Bell, HYPOAllergenic, Powder Lipstick (Trwała pudrowa pomadka do ust)

Bell, HYPOAllergenic, Powder Lipstick (Trwała pudrowa pomadka do ust)

Daje matowy, aksamitny efekt i wrażenie niesamowitego wygładzenia ust. Jej aplikacja jest lekka i delikatna. Dzięki zawartości emolientów pomadka nie wysusza ust, ale nawilża i odzywia je. Specjalny składnik filmotwórczy zwiększa intensywność koloru, zapobiega rozcieraniu się pomadki i podnosi jej trwałość. Produkt nie podkreśla zmarszczek i załamań ust. Uwydatnia ich kształt i optycznie je wypełnia.

Niezla

Zakupilam z polecenia youtuberki, mam kolor nr01 niestety na jej ustach wygladal kolor slicznie, ja -nic specjalnego. Napewno rozejrze sie za innym kolorem, poniewaz co do reszty to naprawde fajna pomadka dzienna.

śliczna ale mało kolorów

Pomadka jest tania (na promocji 10zł), ma ciekawe i inne niż większość szminek opakowanie, jest dobrze napigmentowana i dość trwała. Choć ma mniejszą i inaczej ukształtowaną końcówkę niż standardowa szminka i nałożenie jej wymaga nieco więcej czasu, to malowanie się nią jest przyjemne i nie sprawia kłopotów. Jedyny problem mam z odcieniami szminki. Mam kolor 06, podoba mi się ale szału nie robi. Mam nadzieję że wyjdzie więcej kolorów bo formuła szminki jest super, ale nie bardzo mam z czego wybierać, bo to totalnie nie moje kolory

Fajna ale nie trwała

Pomadka ma fajne opakowanie. Przyjemna i łatwa aplikacja. Mam ja w kolorze 01. Dobrze wyglada na ustach bo jest trochę pudrową delikatnie podkreśla suche skórki. Noe jest trwała jak zapewnia producent.

Śliczny kolorek

Powder Lipstick (Trwała pudrowa pomadka do ust) o numerku 06. Bardzo łatwo się rozprowadza, ma genialną kremową konsystencję nie wysusza, nie wchodzi w załamania, jest trwała, a kształt sztyftu ułatwia precyzyjną aplikację. Pomadki są dostępne w większości drogerii, co jest dużym plusem, a co najważniejsze dość długo wytrzymuje na ustach, no wiadomo czasem trzeba ją poprawić.

przyzwoita

ładne kolory i całkiem dobra trwałość. Pomadkę łatwo się aplikuje ze względu na jej formułę. Opakowanie jest ładne, a cena dość niska. Ja mimo wszystko wspomagam się konturówką.

Aksamitne wykończenie!

Pomadkę kupiłam całkiem przypadkowo, ponieważ pomyliłam ją z konturówką. Jakież było moje zdziwienie, gdy po odpakowaniu zobaczyłam grubą (jak na konturówkę) końcówkę. Ale ten zakup okazał się bardzo trafiony, gdyż moim zdaniem pomadka świetnie się sprawdza zarówno solo jak i w roli konturówki. Daje aksamitne, matowe wykończenie, ale usta wcale nie są wysuszone. I jest mega trwała. Mam odcień 01, ale zamierzam wypróbować również inne kolory.

spontaniczny zakup, którego nie żałuję ani trochę :)

Ta pomadka to najbardziej nieoczywisty produkt w mojej kosmetyczce, bo wszystkie pozostałe pomadki są wyłącznie z tzw. wysokiej półki.. a tu taki psikus. :) Kupiłam ją podczas zakupów w drogerii kosmetycznej (nie pamiętam której, nie będę wprowadzać w błąd), był to spontaniczny zakup. Z pomadką lubimy się, i to bardzo, ze względu na jej kolor. Naturalny pigment moich ust jest dość mocny, a w połączeniu z tą pomadką powstaje ciekawy, nienachalny kolor, który tylko podkreśla moje pełne usta. Oczywiście jak to ja, na pewno będę poszukiwała tego koloru wśród innych marek, tęskni się do jakiejkolwiek trwałości.
Jest przyjemnie kremowa, nie podkreśla skórek. Potrzebuję dokładnie nałożyć na usta aby uniknąć smug. Aplikator poręczny, a pomadka nie jest gruba, dzięki czemu łatwiej się rozprowadza.

