Sylveco, Brzozowa pomadka ochronna z betuliną (nowa wersja)

Sylveco, Brzozowa pomadka ochronna z betuliną (nowa wersja)

Pojemność 4,4 g

Brzozowa pomadka ochronna z betuliną jest hypoalergiczna i zawiera tylko naturalne składniki. Masło Shea (karite) i masło kakaowe wygładzają i uelastyczniają usta, natomiast olej sojowy, jojoba i wiesiołkowy nawilżają je oraz zapobiegają ich wysychaniu i pękaniu. Pomadka stanowi doskonałą barierę ochronną przed mrozem, wiatrem i promieniami słonecznymi. Aktywny składnik - betulina - działa kojąco i regenerująco na wszelkie podrażnienia, łagodzi objawy opryszczki.

Naturalna i dobra

Produkty marki Sylveco często wpadają do mojego koszyka ze względu na naturalne składy i przystępne ceny. Pomadka zawiera szczególnie lubiane przez moją skórę masło shea i kakaowe.

Jak na moje potrzeby jest to produkt idealny. Testowałam go początkowo latem, kiedy moje usta nie są zbyt wymagające, ale równie dobrze dała sobie radę jesienią. Porządnie nawilża, wygładza usta i sprawia, że są miększe. Nie posiada żadnego zapachu, smaku ani koloru. Ot zwykły (i skuteczny!) bezbarwny nawilżacz do użytkowania na co dzień.

Bardzo dobra

Byłam zadowolona z tej pomadki, utrzymywała moje usta w dobrej kondycji, zapobiegała przesuszaniu i pękaniu. Usta podczas stosowania były gładkie i nawilżone. Nie ma zapachu.

Naturalny śmierdziuch

Wszystko na tak, pomadka naturalna w 100%.
Nawilża, chroni i co najważniejsze długo utrzymuje się na moich ustach. Cenie ja za to, ze nie pozostawia grudek i nie roluje się po kilku godzinach.
Tylko szkoda, że pachnie ona masłem shea a nie Nie lubię tego zapachu.
Dość droga, zapłaciłam za nią około 12 złotych. Czy radzi sobie z mrozem, hymm według mnie nie! Czy kupie ją ponownie, raczej nie!

fajna i wydajna

Dobry skład, wydajna, dobrze nawilża i chroni usta. Mam ją już dosyć długo o czym świadczy starte opakowanie. cena nawet przyzwoita. Czasami używam jej jako podkład do szminek czy lakierów do ust.

opatrunek na suche usta

Jedyna pomadka która ratuje moje popękane i suche usta. Inne tylko maskują problem, pomagają na chwilę po czym usta są w jeszcze gorszym stanie. Ta pomadka nawilża i regeneruje usta. Na plus jest także naturalny skład, gdyż nawet jeśli nieświadomie obliżemy usta to będą to tylko składniki naturalne. Formuła sztyftu jest właściwa, pomadka nie jest zbyt miękka ani za twarda. Zapach jak dla mnie jest neutralny, nie drażniący. Jest też bardzo wydajna

Lubię!

Pomadka ochronna o dobrym składzie. Koi wrażliwe i suche usta pozostawiając warstwę nawilżającą. Lekki ziołowy zapach praktycznie niewyczuwalny. Dobry stosunek ceny do jakości. Obawiam się tylko że przy bardzo wymagających ustach (suche, popękane) używana solo może okazać się niewystarczająca.

Jedyny ratunek na suche usta!

Pomadkę od Sylveco kupiłam gdy zaczynałam kurację izotekiem. Miałam wtedy totalnie suche usta, nic mi nie było w stanie ich nawilżyć, a ich oblizywanie sprawiało mi ból... Ten produkt uratował mi życie i zostaje u mnie na zawsze!

Raczej nie należę do osób posiadających problemy z przesuszonymi ustami, a na co dzień wybieram matowe pomadki. Produkt od Sylveco ma bardzo przyjemną, nawilżającą formułę, która nie jest śliska czy tłusta. Bardzo szybko walczy nawet z najbardziej przesuszonymi ustami. Zapach ma taki lekko apteczny, trochę jak lanomaść z Ziaji.

Pomadka jest świetna i polecam wszystkim bez względu na stan ich ust. Jako jedyna bardzo mi pomogła gdy tego potrzebowałam. Za taką cenę tylko brać i testować!

Jako maniaczka pielęgnacji ust...

... używam przeróżnych pomadek ochronnych i "zjadam" je w tempie ekspresowym. Ta mi bardzo przypadła do gustu. Nawilża, odstawienie jej nie powoduje dodatkowego wysuszenia. Po prostu się sprawdza. Do tego ma bardzo delikatny zapach i nie nadaje koloru (ani rozjaśnionej warstwy, jak niektóre pomadki ochronne)

lubię

od czasu do czasu zdarza mi się powracać do tej pomadki i zawsze jestem tak samo zadowolona. Delikatny zapach, delikatne nawilżenie, super pomysł jako baza pod matową pomadkę. Produkt nie łatwo namierzyć, ale warto poszukać. Ja zawsze trafiam na niego w lokalnych aptekach! Dobra cena, dobre nawilżenie dla spierzchniętych ust. Daje radę nawet zimową porą. Znam lepsze produkty, ale ona sprawdza się całkiem w porządku.

Przeciętna

Przeciętna pomadka ochronna, nawilża ale nie daje długotrwałych efektów. Liczyłam na to że ukoi i podleczy spierzchnięte usta ale niestety nie była w stanie. Nie wiem od czego to zależy, ale bywały dni kiedy odczuwałam jeszcze większą suchość ust po zastosowaniu tego produktu. Być może jakiś składnik nie do końca lubi się z moją skórą, skład pomadki jest dobry, warto wypróbować polecam.

tanie,a dobre

Ta pomadka jest to kolejna rzecz którą kupiłam na @cocolitapl. Była ona w promocji i kosztowała około 9 zł. Jest to pomadka z peelingiem. Jest to bardzo fajna innowacja. Ze względu na cukier trzcinowy, który zawiera ona w sobie nie trzeba zmywać go, ponieważ rozpuszcza się on na ustach. Czyli mamy peeling który się tak jagby wchłania jednocześnie pielęgnując nasze usta. Produkt ten jest naturalny i ma on bardzo ładny zapach. Miałam jeszcze drugą wersję tej pomadki z peelingiem która ze względu na swoje naturalne składniki pomogła mi się pozbyć zajadów. Pomadka ta jest wydajna. Ma jednak jeden malutki minusik. Na wierzchu pomadki jest bardzo mało cukru trzcinowego. Trzeba zużyć trochę żeby się do niego dokopać. Podsumowując jest to świetna pomadka peelingująca, która ma jeden nieistotny minusik.
➕Cena
➕Jest naturalna
➕Zapach
➕Nie trzeba zmywać peelingu
➕Wydajna
➖Nie ma peelingu na wierzchu

Pierwsza pomadka, która nawilża, a nie tylko natłuszcza

Retimax, maść z wit A, Alterra, oj długo szukałam swojego ulubieńca.
W sumie, nie wiedziałam ze coś może tak dobrze i na długo nawilżać. Pomadki używam od kilku miesięcy, ale już zdążyłam się w niej zakochać.