Forever Living, Ever Shield (Dezodorant aloesowy w sztyfcie)

Forever Living, Ever Shield (Dezodorant aloesowy w sztyfcie)

Pojemność 92,1 g

Dezodorant w sztyfcie ze stabilizowanym wyciągiem z aloesu. Delikatnie perfumowany, skutecznie chroni przed powstawaniem nieprzyjemnego zapachu. Nie ogranicza wydzielania potu.
Nie zawiera soli aluminium i alkoholu. Zawiera glikol propylenowy i triklosan.

w sztyfcie
dezodoranty zapachowe
ochronne, zapachowe
zapachowa, bez alkoholu, nie pozostawiająca plam
normalna, sucha

Dezodorant aloesowy FOREVER

Jest to bardzo dobry dezodorant. Tak jak napisalam dezodorant nie antyperspirant. czesc osob myli te dwa znaczenia.
W tym dezodorancie nie znajdziesz trujacych soli aluminium wiec nie jest on blokerem.
Osoby ktore czesto pisza ze po dezodorancie sie mocniej poca powinnyozstac wczesniej poinformowane w jaki sposob nastepuje oczyszczenie sie kanalikow potowych pod pachami i czesto na poczatku uzywania wystepuje taka wlansie sytuacja gdyz organizm zaczyna sie oczyszczac. Zobaczysz to rowniez na swojej twarzy kiedy toksyny zaczna wychodzic pod pachami a nie twarza.

temu dezodorantowi nalezy dac czas. Oczyscic organizm pijac miazsz aloesowy Forever.
Osoby ktore zle jedza i do tego pala papierosy napewno beda odczuwac wiekszy dyskomfort na poczatku uzywania tego dezodorantu.
jesli palisz nie oczekuj ze twoje cialo nie bedzie smierdziec oczyszczajac sie.

Ja uzywam tego dezodorantu od wielu lat i czasem tez czuje inny zapach np kiedy boli mnie gardlo.

Beznadzieja

Zachęcona pięknymi opowieściami konsultantki kupiłam go…
I były to pieniądze wyrzucone w błoto!
Po pierwsze zapach jak stare mydła z Niemiec , po drugie działanie żadne a wręcz byłam w szoku ze tak potrafię śmierdzieć po paru godzinach… przestałam go używać i dałam go mężowi który poci się ale nie ma problemu z aż takim nieprzyjemnym zapachem.
Pierwsze użycie, po paru godzinach zadowolony, super efekt.. po powrocie do domu przerażony bo pachy były poparzone , czerwone i bolesne!

przereklamowany

Dezodorant kupiłam za namową koleżanki. Miał być takim fantastycznym produktem, który świetnie blokuje pocenie, łagodzi podrażnienia po goleniu i jest tak naturalny, że nic tylko brać. No i się skusiłam. Teraz wiem, że koleżanka jest po prostu doskonałym sprzedawcą, który nawet najgorszą rzecz przedstawi jako złoto i wciśnie wszystko nieświadomemu konsumentowi jak ja. Dopiero z wizażu dowiedziałam się, że ma szkodliwy składnik. No ale nic, i tak postanowiłam go wypróbować skoro już wydałam ponad 40 zł na to cudo.
Dezodorant ma postać sztyftu. Sztyft jest miękki, bardzo fajnie się rozprowadza, nie zacina się, nie ma żadnych problemów z aplikacją. Dezodorant bardzo szybko wysycha, zostawia skórę miękką i gładką w dotyku. Nie podrażnia ani nie powoduje swędzenia. Zapach dezodorantu jest delikatny i bardzo przyjemny. Po aplikacji jest praktycznie nie wyczuwalny.
Koleżanka mówiła, że dezodorant świetnie łagodzi podrażnienia po goleniu i to nie tylko pod pachami. Od początku nie chciało mi się w to wierzyć ale pomyślałam, że może mnie zaskoczy. W końcu zawiera aloes. No niestety nie zaskoczył. Wypróbowałam go pod pachami i w innych miejscach, nigdzie nie złagodził podrażnień. Jeśli chodzi o jego cudowne właściwości antyperspiracyjne, to tutaj tez klapa na całej linii. Zdaje sobie sprawę z tego, że mam z tym duży problem, ale ten specyfik nie zmniejszył problemu ani trochę. Teraz używam go głownie na noc, kiedy ta ochrona przeciw poceniu nie jest mi tak bardzo potrzebna. Dezodorant nie dość, że nie zmniejsza nadpotliwości to nawet nie maskuje zapachu potu. Po kilku godzinach czuję się po prostu nieświeżo. Działanie ma porównywalne z dezodorantami z Rossmanna za 5 zł a kosztuje prawie 10 razy więcej. Jestem niezadowolona z zakupu.

