Herba Studio, Tisane, Balsam do ust w słoiczku

Średnia ocena: 0.00/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

REKLAMA
Pojemność 4,7 g

Naturalny kosmetyk, przeznaczony do pielęgnacji i ochrony ust. Wygładza szorstkie, spierzchnięte usta, przywracając aksamitną gładkość. Chroni usta przed wpływem czynników środowiskowych jak słońce, wiatr, deszcz, mróz. Odżywia delikatną skórę warg. Nawilża i chroni usta przed wysychaniem. Regeneruje naskórek uszkodzony wskutek działania czynników atmosferycznych, otarć oraz opryszczki. Dostępny w aptece.

balsam do ust
regenerujące, ochronne
w słoiczku
<10ml

Dobry, ale(już) nie najlepszy

Ze słoiczkiem Tisane łączy mnie spory sentyment, gdyż poznałam go na początku liceum w tych fajnych beztroskich czasach. Kupiła mi go Mama gdy leżałam z grypą, usta miałam posiekane od gorączki oraz osłabienia(plus rozwalone jakąś badziewną pomadką) i wtedy czułam jak Tisane wspaniale koi oraz łagodzi usta, szybko zregenerowała spękania oraz zadziorki.
Na przestrzeni tych 10 lat mam wrażenie, że jej działanie nie jest już tak rewelacyjne jak kiedyś, ale mimo wszystko nadal bardzo ją lubię i często ten mały słoiczek u mnie gości.
Być może to też kwestia poznania mnóstwa innych produktów pielęgnacyjnych do ust, które podniosły poprzeczkę? A może rzeczywiście coś w składzie było kombinowane?

Używam go jako balsamu do użytku domowego. Nie mam zastrzeżeń co do takiej formy aplikacji, gdyż sama na takowy się zdecydowałam w momencie zakupu, do tego nie noszę długich paznokci, więc nie mam problemu z resztkami kosmetyku, który ewentualnie mógłby zostać pod nimi. Zaś sam słoiczek jest zgrabny, ma wystarczająco dobre proporcje między szerokością, a głębokością+zaokrąglone denko, więc można go wygodnie zużyć do samego końca.

Lubię jego działanie. Dobrze zmiękcza, nawilża oraz regeneruje. Nałożony na usta popękane oraz spierzchnięte koi oraz łagodzi, a znam produkty do ust, które potrafią wręcz zaogniać problem. Ładnie wygładza usta, dobrze przygotowuje pod kolorowe pomadki. Jest treściwy oraz gęsty, dzięki czemu idealnie nadaje się jako balsam ochronny przed wyjściem na dwór-otula oraz izoluje od niekorzystnych czynników.
Więc gdzie tutaj jest haczyk?
Ano, mam wrażenie, że efekt nie jest już taki dogłębny oraz długotrwały jak kiedyś, do tego nie radzi sobie już tak dobrze z bardzo wysuszonym i silnie spierzchniętym naskórkiem. Żeby usta były w nienagannym stanie to muszę go używać dosyć często w ciągu dnia, efekt nawilżenia dosyć szybko znika-dawniej wystarczyło, że użyłam go na noc, a ciągu dnia czasami maznęłam usta jakąś lekką pomadką i było dobrze. Zaś teraz jeśli mam usta bardzo wysuszone to Tisane nałożona grubą warstwą na noc działa gorzej, rano usta są ukojone, ale nadal potrzebują peelingu oraz balsamu. A żeby było ciekawiej-zwykły krem Nivea działa na moje usta mocniej(ale za to bieli :D ).

Jednak mimo tego faktu nadal lubię Tisane. W cieplejsze dni sprawdza się dla mnie satysfakcjonująco, a do tego dobrze podtrzymuje kondycję ust już wypielęgnowanych. Nie mogę jej odmówić dobrego działania, tylko, że nie jest już ono tak trwałe oraz głębokie jak kiedyś.
No i oczywiście cecha, która w głównej mierze decyduje o mojej słabości do słoiczka Tisane-TEN zapach... miodowo-waniliowy, słodki oraz kojący zmysły. Niezmienny i uwielbiany <3

Najlepszy na swiecie!

Zdecydowanie najlepszy balsam. Używam go od dobrych 10 lat i ani razu nie miałam przez ten czas spierzchniętych lub suchych ust. Jest to coś, co zawsze noszę w torebce. W porównaniu z drogeryjnymi, mocno pachnącymi pomadkami, jest bezkonkurencyjny. Opcja w słoiczku to mój faworyt, ale dostępna jest także wersja w pomadce i tubce.

Zalety:
Swietnie nawilża,
Ładny zapach (ciasteczkowy?),
Wydajny,

Wady:
Brak.

