Herba Studio, Tisane, Balsam do ust w słoiczku

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Pojemność 4,7 g

Naturalny kosmetyk, przeznaczony do pielęgnacji i ochrony ust. Wygładza szorstkie, spierzchnięte usta, przywracając aksamitną gładkość. Chroni usta przed wpływem czynników środowiskowych jak słońce, wiatr, deszcz, mróz. Odżywia delikatną skórę warg. Nawilża i chroni usta przed wysychaniem. Regeneruje naskórek uszkodzony wskutek działania czynników atmosferycznych, otarć oraz opryszczki. Dostępny w aptece.

balsam do ust
regenerujące, ochronne
w słoiczku
<10ml

słodki miodek

Kupuję ten balsam regularnie od kilku lat. Pierwszy raz poleciła mi go dawno temu Pani magister w aptece. Strzał w 10! Mój ukochany produkt do ust, szczególnie w sezonie jesienno- zimowym. Wspaniale nawilża, nie klei się i ma miodowy zapach oraz konsystencję. Uczucie nawilżonych, gładkich ust utrzymuje się kilka godzin . Ma świetny naturalny skład .Poręczny słoiczek, który pozwala na dokładne wykorzystanie całej zawartości. Jedyny minusik to, ze w dobie pandemii i wirusów trzeba aplikować go palcem. Polecam bardzooo! HIT

Ciasteczkowy zapach

Bardzo fajny balsam- dobrze nawilża i się wchłania. Wg mnie największy minus to słoiczek - nie lubię grzebać palcem w kosmetykach uważam, ze to nie jest higieniczne. Plusem jest piękny zapach ciasteczkowy

niezastąpiony w okresie jesienno-zimowym

Do balsamu wracam każdego roku w porze jesienno-zimowej ponieważ do tej pory nie znalazłam lepszej ochrony do ust w tym kapryśnym pogodowo okresie. W malutkim plastikowym słoiczku mamy balsam przypominający miodek, który bardzo ładnie pachnie. Konsystencja jest treściwa i z łatwością można ją nabrać ze słoiczka i nałożyć na usta. Plusem jest to, że nie jest to kleista formuła i po nałożeniu resztę z opuszka palca możemy sobie delikatnie wsmarować w dłonie. Bez jedzenia i picia produkt dość długo utrzymuje się na ustach dobrze je nawilżając i chroniąc przed czynnikami zewnętrznymi. Jeżeli coś zjemy lub wypijemy to produkt bardzo łatwo zmywa się z ust i trzeba nałożyć dodatkową warstwę. Warto nałożyć odrobinę na usta przed nałożeniem szminki jeżeli wiemy, że może nam wysuszyć usta. Balsam jest bezbarwny i na ustach wygląda bardzo naturalnie nie wysychając w kącikach ust. Cena jest dość wysoka za taką pojemność ale w tym przypadku cena idzie w parze z jakością.

swietny balsam

Moj ulubiony polski balsam do ust. Długotrwale nawilża usta, wygładza i odżywia. Jedynym minusem jest opakowanie, używanie produktu poprzez wkładanie palca do słoiczka jest mało higieniczne, z tego wzgledu czesciej decydowalam sie na Tisane w sztyfcie.

Okej

Balsam stosowałam w trakcie przyjmowania izoteku. Dobrze nawilżał, ale ogromnym minusem jest dla mnie opakowanie. Gdy ktoś ma naprawdę suche usta musi często sięgać po balsam, w różnych sytaucjach, gdzie dłonie nie zawsze są czyste. Mimo jego działania, już go ponownie nie kupie.

Prostota i nawilżenie

Kupuję regularnie od kilku lat. Mój ulubiony balsam do ust. Wspaniale nawilża, nie klei się i ma przyjemny zapach, lekko miodowy. Uczucie nawilżonych i miękkich ust utrzymuje się długo. Żadne inne pomadki mu nie dorównują. Ma też świetny skład - składniki aktywne: wosk pszczeli, miód, olej rycynowy, oliwa, ekstrakt z melisy, jeżówki purpurowej i ostropestu plamistego, witamina E. Dodatkowy plus za słoiczek, który jest poręczny i pozwala na dokładne wykorzystanie całej zawartości. Żadnych zbędnych dodatków, prostota - to sobie w nim cenię. Polecam!