Fajny ale na mniejszą potliwość

Dezodorant otrzymałam od koleżanki która jest przedstawicielem marki kosmetycznej Forever . Lubię testować nowe rzeczy więc byłam nim zachwycona na poczwtku. Jestem zwolenniczką naturalnych kosmetyków więc się ucieszylam. Dezodorant jest w sztyfcie zamknięty w plastikowym pojemniku z wykręcany sztyftem

Dezodorant używam raczej na te dni w których pozostaje w domu i nie muszę iść do pracy bo on nie hamuje wydzielania potu lecz sprawia że ten post po prostu nie smierdzi. Dezodorant pomimo obietnic naturalnego składu niestety kryształowy nie jest bo zawiera szkodliwy składnik jakim jest Triclosan .

Fajny w użyciu i o wystarczającym dla mnie działaniu, ale nie bez wad. Niby naturalny, a jednak może być szkodliwy... :(

Dezodorant ten nałogowo wręcz kupuje moja teściowa i mój szanowny partner jest do niego przyzwyczajnony, gdyż używa go od lat. Postanowiłam, że i ja wypróbuję. Nie powiem, już wcześniej widziałam ten produkt w różnych reklamach czy innych promocjach np. na fb (marketing działa tutaj, oj działa), jednak jakoś z własnej woli się na jego zakup nie skusiłam. Mając go jednak na łazienkowej półce to już co innego, więc w końcu przystąpiłam do testowania :)

Kosmetyk zamknięty jest w ywkonanym z plastiku opakowaniu o prostej szacie graficznej, z którego wysuwa się zawartość przy pomocy specjalnego pokrętła. Tej zawartości jest naprawdę sporo, także specyfik starcza na długo, w przypadku jednej osoby to spokojnie parę miesięcy. Konsystencja jest zbita, stała, jednak po kontakcie z ciepłą skórą bez problemu się rozprowadza i nie tworzy lepkiej, długo się wchłaniającej warstwy. Co ważne, po nałożeniu produktu nie czułam absolutnie żadnego szczypania, swędzenia czy pieczenia - nawet, gdy robiłam to niedługo po depilacji, więc dezodorant można uznać za delikatny. Poza tym kosmetyk szybko całkowicie się wchłania i jest zupełnie niewyczuwalny. Ma on również bardzo subtelny zapach, który po aplikacji jest właściwie niewyczuwalny, jednak dobrze chroni przed nieprzyjemną wonią potu. Co prawda specyfik nie zmniejsza potliwości, jednak nie wpływa to na moją ocenę końcową, bo to nie antyperspirant. Ja ogółem zimą jakoś mocno się nie pocę, więc brak tego walotu mi nie przeszkadza.

