SKIN79, Natural Snail Mucus Cream (Krem ze śluzem ślimaka)

SKIN79, Natural Snail Mucus Cream (Krem ze śluzem ślimaka)

Zobacz oferty

• Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Natural Snail Mucus Cream - Krem ze śluzem ślimaka. Krem Skin79 to produkt dedykowany szczególnie skórze suchej oraz wrażliwej. Podstawą kremu jest aż pięć rodzajów kwasu hialuronowego oraz ceramidy czyli składniki o silnych właściwościach nawilżających. Filtrat z wydzieliny ślimaka uelastycznia skórę, przyspiesza jej proces regeneracji, poprawia koloryt oraz dobrze nawilża. Kompozycja wyselekcjonowanych składników tworzy krem o silnych właściwościach nawilżających, regenerujących i spowalniających proces starzenia skóry. Odżywcza formuła kremu pozwala skórze zachować komfort przez wiele godzin i jednocześnie nie pozostawia na niej tłustej, nieprzyjemnej warstwy.

uniwersalne
ujędrniające, nawilżające
w tubce
50 – 100ml
Struktura
lekkie
krem

świetny!

krótko, zwięźle i na temat: sprawdził się. krem jest lekki, ma świetne opakowanie, nie zapchał mnie i przepięknie koi oraz nawilża moją tłustą, trądzikową cerę. nadaje się pod makijaż, nie roluje się; czy na dzień, czy na noc — skóra jest fantastycznie dopieszczona.

produkt ten ma konsystencję ciekawą — jest to biały, lekki krem, ale nieco "ciągnący się", porównałabym to właśnie do śluzu ślimaka :-) po wpracowaniu w buzię ma się wrażenie takiej "otoczki", która chroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi, ale spokojnie, nie jest to na zasadzie kleistej powłoczki, która zostaje z nami aż do toalety twarzy i poza tym, szybko się wszystko wchłania.

poza ceną, która jest dość wysoka jak na drogeryjną kieszeń, nie mam absolutnie do czego się przyczepić. lepiej dołożyć pieniądze i cieszyć się z pielęgnacji niż płakać po szkodach wyrządzonych tanimi (a czasami i drogimi) kosmetykami :-)

Król lekkich kremów

Podstawa codziennej pielęgnacji dla mnie i mojego partnera. Krem nie ma wyraźnego zapachu, ma lekką odrobinę ciągnąca formułę. Szybko się wchłania. Krem dzięki dodatkowi śluzu ślimaka daje "opatrunek" i ukojenie cerze. Wycisza podrażnienia, regeneruje przebarwienia. Nie zapycha!!! Skóra dzięki niemu wygląda pięknie - jędrna, nawilżona, ujednolicony koloryt (wycisza zaczerwienienia i podrażnienia). Polecam również dla panów! Ohh mogłoby być go więcej w opakowaniu ;)

Lekki krem

Jest świetny. Szybko się wchłania, prawidłowo nawilża skórę, nie pozostawiając jej świecącej. Jest bardzo wydajny, mam go już parę miesięcy i nadal coś da się wycisnąć. Skóra po nim jest gładka i mięciutka, polecam. Używałam go na dzień pod makijaż i sprawdzał się świetnie.

Będę do niego wracać latem

Krem idealnie sprawdzą mi się latem, nawilża tak w punkt. Używam go głównie na noc, ale na dzień pod makijaż również się sprawdza, gdyż ładnie się wchłania i nie ma tłustego filtru. Jedyne do czego mogę się przyczepić to opakowanie, grafika bardzo mi się podoba, ale gdy krem się kończy bardzo ciężko go wydobyć, wolałabym pompkę airess. Sam krem jest dla mnie niemal idealny i na pewno będę do niego wracała.

Bardzo fajny lekki krem

Skusiłam się na niego ze względu, że bardzo lubię markę Skin79 a potrzebowałam lekkiego kremu na dzień. Od pierwszego użycia wiedziałam że zostanie ze mną na dłużej. Mam skórę normalną w stronę suchej więc szukam raczej kosmetyków które będą dobrze odżywiały jednocześnie nie obciążały skóry i dobrze sprawdzały się pod makijażem. Ten krem sprawdził mi się rewelacyjnie i do tego był bardzo wydajny ponieważ używałam go przez ponad pół roku.

Lekki krem nawilżający, o delikatnym zapachu ślimaka

Krem Natural Email Mucus Cream kupiłam bezpośrednio w sklepie internetowym SKIN79, skorzystałam z promocji , 50 % kosztował 25 zł.

Moja skóra mieszana ,w kierunku normalnej. Krem generalnie przeznaczony jest dla skóry suchej i wrażliwej , ale pokusa była silniejsza na ślimacze nawilżenie.

Krem znajduje się w plastikowej tubce.
Etykieta to 2 ślimaki na tle jesiennej roślinności., Wszystko w barwach zgaszonej pomarańczy, zieleni .

Konsystencja kremu gęsta , kolor biały, zapach delikatny , przyjemny .

Krem bardzo dobrze rozprowadza się na skórze, jest bardzo lekki, szybko się wchłania, nie pozostawia na skórze tłustej
i lepkiej warstwy. Po aplikacji odczuwalne lekkie ściągnięcie skóry, które ustępuje po chwili.,a skóra staje się gładka i miękka.
Produkt doskonale współgra z serum
i tonikiem ,nie roluje się, nadaje się jako baza pod makijaż można stosować na dzień i na noc .
Po zastosowaniu kremu zauważyłam poprawę nawilżenia i wygładzenia skóry.