Klasyk

To już kultowy produkt o obłędnym zapachu! Słodkawy, jakby lekko karmelowy zapaszek aż korci żeby go zjeść, choć nie polecam, bo smak średni :D
Fajnie natłuszcza i nawilża usta, daje radę na suche skórki. Ja go stosuję w dużej ilości na noc na wargi oraz na różnie "popękane" miejsca oraz skórki przy paznokciach. Jedynie opakowanie mogłoby być nowocześniejsze np. tubka

Bardzo dobry

Uwielbiam ten balsam do ust. Na bardzo długo nawilża usta, wygładza i odżywia. Jak dla mnie, zapach bardzo przyjemny, mocno czuć propolis.
Cena dość przystępna 12-13zł, balsam wystarczył mi na ok 2miesiące stosowania.Jednak sporym minusem jest opakowanie, używanie produktu poprzez wkładanie palca do słoiczka jest mało higieniczne.

Najlepszy balsam jaki kiedykolwiek miałam

Jedyny balsam do tej pory, którego działanie całkowicie mnie satysfakcjonuje.

Nie jestem w stanie określić ile opakowań już zużyłam, ale odkąd pierwszy raz go dostałam, wracam zawsze do niego i utwierdzam się w przekonaniu, że jest to najlepszy dla mnie kosmetyk do pielęgnacji ust. Stosuję go już od kilku lat.

W moim przypadku produkt nawilża usta na długi czas w porównaniu do innych balsamów.
Przepięknie podkreśla czerwień wargową- moje usta mają naturalnie dość bladą barwę. Balsam sprawia, że wyglądają na nawilżone i bardziej czerwone. Ten efekt bardzo mi się podoba i jest alternatywą dla makijażu ust, kiedy mam ochotę na bardziej naturalny wygląd.

Pachnie obłędnie, wg mnie karmelowo, miodowo- jeśli ktoś lubi takie zapachy, z pewnością będzie zadowolony.

Kosmetyk zamknięty w małym, poręcznym słoiczku, który nie zajmuje miejsca w torebce, dzięki czemu można go wszędzie ze sobą zabrać.
Jeżeli ktoś nie przepada za taką formą użycia, balsam istnieje również w wersji sztyftu, który w mojej ocenie jest równie dobry.
Czytałam opinie, że dla niektórych osób wersja w słoiczku jest lepsza, jednak osobiście nie dostrzegam różnicy, jeżeli chodzi o efekt. Oba spełniają swoje zadanie.

Generalnie dobrze się spisywał, bo nawilżał i wygładzał usta, ale nie przekonał mnie do ponownego zakupu.

Balsam Tisane kupiłam w Aptece Hebe, gdy sieć tych aptek była likwidowana. Wówczas cały asortyment został przeceniony o 75%, a recenzowany balsam kosztował dosłownie grosze. Produkt długo czekał na testowanie, ale w końcu nadarzyła się idealna okazja – miałam spore problemy z ustami, były suche, wręcz spierzchnięte, popękane. Nie mam pojęcia, co było przyczyną takiego stanu rzeczy, bo generalnie moje usta są w dobrej kondycji, ale tak czy inaczej stanęłam przed wyzwaniem znalezienia kosmetyku, który przynajmniej w jakimś stopniu mógłby mi pomóc.

Balsam został zamknięty w słoiczku o pojemności 4,7 g. No co tu dużo mówić, nie lubię tego typu opakowania, a w przypadku kosmetyków do ust jest ono wybitnie nietrafione, bo niewygodne, niepraktyczne i niehigieniczne. By trochę obronić producenta, dodam, że konsystencja balsamu uzasadnia umieszczenie go w słoiczku. Jest ona bardzo gęsta, wręcz zbita, trochę „wazelinowata”. Zapach nie przypadł mi do gustu, jest dość specyficzny, nie potrafię go do niczego porównać.

