam

Fajnaaa

Bardzo fajna szminka na pierwszy rzut oka ma bardzo ładne złote opakowanie, jest kremowa, łatwo się rozprowadza na ustach, nawilża i jest mocno napigmentowana, fajnie sie błyszczy na ustach tak delikatnie i ma satynowe wykończenie.

Fauna

Pomadka nie jest matowa a satynową. Pięknie pachnie i nie wysusza ust. Nie utrzymuje się długo ale co do szminek tego typu nie możemy miec dużych wymagań. Liczmy się z tym, że produkt nie zasycha przez co np. przy piciu pozostaje na szklance. Niestey podkreśla lekko suche skórki. Opakowanie wygląda bardzo luksusowo a sam produkt bardzo polubiłam

W końcu trafiłam na ideał

Moja miłość to nr 378 Velvet Rose, piękny odcień zgaszonego różu.
Szczerze przyznam, że obawiałam się tego koloru, ale pasuje idealnie do mojej jasnej karnacji. Świetnie współgra z jasnym, jak i ciemniej wykonanym makijażem.

Jej zaletą jest nie tylko kolor, ale także uczucie nawilżenia, które utrzymuje się naprawdę długo, usta po niej są miękkie i delikatne. Brak uczucia suchości. A co odrobina luksusu nie zaszkodzi :)

Szminka posiada eleganckie, złote opakowanie. Nie kruszy się i nawet przy wysokiej temperaturze (lato) nie rozpływa się. Śliczny, delikatny zapach sprawia, że chce się nakładać szminkę co chwilę.

Minusem szminki jest niestety cena, no ale jeśli chcemy mieć dobry produkt to musi mieć swoją wartość.

Co do trwałości w moim przypadku wytrzymuje ok 3 do 4 godzin bez poprawek, oczywiście bez jedzenia czy picia, bo tutaj niestety jest mus poprawki, gdyż się zjada, ale przy tym kolorze, którym posiadam nie jest to jakoś mocno rażące.

Na pewno sięgnę po inne kolory, póki co ta jest moją faworytką,