Forever Living, Ever Shield (Dezodorant aloesowy w sztyfcie)

Forever Living, Ever Shield (Dezodorant aloesowy w sztyfcie)

Pojemność 92.1 g
Cena PLN 37.00

Dezodorant w sztyfcie ze stabilizowanym wyciągiem z aloesu. Delikatnie perfumowany, skutecznie chroni przed powstawaniem nieprzyjemnego zapachu. Nie ogranicza wydzielania potu.
Nie zawiera soli aluminium i alkoholu. Zawiera glikol propylenowy i triklosan.

sucha, normalna
bez alkoholu, nie pozostawiająca plam, zapachowa
w sztyfcie
dezodoranty zapachowe
ochronne, zapachowe

super

jest to doskonały dezodorant (nie antyprespirant) uważam że zasługuje na 5 gwiazdek co prawda nie powoduje że mamy sucho pod pachami, ale zapach potu całkowicie niweluje jest łagodny dla skóry , ja osobiście używam go nie tylko pod pachami ale również w tzw. strefie bikini i pod kolanami. Wystarcza na bardzo długo około 6-10 miesięcy. Nie klei się i nie brudzi ubrań. Opakowanie poręczne, forma wysuwanego sztyftu t, dla mnie to prawdziwe KWC...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Wtrakcie 1-wszego

rewelacja!!!

Dla mnie jest po prostu idealny!!! Po pierwsze to sztyft, wiec nie trzeba czekac az wyschnie. Po drugie jest baaardzo wydajny, co w porownaniu do dezodorantow vichy daje mu ogromną przewagę. Po trzecie pachnie bardzo bardzo subtelnie i swiezo, nie gryzie się z perfumami (tego bym nie darowala) i naprawde zapewnia uczucie swiezosci przez caly dzien (reksona - ha ha ha). Długo szukałam deo, ktory nie bedzie maskowal zapachu (no... umowmy sie, ze to "zapach" ;P) tylko po prostu zapewni, ze ten wcale nie bedzie powstawal - i oto jest. Az wreszcie, jako jeden z niewielu nie podraznia mi skrory po depilacji, a to jest wyczyn :D. Na dodatek jeszcze, jak twierdzi producen, nie zawiera alluminium co dla mnie jest bardzo wazne - jest po prostu duzo zdrowszy!
Reasumując - 5 gwiazdek, bo jestem nim zachwycona i polecam serdecznie

bdb

zgadzam sie z opiniami poprzedniczek, ten antypersirant zdaje sie nie mieć końca, jest super-wydajny. Sztyft wstarczył mi prawie na 2 lata przy częstym stosowaniu. Jest skuteczny, zapobiega poceniu się i niweluje nieprzyjemny zapach potu. Jest to dobry produkt i z czystym sumieniem moge go polecic. Dodam jeszcze ze jego zapach jest bardzo ładny i delikatny. Ja nie zauważyłam brudzenia ubrań.

Niestety nie dla mnie

Miałam go kiedyś bardzo dawno i stwierdzam,że napewno nie jest dobry dla osób nadmiernie pocących się (czyli dla mnie). Ładnie pachniał, delikatnie, dobrze chronił przed nieprzyjemnym zapachem ale niestety paszki miałam cały czas mokre. Wydajny.Troszke brudził ubrania.

Super zapach

Fajny, bardzo duży i przyjemny sztyft o delikatnym zapachu lipy. Jedynym jego minusem jest to że nie zapobiega poceniu się ale przyjemny zapach rekompensuje mi te niedogodność. Baaardzo wygajny. Mnie tam ubrań nigdy nie brudził.

Oceniam na 1.00

Kupiłam go zachęcona opiniami innych osób, niestety nie spełnił moich oczekiwań. Po pierwsze nie jest bezzapachowy, ale ma jak dla mnie dość intensywny zapach, druga sprawa najważniejsza to, że nie zabezpiecza tak dobrze przed poceniem, nie mam co prawda problemów z nadmiernym poceniem, jednak ten antyperspirant nie poradził sobie nawet z umiarkowanym poceniem, zwłaszcza w okresie lata. Może radzi sobie z nieświeżym zapachem, jednak co mi się nigdy nie zdarzało z innymi antyperspirantami w ciągu dnia pojawiały się mokre plamy co nie było zbyt komfortowe. Potwierdzam, że jest bardzo wydajny i starcza na baaardzo długo. Ogólnie jednak nie polecam, a już zwłaszcza osobom, które mają problem z nadmiernym poceniem. Ja wracam do mojego ulubionego antyperspitantu Fenjal.

Oceniam na 3.00

dobry produkt:))wydajny (juz go mam rok i nadal nie widac zeby mial sie skonczyc-wada czy zaleta??hmm..),bezzapachowy , wiec nie musze sie martwic ze bedzie sie gryzl z moimi perfumami, i w moim przypadku nie brudzi wcale.....skutecznosc dosc dobra, troche sie klei.

Oceniam na 4.00

Jeśli producent ulepszy go tak, że nie będzie brudził bielizny, dam mu pięć gwiazdek i nie zmienię na inny.