Herba Studio, Tisane, Balsam do ust w słoiczku

Herba Studio, Tisane, Balsam do ust w słoiczku

REKLAMA
Pojemność 4,7 g

Naturalny kosmetyk, przeznaczony do pielęgnacji i ochrony ust. Wygładza szorstkie, spierzchnięte usta, przywracając aksamitną gładkość. Chroni usta przed wpływem czynników środowiskowych jak słońce, wiatr, deszcz, mróz. Odżywia delikatną skórę warg. Nawilża i chroni usta przed wysychaniem. Regeneruje naskórek uszkodzony wskutek działania czynników atmosferycznych, otarć oraz opryszczki. Dostępny w aptece.

balsam do ust

• Zapach: 1
  • Stosunek jakości do ceny: 1
  • Opakowanie: 4

Przereklamowany

Kiedyś, z braku lepszej alternatywy, zużyłam kilkanaście słoiczków. Obecnie nie kupuję.

Zalety:
– niezły skład, ale mogłoby być lepiej
– cena
– wydajny
– krótkotrwały efekt ochrony

Wady:
– brak efektów
– zapach w składzie
– nie dla skòry wrażliwej
– brak SPF 30 (nie odejmuję gwiazdek)

Ogólna ocena: słaby

Usta: wymagające, delikatne, suche

Uwaga: Miałam też w sztyfcie, działania brak.

Kupiony w: Inna drogeria

Balsam do ust

Mega nawilża usta, chroni przed zimnem zimą, mam duży problem z przesuszającymi się ustami, a ten balsam radzi sobie z nimi perfekcyjnie, nawet w momencie gdy są już mocno przesuszone i zaczynaja pękać łagodzi ból i mocno nawilża.

• Opakowanie: 5

Mój ulubiony balsam do ust, próbowałam wielu ale ten najlepiej u się sprawdza. Skutecznie i długotrwałe nawilża. Usta są zdecydowanie bardziej nawilżone i miękkie. Aplikacja jest bardzo prosta, produkt ma kremową konsystencję. Balsam ma przyjemny i delikatny zapach.

Cena jest rozsądna, biorąc pod uwagę jakość produktu. Z całą pewnością kupię ponownie ten balsam i polecam go każdemu.

• Opakowanie: 3

Uratował mi usta!!

Z tym produktem jest powiązana u mnie śmieszna historia...(z perspektywy czasu, kiedyś nie było mi do śmiechu!)
Jako dzieciak, pamiętam, że w zimę bawiłam się na placu zabaw i jak to dzieci (z czasem niezbyt mądrymi pomysłami) jadłam sobie śnieg. Nie mam pojęcia jak i kiedy, oraz co mnie do tego podkusiło, ale stwierdziłam, że świetnym pomysłem będzie zlizanie śniegu, który dopiero co spadł z METALOWEJ barierki.
Oczywiście nie trudno się domyśleć, że zarówno część mojego języka, jak i część wargi się do tej barierki przykleiły...
Mniejsza już o akcje ratunkową (było ciężko), jednak potem przyszedł czas na "akcje reanimacje".
Pani w aptece poleciła mojej mamie właśnie ten balsam.
Znacznie mi pomógł zregenerować usta i mogłam go nakładać także na ranę. Nic mnie nie uczuliło, ani nie podrażniło. Po dwóch tygodniach moje usta wyglądały prawie normalnie.

Także czy balsam działa? TAK, dlatego pozostał ze mną do dziś.
Obecnie, kupuję go jednak w tubce, nie w słoiczku, aby było bardziej higienicznie.

• Stosunek jakości do ceny: 4
  • Opakowanie: 3

Super regeneruje usta

Zdecydowanie mój ulubieniec od wielu lat, ale ostatnio zamiast w słoiczku zakupuje w formie pomadki w aptece. Zawsze ratuje mnie gdy usta zaczynają przysychać. W zasadzie stosuje go cały rok, zapach uwielbiam.

Wizażanki najczęściej polecają:

• Opakowanie: 5

Uroczy, skuteczny balsam do ust

Próbowałam wielu balsamów do ust, ale Tisane wyjątkowo mnie zaskoczył swoją skutecznością. Już od pierwszego użycia, moje usta stały się znacznie bardziej nawilżone i miękkie. Długotrwałe uczucie nawilżenia było naprawdę imponujące, nawet po kilku godzinach od nałożenia, moje usta wciąż były gładkie i dobrze nawilżone.