Jeszcze słów parę o INCI. Owszem, nie ma tutaj soli glinu, które są podejrzewane o działanie rakotwórcze, w tym zwłaszcza sprzyjające nowotworom złośliwym gruczołu piersiowego. Jednak są inne, niezbyt powołane składniki, jak glikol propylenowy czy triklosan, który jest na wielu czarnych listach substancji kosmetycznych niewskazanych do stosowania. Niestety ma on zdolności do kumulowania się w organizmie, negatywnie wpływając m.in. na działanie układu nerwowego czy tarczycy. Dodatkowo gromadzi się w glebie, mogąc niszczyć dobroczynne bakterie glebowe czy w akwenach wodnych. Nie zdawałam sobie sprawy, jak szkodliwa może być ta substancja, dopóki nie zaczęłam o tym dokładniej czytać. Niby miało być bezpiecznie i naturalnie, a tutaj taki kwiatek :( Szkoda, wielka szkoda...

Podsumowując: dezodorant jest delikatny, nie podrażnia, chroni przed nieprzyjemnymi zapachami i wygodnie się go używa. Do tego jest wydajny, jednak niestety ze względu na skład nie sięgnę po niego znowu.

delikatny z dobrym składem

Dezodorant jest bardzo delikatny, pozostawia cienką, niewidoczną warstwę na skórze, jest mega wydajny, nie brudzi ubrań, łagodzi podrażnienia. Jedno opakowanie starcza na bardzo długo. Generalnie głównym powodem dlaczego go stosuję jest jego naturalny skład, szczególnie brak zawartości soli aluminium. Nie blokuje porów, "skóra oddycha".
Jest bezpieczny dla zdrowia.

Działa, ale jest w nim TRICLOSAN!!

Dałabym 5 gwiazdek, bo ten dezodorant jest skuteczny - neutralizuje zapach potu, ALE... No właśnie. Nie doczytałam składu. Wysoko w składzie mamy triclosan. Zapraszam do wygooglowania i poczytania o tym składniku :|

Nic nadzwyczajnego

Używałam kilka tygodni i nie zachwycił mnie. Ma neutralny zapach, z naturalnych składników. Całkiem sobie radzi z neutralizowaniem przykrych zapachów. Nie zostawia śladów, ale nadal mocno się pocę pod pachami, a na tym też mi mocno zależy, zeby to ukryć

Jest dość dobry

Dezodorant jest naturalny i działa dość fajnie ochronno pielęgnuje jakość produktu jest mega. Cena jest dość droga tylko. Opakowanie ma fajne bo w sztyfcie. Chroni przed potem prawie cały dzień zapach ma tylko nie za przyjemny

Lubię go

Kiedyś za namową konsultantki marki Forever kupiłam ten dezodorant. I nie żałuję że dałam się namówić bo zapach jest bardzo delikatny, produkt jest wydajny więc wystarczy na długo- mi na około 3 miesiące, nie podrażnia skóry pod pachami nawet po depilacji wręcz odczułam uczucie łagodzenia. Myślę że kupię go ponownie

Dobry skład

Dezodorant nie radzi sobie z potem. Przy małej ilości ruchu muszę go wielokrotnie nakładać. Nie eliminuje całkowicie nieprzyjemnego zapachu. Nie polecam po depilacji, bo niestety mnie podrażnia. Należy pamiętać, że nie zapobiega poceniu , a ma za zadanie tylko eliminować zapach. W lato się u mnie nie sprawdził. Po niewielkim upadku popękało opakowanie. Za tą cenne spodziewałabym się czegoś lepszego

Nie wart takiej ceny!

Dostałam ten antyperspirant w sztyfcie w prezencie. Jak dla mnie, antyperspirant ma łagodny, delikatny zapach, nie podrażnia skóry pach, ponieważ nie zawiera soli aluminium, posiada wyciąg z aloesu, dzięki czemu skóra pach jest odświeżona. Poza tym, odkąd go używam, nie zauważyłam poplamionych ubrań od niego.
Jednak niestety ma też minusy. Po pierwsze jego działanie nie jest długotrwałe, przy czym już szybko ta świeżość znika, a ponadto cena "lekko" zawyżona.
Jak dla mnie dezodorant jest przeciętny, jednak zły nie jest.