Działanie balsamu oceniam natomiast pozytywnie. Przede wszystkim pomógł mi przywrócić dobrą kondycję ust, a to dlatego, że nawilżał je, odżywiał oraz wygładzał. Po kilkunastu dniach stosowania balsamu, usta zostały zregenerowane, spierzchnięcie zniknęło. Generalnie jestem zadowolona, ale… czegoś mi zabrakło. Nie potrafię tego wyjaśnić, po prostu czasami trafia się kosmetyk, który robi to, co ma robić, ale nie chwyta za serce :D W moim przypadku tak jest właśnie z balsamem od Tisane – wykonał zadanie, zużyłam jedno opakowanie i na tym nasz romans się kończy.

Balsam jest dostępny w Hebe i wielu aptekach, zarówno stacjonarnych, jak i online. W cenie regularnej kosztuje średnio 7-9 zł. Biorąc pod uwagę jego wydajność, cena ta w mojej opinii nie jest wysoka.

Podsumowując, jeśli szukacie produktu, który przywróci ustom dobrą kondycję lub po prostu chcecie ją utrzymać, to balsam Tisane powinien dać radę. Sama nie planuję zakupu kolejnego słoiczka. Jak to się mówi – fajnie było, ale się skończyło. To chyba najlepsze podsumowanie mojej przygody z recenzowanym kosmetykiem.

Najlepszy balsam do ust od x lat!

Na ten balsam trafiłam ostatnio w aptece całkiem przypadkiem, bo zniknął mi z pola widzenia na długi czas. Zauważyłam, że kiedyś był bardziej dostępny teraz już go tak nie widzę, a na pewno nie w każdej aptece. Myślę, że z biegiem czasu kiedyś całkowicie zniknie, myślę nad zrobieniem zapasu tego balsamu, w tej i w drugiej wersji w sztyfcie.
Zużyłam kiedyś x opakowań, lubię też wersję w sztyfcie ale mimo iż z pudełeczka ciężko go wybierać mając długie paznokcie, jakoś wracam ciągle do tej wersji. Oczywiście z biegiem czasu zmieniła się też i cena balsamu kiedyś można powiedzieć grosze teraz ponad 10 zł.
Kupując bardzo chciało mi się przypomnieć stare lata, tak ten balsam tyle już lat jest na rynku, że właściwie nie sądziłam ze jeszcze na niego trafię, zapach przypomina mi x lata wstecz kiedy go stosowałam.
Uwielbiam ten zapach! Wyczuwalny miód i wanilia, może jakieś zioła... Idealnie nawilża i zmiękcza usta. Utrzymuje się na ustach dość długo. No same zalety.
Do tego malutkie, zgrabne i poręczne pudełeczko w sam raz do każdej torebki. Do stosowania na każdą porę roku, przy każdych problemach z ustami. Ja akurat nie mam spierzchniętych czy wysuszonych ust bo pod ręką zawsze jakieś trzy różne pomadki ale Tisane kocham za zapach i to zawsze będę powtarzać. Pudełeczko jest bardzo wydajne, niewielka ilość wystarczy do posmarowania ust i nie trzeba tego na długo powtarzać. Można smarować i smarować a z pudełeczka nic nie ubywa. Uwielbiam!

ZALETY:
cudownie obłędny zapach!
idealne działanie- zmiękcza i bardzo dobrze nawilża
mimo niehigienicznego i niewygodnego pudełeczka przy kończącym się balsamie nie uznam tego za wadę

WADY:
z biegiem lat słabsza dostępność w aptekach
cena

Na ratunek ustom tylko on

Kiedy moje usta cierpią opryszczka zajady są popękane przesuszone popękane to nie eksperymentuje z innymi produktami do ust tylko kupuje Tisane który bardzo dobrze nawilża zmiękcza odnawia usta Szkoda pieniędzy na inne cud pomadki ochronne które prawie nic nie pomagają