Super krem do cery suchej mieszanej i wrażliwej

Cera: mieszana/wrażliwa
Do kremu robiłam 2 podejścia, ponieważ za 1 razem, krem w połączeniu z kremem bb również od skin79, wywołały u mnie bardzo silną reakcję alergiczną co mnie nieco zniechęciło. Ostatnio jednak z racji siedzenia w domu i nie bania się ponownej reakcji, dałam mu drugą szansę. I żałuję że tak późno. Krem ma bardzo fajną konsystencję, dobrze się wchłania, skóra po nim jest idealnie nawilżona, koloryt wyrównany, brak jakieś tłustej warstwy. Uwielbiam go używać na dzień gdy nie robię makijażu, ale również w nocy. Z racji złych wcześniejszych doświadczeń trochę boje się go sprawdzić znów pod makijażem ;)

Fajny ślimak w przystępnej cenie

Bardzo dobry, lekki krem na co dzień.
Używam go codziennie rano. Jest faktycznie lekko "ślimakowaty", choć bardziej treściwy m.in. od Mizona. Dobrze nawilża i w sumie tyle od niego wymagałam. Nie pamiętam już suchych skórek. Nadaje się pod makijaż, dosyć szybko się wchłania. Opakowanie jakie jest - każdy widzi. Według mnie urocze, ale przy końcówce produktu ciężko wycisnąć resztkę. Jedno opakowanie wystarcza mi na 2 miesiące codziennego stosowania. W promocji bardzo się opłaca (25-30zł). Kupiłam drugie i prawdopodobnie kupie kolejne.

Super ślimak od Skina

Kupiłam ten krem oraz żel z tej serii w konkretnym celu, mianowicie ratowania mej twarzy :) moja cera z bardzo ładnej, nieproblematycznej przez bardzo długi czas nagle w ciągu kilku dni masakrycznie się popsuła, zmieniłam dietę chwilowo więc to mogło być to lub jakieś przemiany hormonalne ciężko mi wskazać jednoznacznie winowajcę ale na brodzie miałam masakrę, płakać mi się chciało jak patrzyłam w lustro nadal jeszcze są ślady po tej tragedii niestety, obstawiam tarczyce, hormony lub gluten, pszenice które u mnie działaja zazwyczaj bardzo źle na cerę. Mniejsza o przyczyny :) Krem jest w słodkim, śmiesznym opakowaniu tzn tubce, niestety nie ma go za dużo i to jest chyba jedyna wada jaką znajduję. Następnym razem kupię dwa lub trzy nawet. Krem ma cudowną konsystencję, używanie go do wielka przyjemność jest taki gładziutki, masełkowy i tez taka powłoczkę zostawia na skórze, nie ma to broń boże nic wspólnego z jakimś tłustym filmem czy świeceniem to jest taka delikatna poświata takie zdrowe ładne rozświetlenie no dla mnie super. Ładny zapach nie jest mocny. Krem od pierwszego użycia po prostu czuć ze jest to dobrej jakości produkt. Absolutnie nie zapycha nie robi nic złego. Nawilża, łagodzi zmiany i zostawia taki ładny błysk na buzi, uważam że po jego użyciu wyglądam lepiej tak świeżo. Same dobre rzeczy mogę tylko napisać. Kupię go na 100% jeszcze raz.

Najlepszy krem jaki miałam

Długo szukałam kremu do mojej tłustej i podatnej na zapchanie cery. W prezencie świątecznym zażyczyłam sobie krem po przeczytaniu opinii na oficjalnej stronie producenta. Przy pierwszym użyciu byłam bardzo pozytywnie zaskoczona, formuła jest bogata ale jednocześnie bardzo lekka. Czuć nawilżenie buzi, skóra jest jakby gęstsza(?) i nawodniona. Nadaje się zarówno na dzień jak i na noc. Po kilku tygodniach stosowania wyraźnie poprawił się wygląd mojej skóry, stała się wygładzona, promienna, rozświetlona. Krem zdecydowanie robi na mojej twarzy efekt "glass skin". Nie zapchał mnie, nie podrażnił, nie powoduje szybszego przetłuszczania się cery. Cena jest wysoka, ale na promocji można dorwać ten krem za ok 30zł.

Nawilżenie bez zapychania

Jako posiadaczka mieszanej cery zawsze mam problemy z doborem kremu, który nawilży moją skórę ale jednocześnie nie przetłuści jej. Z polecenia koleżanki, która ma podobną cerę kupiłam ten krem, ponieważ go sobie bardzo chwaliła.
Opakowanie to tubka wykonana z miękkiego plastiku. Łatwo jest wycisnąć odpowiednią ilość produktu. Konsystencja jest dość zbita, więc z opakowania nie wylewa się zbyt dużo kremu. Krem dobrze się rozprowadza na skórze i szybko wchłania, nie pozostawiając tłustego filmu na skórze.
Działanie jakie zauważyłam przy regularnym stosowaniu to nawilżenie, wygładzenie, rozjaśnienie skóry oraz redukcja niewielkich zmarszczek. Skóra wygląda świeżo i zdrowo.
Krem nadaje się na dzień (sprawdził się jako baza pod makijaż) oraz na noc. Jest dość wydajny i przy regularnym stosowaniu przez miesiąc mam go jeszcze dużo. Cena jest przystępna, często można go dostać na promocji.
Jestem ciekawa pozostałych kosmetyków z serii Natural Snail Mucus i gdy znajdę je na promocji to chętnie kupię do przetestowania.