Herbal Essences, Bio:renew, Real Botanicals, Hair Oil Blend, Argan Oil & Aloe (Olejek do włosów)

Dwufazowa formuła mieszanki olejków wygładza przesuszone włosy, natychmiast ograniczając ich puszenie, ułatwia ich układanie oraz nadaje im naturalny blask.

z pompką
olejek
ochrona końcówek, nabłyszczające, regenerujące / odbudowujące
bez silikonów

Bardzo przyjemny produkt:)

Olejek używam na same końcówki. Nakładam go na wilgotne włosy,aby ułatwić rozczesywanie.Faktycznie z tym radzi sobie świetnie:) Cena jest tez bardzo korzystna, jak na tak wydajny produkt.Zapach nie jest zbyt mocny, po czasie praktycznie niewyczuwalny. Pozostawia włosy odżywione i nadaje im naturalnego blasku. Dla leniuchów, którzy nie mają czasu na stosowanie masek do włosów, zdecydowanie polecam :)

Olejek do włosów

Olejek nie skleja włosów , jego dwufazowa konsystencja daje doskonały efekt na włosach. Są one błyszczące , delikatne i nawilżone . Mam włosy suche i farbowane dlatego potrzebują naprawdę dobrego kosmetyku aby dobrze wyglądały ale olejek poradził sobie z nimi. Polecam.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Olejek fajnie regeneruje włosy, ja spryskiwałam nim głownie końcówki i fajnie się w tej roli sprawdzał. Dobrze nawilża końcówki włosów, nie powoduje ich splątania. Przyjemny zapach.

Naprawa i regeneracja

Olejek do włosów z olejkiem arganowym i aloesem dobrze regeneruje zniszczone końcówki.
Włosy sa wzmocnione, lśniące, miękkie.
Tak jak lubię.
Olejek pozwala utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia.
Polecam zdecydowanie
Kupię go ponownie

Niesamowita gładkość włosów

Odkąd używam tego olejku moje włosy są niezwykle gładkie. Zawsze po umyciu włosów wieczorem, już na drugi dzień rano miałam naelektryzowane włosy i problem z ich ułożeniem. Od kiedy stosuję olejek problem zniknął. Zdecydowanie mój najlepszy. Dodatkowo łatwy w użytkowaniu bo nakładamy go spryskując włosy ;)

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Regeneruje - widzę poprawę.

Już po pierwszym użyciu byłam zadowolona z moich końcówek, które ewidentnie odżyły. Włosy lśnią i się wiją, nie są suche ani szare jak bywało do tej pory. Zapach ma ekstra! Czuć powiew takiej świeżości, jak po wyjściu z salonu fryzjerskiego :)

Błysk i nawilżenie

Olejek do włosów mnie urzekł tym, że ma w sobie drobiny brokatu. Ma atomizer, dla mnie na plus. Pięknie pachnie olejkiem arganowym(ale nie przesadnie)i jest od teraz moim must have. Włosy się po nim mega błyszczą, są sypkie, nawilżone, mięciutkie w dotyku. Ułatwia rozczesywanie włosów.Duże opakowanie ale niestety wydaje mi się, że nie jest zbyt mocno wydajny. Co nie zmienia faktu, że nie na pewno kupie ponownie.

Olejek na tak!

Olejek do włosów dopełnia całości. Wraz z szamponem i odżywką tworzą doskonale trio. 100ml opakowanie jest wydajne, nie trzeba dużej ilości produktu by zobaczyć efekt. Włosy są delikatne, odżywione i miękkie w dotyku.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Świetny produkt o super zapachu

Nie jest zbyt olejowaty, co dla mnie jest wielkim plusem, ponieważ przy przetłuszczającej się skórze głowy nie zależy mi na dodatkowym olejku ;)
Zapach ma nieziemski!! Prawie jak perfumy do włosów, polecam choćby dla tego zapachu!

Fajna, dobrze rozproszona, delikatna mgiełka w sprayu, równomiernie spsikuje włoski.

Co do efektów, nie za wiele mogę powiedzieć, myślę, że musi minąć kilka miesięcy, żeby zobaczyć większą zmianę.

Sztosik produkt

Już po pierwszym użyciu włosy stały się niewiarygodnie gładkie. Produkt ślicznie pachnie a przy tym idealnie spełnia swoje zadanie. Włosy są nawilżone, łatwe w rozczesywaniu. Myślę że jak już skończę testowanie to na pewno sięgnę po produkty jeszcze raz. Bardzo łatwy w rozprowadzeniu na włosach.

Świetny olejek

Olejek staram się wcierać we włosy codziennie wieczorem . Włosy są napewno mniej przesuszone. Bardzo wygodnie się go aplikuje na włosy. Zapach przyjemny opakowanie estetyczne

Olejek do. Wlosow

Piękny lekki zapach. Olejek nie zlepia włosów ani nie przetłuszcza. Regularnie używany nadaje włosom blask. Poleciłabym ją każdemu. W przeciwieństwie do innych olejków nie ma efektu tłustych włosów. Myślę że nie tylko ja jestwm zachwycony jej działaniem