Bardzo przeciętny

Ten balsam totalnie nie zrobił na mnie wrażenia. Jego działanie jest dość mierne. Podczas jego stosowania moje usta stały się bardziej suche. Brakowało im nawilżenia i ochrony. W zastraszająco szybkim tempie znikał z ust. Gdy próbowałam używać go na noc, to rano budziłam się ze spierzchniętymi i suchymi ustami. Słoiczek jest też dość mały więc dość krótko był w mojej kosmetyczce. Jedyną fajną rzeczą w tym balsamie jest jego zapach, jest on słodki i wydaje mi się że jest to zapach wanilii.

Evergreen

Ten balsam mnie rozczula- od lat w tym samym zgrzebnym opakowaniu przypomina mi czasy, gdy na sklepowych półkach nie było wielkiego kosmetycznego wyboru.
Wtedy był świetny i nadal taki jest.
Regeneruje nawet najbardziej spierzchnięte i suche warki, odżywia i nawilża.
Mam nadzieję,że będzie z nami zawsze.

Bardzo fajny produkt

Jest to bardzo przyjemny produkt, fajnie nawilża i wygładza, a zapach jest przepiękny. Nie wiem czego można więcej wymagać od balsamu do ust. Zarówno do stosowania na dzień jak i na noc- rewelacja. Jedynym minusem jest opakowanie, ale za gramaturę, można to wybaczyć.

Bardzo ok

Fajny produkt do ust, pozostawia je miękkie i nawilżone, lubię stosować takie bogate i odżywiające produktu na noc- również ze względu na opakowanie w formie słoiczka, którego osobiście nie lubię do stosowania ciągu dnia.

Rozczarowanie

Aplikowałam balsam na noc. Pierwsze dni po smarowaniu, usta były bardziej nawilżone przez pół dnia. Niestety po czasie produkt wywołał u mnie podrażnienia. Na ustach pojawiły się odstające skórki i drobna rana.

Pięknie pachnie i świetnie nawilża

Balsam używam od wielu lat. Jest świetny zwłaszcza na zimę kiedy usta są popękane. Ma dobry skład, świetnie pachnie a do tego działa cuda. Jedyny minus to malutki słoiczek i pod koniec ciężko się wydłubuje ten balsam, zwłaszcza jak ktoś ma dłuższe paznokcie;)

Ciasteczka korzenne do ust ????

Ten konkretny balsam w słoiczku jest bardzo skuteczny na zimowe problemu z suchymi, podrażnionymi ustami. Ma dość gęstą konsystencję, przepiękny cynamonowy zapach świątecznych ciasteczek i działa jak cudowny plaster miodu na potraktowane mroźnym wiatrem usta. Zawsze używam go na noc, ze względu na konieczność nakładania preparatu palcem. Jest wspaniałym ratunkiem, gdy nastaną chłodniejsze dni.

Najlepszy balsam

Balsam do ust Tisane to najlepszy produkt jakiego używałam.
Balsam został mi polecony przez panią farmaceutkę w momencie kiedy nie działało na moje usta absolutnie nic.
Balsam regeneruje usta, nawilża je i leczy. Już po kilku dniach a w sumie już po pierwszym użyciu kondycja ust ulega polepszeniu.
Balsam sprawia, że usta są zadbane, wygładzone bez suchych skórek.
Według mnie jest to najlepszy kosmetyk dostępny na rynku.

TAK, TAK i jeszcze raz TAK!

Myślałam, że po moim odkryciu roku - CARMEX w sztyfcie o smaku granatu, za nic w świecie go nie zdradzę.
Zachęcona recenzjami i opiniami zdecydowałam się kupić balsam do ust.
iiii.... TO JEST CUDO.
Moje usta już po kilku godzinach bez pomadki ochronnej/błyszczyka robią się spierzchnięte. Pomimo tego, że jestem fanką matowych błyszczyków, najzwyczajniej w świecie po kilku h nie wyglądają na moich ustach estetycznie.

Balsam TISANE cudownie nawilża usta i zostawia delikatną błyszczącą powłokę dzięki, której usta wyglądają bardzo zdrowo. Dodatkowo, dla mnie jest najlepszą bazą pod moje ukochane matowe błyszczyki. Nie ważą się, nie wchodzą w spierzchnięte skórki i usta wyglądają świetnie.

Tym bardziej, że jest to, nasz rodzimy produkt w bardzo niewielkiej cenie.

MEGA OGROMNA POLECAJKA!

Przyjemne natłuszczenie

Bardzo cenię sobie ten produkt za jego działanie i natłuszczenie. Świetnie radzi sobie ze spierzchniętymi wargami. Lubię go stosować solo (zbyt tłusty pod matowe pomadki) i na noc w formie maseczki na usta po peelingu. Rano są one mięciutkie i nawilżone.
Gorąco polecam :)