Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Artykuły
Produkty podobne
KWC LogobyWIZAŻ logo
Wody toaletowe damskie

Jesus del Pozo Halloween Kiss Sexy EDT 

3,7 na 527 opinii
flame6 hitów!
48% kupi ponownie

Porównaj ceny

ceneo
Jesus del Pozo Halloween Kiss Sexy woda toaletowa 30ml spray
59,99  zł

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
3,7 na 5
Trwałość:
Zapach:
Flakon:
Kupi ponownie: 48% osób
Nasi użytkownicy zostawili 27 opinii dla tego produktu. Przygotowaliśmy dla Ciebie krótkie podsumowanie na ich podstawie:

  • 10 sierpnia 2018 o 18:23
    przyjemny codzienny zapach
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Nie lubię oryginału Helloween, ten zapach jest zupełnie inny i za to bardzo go lubię. Kupiony w ciemno. Jest prosty, przyjemny, kwiatowo-owocowy. Dla mnie podobny do Eclat dArpege. Jest jednak mniej trwały i bardziej bliskoskórny. Oczywiście są w nim nuty, które kocham czyli frezja, piwonia i piżmo.
    Zalety:
    • Butelka, kompozycja zapachowa
    Wady:
    • trwałość
    Szczegóły:
    • Trwałość
    • Zapach
    • Flakon
    Produkt kupił/a w
    W perfumerii
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 1 września 2016 o 10:52
    Brzyyyydkie :(
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Jestem fanką klasycznego Halloween i siostra chcąc zrobić mi przyjemność kupiła mi w prezencie wersję Kiss Sexy. Niestety jest to wielkie rozczarowanie: nie mają w sobie w ogóle uroku i świeżości zwykłego Halloween, a tylko męczące duszne nuty. Robiłam podejście kilkakrotnie, ale zapach mnie tak denerwuje, że nie jestem w stanie go używać. Męczę się z flakonem 30ml już ponad rok i nie mogę zużyć. Czasem stosuję go jako odświeżacz powietrza i to chyba jedyne, do czego się nadaje. Niestety to był bardzo nietrafiony prezent :( Z nuty zapachowych wyczuwam brzoskwinię (ale w jakiejś denerwującej sztucznej wersji) i piżmo. I niewiele więcej. Duszny nieprzyjemny smrodek, a nie perfumy. Chociaż wiem, że są fanki tego zapachu. Myślę, że przypadnie on do gustu osobom, które lubią Lanvin, Éclat D'Arpege (https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4063,lanvin-eclat-darpege-edp.html) - dla mnie też nie do zniesienia ;) Opakowanie, jak i nazwa, moim zdaniem mocno tandetne. Co do trwałości nie wypowiem się, bo musiałam zmywać z siebie te perfumy po zastosowaniu - tak męczył mnie zapach. Jako odświeżacz powietrza pachną krótko :P Używam od: ponad rok Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania 30ml
    Szczegóły:
    • Trwałość
    • Zapach
    • Flakon
    Produkt kupił/a w
    Otrzymałam w prezencie
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 4 marca 2014 o 12:21
    Skąd te wszystkie negatywy? :)
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:rok lub dłużej
    Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii:) Zapach jest bardzo przyjemny i na tyle neutralny,że nie pomyślałabym,że komuś może przeszkadzać. Nie dziwi mnie wcale,że zapachy pokroju Chanel 5, zdecydowane i intensywne, mają swoich zagożałych przeciwników i zwolenników, ale żeby wzbudzał tyle kontrowersji tak świeży, letni, przyjemny i nienachalny zapach jak sexy kiss ? Cóż - wszystko jest względne. Ja z pewnością wrócę do tego zapachu - na mojej skórze układa sie idealnie, co sie zdarza nieczęsto niestety, większość zapachów po krótkim czasie mnie męczy, nawet te, które lubię na kimś. Ode mnie 4+ Byłaby piątka, ale tę wystawię tylko Versace V/S:)
    Produkt kupił/a w
    4 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • yvellyn
    yvellyn
    1 / 5
    23 lutego 2014 o 11:16
    To nie to
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:rok lub dłużej
    Nie znam poprzednika Hellowen Kiss więc nie mam żadnych odniesień, porównań. Nie powiem , zapach nawet przyjemny i świeży . Ładnie zgrana frezja z piwonią, cytryną i jabłuszkiem. Ale dla mnie zapach jest nudny na dłuższą metę , nie rozwija się i cały czas tak samo pachnie przez co wkrada się do niego znużenie. Myślę , ze najlepiej będzie pachnieć na mniej wymagających nastolatkach , ale to oczywiście kwestia gustu , dla mnie są bardzo banalne. Używam tego produktu od: 2 lata Ilość zużytych opakowań: męczę 100ml. opakowanie , nie sięgnęło nawet połowy
    Produkt kupił/a w
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 14 stycznia 2013 o 21:38
    nie!!! pod każdym względem
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:nie określono
    Zachęcona zachwytami nad "Helloween Kiss", nabyłam "Helloween Kiss Sexy" w promocji w Rossmannie, po okazyjnej cenie ok.150zł za 100 ml prawie trzy lata temu. Niestety w sklepie nie mieli jeszcze testera, więc zakupiłam go "w ciemno". Pędzę do domu, aby jak najszybciej rozpakować(o mało co się nie przewróciłam bo była zima i było bardzo ślisko), rozpakowuję, spryskuję, czekam. Po chwili mina mi rzednie i pojawia się żal w stylu "o matko wywaliłam tyle kasy w błoto". Mając w pamięci mój zachwyt nad "Halloween Kiss", poprzednikiem, oczekiwałam wrażeń conajmniej takich samych, a nawet lepszych bo przecież nie tylko mają być "kiss", ale jeszcze "sexy".A tu co, ano klapa, kompletna. Owszem wyczułam i jabłko, i cytrynę, wyrażny fiołek i frezję, ale wszystko jakieś takie mdłe , rozwodnione. Zapach płytki, bez żadnej głębi. Oczekiwałam czegoś wyrazistego, z pazurem, co oczaruje i omota. Dostałam cień tego, czego oczekiwałam. Żeby chociaż były trwałe. Gdzież tam, po kilkudziesięciu minutach prawie nic nie czuć. Zapach jest lekki i ulotny, na pewno nie na zimę, może na wiosnę i lato, raczej dla młodszej klienteli. Rozżalona, odstawiłam je na półkę, trudno niech się kurzą, zasłużyły sobie na to. Po kilku tygodniach szczęście się do nich uśmiechnęło, zmieniły właściciela, który o dziwo się nimi zachwycił od pierwszego powąchania.Super, ja pozbyłam się kłopotu, ktoś inny był wniebowzięty. Tak zakończyła się moja przygoda z "Helloween Kiss Sexy" raz na zawsze. Uff... Używam tego produktu od: użyłam kilka razy Ilość zużytych opakowań: jedno 100 ml(oddane)
    Produkt kupił/a w
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną

Artykuły


Produkty podobne

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.