Aplikacja jest bardzo prosta, dzięki gęstej, ale kremowej konsystencji produktu. A co najważniejsze, balsam ma przyjemny, delikatny zapach, który nie jest nachalny.

Podoba mi się też, że skład jest prosty i naturalny, co jest ważne dla mnie jako osoby o wrażliwej skórze. Cena jest rozsądna, biorąc pod uwagę jakość i wydajność produktu. Z całą pewnością będę kontynuować używanie tego balsamu i polecam go każdemu, kto szuka naturalnego, skutecznego rozwiązania dla suchych ust.

Kupiony w: Drogeria Hebe

Super!

Bardzo fajny balsam do ust. Usta mam niemałe i często spierzchnięte, ale ten balsam dawał sobie z nimi radę. A pomimo małego opakowania, to starczył mi na dłuższy czas regularnego używania. Na pewno kupię ponownie. Polecam!

Mój Ci on

Po bezprecedensowej stopie z "masełkiem" Holify grzecznie z podkulonym ogonem podreptał do apteki po pewniaka,z którym mam do czynienia już kolejny raz i który po raz kolejny ratuje mi skórę.... ust.
Maleńki balsamik za śmieszne pieniądze a czyni cuda. Dla mnie Tisane to taki polski odpowiednik jednego z moich ulubionych balsamów Dr Hauschka. Ma w składzie propolis,zapachem przypomina serię Korane,jest to zapach specyficzny ale naturalny. Używam na noc ale rano budzę się z pięknie nawilżonym i ustami,brak suchych skórek,skóra jest zregenerowana. Chciałabym,żeby był produkowany w nieco większym opakowaniu (jak np wspomniany dr Hauschka) bo w przeszłości zgubiłam słoiczek z połową zawartości i odnalazłam pod łóżkiem w trakcie porządków kilka miesięcy później,do torebki też boję się zabierać bo zginie w czeluściach. Mimo wszystko jestem mu wierna i jak przekombinuję z nowościami to do niego wracam.

Kupiony w: Drogeria Hebe

• Opakowanie: 5

Bardzo polecam przy izoteku ????

W trakcie kuracji izotekiem moje usta były silnie przesuszone, często pękały i momentami było tragicznie. W internecie znalazłam polecaną pomadkę do ust od Tisane. Oczywiście początkowo nie widziałam efektów, ale po kilku dniach zobaczyłam wielką różnicę - od tego momentu przy stałym korzystaniu z balsamu, taki fatalny stan moich ust już nie wrócił. Korzystałam z niej aż do końca mojej kuracji i jestem z niej bardzo zadowolona.
Balsam do ust Tisane jest dostępny w 3 formach:
- słoiczek
- tubka
- sztyft
Korzystałam z nich wszystkich - każdy się nieco różni konsystencją. Najbardziej "płynny" był balsam w słoiczku, który został moim faworytem, jednak wiadomo, że trzeba zachować szczególną higienę.
Tubka miała taką wadę, że balsam momentami było bardzo ciężko wydobyć. Powtórzę jednak, że produkt jest świetny, nawilżający i natłuszczający usta, polecam każdą "formę" tego produktu

Kupiony w: Drogeria Rossmann

Świetny

Świetny balsam do ust. Opakowaniu wygodne, małe, poręczne i łatwo do użytkowania. Balsam charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem delikatnym. Produkt łatwo się aplikuje, świetnie nawilża oraz regeneruje. Produkt jest mega wydajny.

Kupiony w: Drogeria internetowa

• Wydajność: 4
  • Zapach: 4
  • Opakowanie: 5

Balsam, lekarstwo na suche usta.

Ile słoiczków tego malucha zużyłam nie jestem w stanie zliczyć.
Mój must have o każdej porze roku.
Nakładam na noc i moje usta są gładkie, nawilżone.
Pomaga przy problemach jak suchość, pękanie, pieczenie.
Słoiczek starcza na około 2 miesiące, ma postać żółtawego gęstego miodu.
Nie znalazłam niczego lepszego na spierzchnięte usta.

Kupiony w: Inna drogeria

Bardzo dobry balsam

Bardzo dobry balsam głęboko nawilżający.
Słoiczek Bardzo wydajny idealny podręczny wszędzie go zabieram ze sobą. Balsam poleciła mi koleżanka. Uwielbiam konsystencja tego balsamu. Pelen profesjonalizm w nawilżenia.