Dobra, ale nie idealna

Mam ogromne problemy ze znalezieniem pomadki, która by mi odpowiadała w stu procentach. Zawsze coś jest nie tak, a to wysusza, a to schodzi bardzo nierównomiernie, za twarda, za miękka i tak dalej. Szukałam czegoś trwałego i matowego, ale nie wysuszającego.

Na początku byłam zachwycona tą pomadką, ale po dłuższym używaniu zauważyłam, że niestety trochę wysusza. Oczywiście, nie oczekuję nawilżenia od matowej szminki, ale zawsze oczekuję, by nie szkodziła. Ale poza tym ma same zalety. Cudownie się rozprowadza na ustach, a ten wąski sztyft jest bardzo, bardzo wygodny. Choć jest to pomadka matowa, to jednak nie jest toporna i używa się jej bardzo przyjemnie. Na moich ustach wytrzymuje nawet 4 godziny. Wytrzymuje picie, ale p jedzeniu muszę ją poprawić. Te 4 godziny to jednak duży sukces na moich ustach, bo z reguły mam z tym problem. Nie rozmazuje się i trzyma się na swoim miejscu jak należy.

Sam efekt też mi się podoba, jest to po prostu piękny, elegancki mat. Nie ma efektu suchej skorupy na ustach jak przy niektórych płynnych pomadkach. Mam odcień 01, ciemny beż albo jasny brąz, jak kto woli, dość uniwersalny kolor. Powinien pasować każdemu, z wyjątkiem osób o bardzo chłodnym typie urody. Jest ciemniejszy od koloru ust, zdecydowanie widoczny, ale w dalszym ciągu naturalny.

Pudrowe zauroczenie

Pudrowa pomadka do ust Bell kusiła mnie już od dłuższego czasu. Zdecydowałam się na kolor 02, który jest dosyć nieoczywisty. Jest mieszanką koloru koralowego z delikatną domieszką brązowych tonów, przez co wygląda bardzo naturalnie, twarzowo. Pomadka miękko sunie po ustach, nie wysusza, nie wchodzi w załamania, jest trwała, a kształt sztyftu ułatwia precyzyjną aplikację. Pudrowe wykończenie wygląda bardzo naturalnie, elegancko. Po posiłkach subtelnie się ściera, ale w bardzo równomierny sposób. To świetna alternatywa dla fanek matu, obawiających się przesuszenia ust lub dla kobiet szukających złotego środka między matem, a błyskiem. Myślę, że warto ją wrzucić do koszyka w drogerii. Tak komfortowej pomadki dającej matowe wykończenie, dawno nie miałam. Myślę, że sięgnę po nią ponownie- szczególnie jestem ciekawa pozostałych kolorów pomadek.

Zdecydowanie tak!

Pomadki są dostępne w większości drogerii, co jest zdecydowanym plusem.
Zdecydowałam się na jej zakup dzięki RLM i jestem zachwycona! Bardzo łatwo się rozprowadza, ma genialną kremową konsystencję, dzięki której, nie ma efektu suchych ust. Mimo, że jest matowa, usta wydają się być nawilżone, a jednocześnie się nie sklejają. Jak najbardziej polecam!

Nowy ulubieniec

Ewa RLM poleciła ja w swojej recenzji, wiec kupiłam na promocji w hebe. Jakiez było moje zdziwienie, gdy okazało się jaka ta szminka jest maselkowa, przyjemna i napigmentowana! Nie jestem zwolenniczka szminek w sztyfcie, ale ta na stałe wpisze się do mojego repertuaru. Długo się trzyma, jest trwała, a jak się zjada to bardzo estetycznie. Polecam całym sercem!

Pomadka idealna na codzień

Pomadka którą pokochałam od momentu pierwszego użycia. Moją ulubioną jest pomadka w kolorze 01. Pomadki mają kremową konsystencję, każda z nich doskonale rozprowadza się na ustach. Posiadają wygodny wysuwany aplikator, który ułatwia malowanie ust. Efekt po nałożeniu pomadki jest pudrowy, usta nie są błyszczące, ale tez nie są nadmiernie wysuszone. Nałożona na usta daje uczucie nawilżenia