Johnson`s Baby, Szampon

Johnson`s Baby, Szampon

Uniwersalny szampon do włosów z unikalną formułą "no more tears". Bardzo delikatny dla włosów i skóry głowy, polecany zarówno dla dzieci, jak i dorosłych - pozostawia włosy lśniące, miękkie, czyste, bez zbędnego ich obciążania. Nie zawiera alkoholu, nie zawiera mydła. Jeden z hitów marki Johnson's.

nawilżające, oczyszczające
w butelce
żel
100 – 250ml

przereklamowany

Mam jednak wrażenie, że po starym dobrym szamponie pozostała jedynie legenda. Mogłoby się wydawać, że szampon dla dzieci ma skład tak delikatny, jak ich skóra...nic bardziej mylnego! SLS na podium! Któż by się tego spodziewał? Z tego oto powodu nie wiem, czy kiedykolwiek go kupię.

Używam go od lat

Ten produkt jest w mojej rodzinie od lat. Jako dziecko używałam go ja, teraz używam tego szamponu u moich dzieci. To taki klasyk wśród kosmetyków dla dzieci, gdy mam kupić szampon dla moich synów, naturalnym wyborem jest właśnie ten. Ten szampon sprawdza się doskonale, bez problemu oczyszcza dziecięce włoski i skórę głowy. Zapach jest całkiem przyjemny. Produkt jest bardzo wydajny i dobrze się pieni. Do umycia małej główki wystarczy naprawdę niewielka ilość. Plus za łatwe spłukiwanie - dla mnie jest to zawsze najgorszy moment podczas kąpieli dzieci ale na szczęście ten szampon spłukuje się z włosów dość łatwo (miałam już do czynienia z takimi, które zostawały na włosach i musiałam płukać i płukać żeby pozbyć się piany). Szampon jest delikatny, nie uczula, nie wysusza delikatnej skóry głowy u dzieci. Ja używam go od pierwszych tygodni życia dzieci i sprawdza się idealnie. Kiedyś z ciekawości sięgnęłam po ten szampon (jako mama dwójki, a już za chwilę trójki dzieci mam w domu zawsze spory zapas tego produktu), jednak na moich "dorosłych" włosach się nie sprawdził. Zaraz po umyciu wszystko było w porządku, ale włosy zaczęły wyglądać nieświeżo o wiele szybciej niż po zwykłym szamponie. Dlatego polecam, ale tylko dla dzieci - dla dorosłych moim zdaniem jest zbyt delikatny.

Dobry do przetłuszczajacych się włosów

Dość długo używałam tego szamponu, sprawdził się dość dobrze przy moich bardzo przetluszczajacych się włosach. Jako że na rynku stałe pojawiają się nowości zaczelam eksperymentować z innymi szamponami i wróciłam do niego po ponad roku bo chyba w moim przypadku nic lepszego nie znajdę :)

Ok

Szampon delikatny dla włosów i skóry głowy sprawdzi się u dzieci, jak i dorosłych.
Włosy po nim są miękkie, czyste, bez zbędnego ich obciążania. Ogromnym plusem jest brak alkoholu oraz fakt, ze nie zawiera mydła. Wystarczająco dobrze się pieni.

Tragiczny i śmierdzi

Kiedyś, dawno dawno temu miałam inną wersję tego szamponu i chciałam używać do mycia pędzli, ale się nie sprawdził. Tym razem potrzebowałam go do innego celu, a mianowicie do umycia głowy przed nałożeniem maski z cassią (bezbarwną henną). Kupiłam więc opakowanie i dzień później zaczęłam używać.
Opakowanie jest ok, bez szału, ale nie razi w oczy. Nakrętka zepsuła się już po tygodniu, ta część, którą się otwiera wyłamała się z jednej strony.
Sam szampon wizualnie, zapachowo ani organoleptycznie nie przypadł mi do gustu - ma postać żółtego, jakby olejowego (ale nie jest olejowy) średnio gęstego żelu o zapachu uwaga uwaga.... starego kościoła. Serio, nie wiem, skąd mi to przychodzi na myśl, ale za każdym razem jak myłam tym szajsem włosy to miałam wrażenie, że jestem w takim starym drewnianym kościele, one mają taki specyficzny zapach, który mnie osobiście odrzuca.
Jeśli chodzi o samo mycie, trzeba wziąć duuuużo szamponu jeśli mamy długie włosy. On usuwa z nich nieczystości wszelakie, ale za to już podczas mycia odnosiłam wrażenie, że strasznie je wysusza, że one nie mają tej takiej gładkiej warstwy na sobie, tylko zamieniają się w siano. I niestety taki też rezultat otrzymywałam po myciu. Siano niemalże niemożliwe do rozczesania. A zapach włosów był okropny, może już nie kościołowy aż tak mocno, ale wciąż dla mnie osobiście nieprzyjemny.
Nie widzę z tego szamponu żadnego pożytku prócz tego, żeby oczyścić włosy przed użyciem jakiejś maski (właśnie cassi albo henny), bo on prócz nie zawierania LSL ma jedno wielkie nic i nie wyobrażam sobie stosowania go na codzień, szczególnie że on śmierdzi.
Poużywałam go parę razy, ale kiedy została mi połowa butelki, to zaczęłam używać do mycia stóp, żeby ten smród był jak najdalej od mojej twarzy. Wylewałam też przesadnie dużo, żeby jak najszybciej się skończył, więc nie ocenię wydajności. I uważam, że ten produkt do stóp też się nie nadaje, do niczgo właściwie się nie nadaje, a na pewno nie do mycia włosów. Podziękuję bardzo, więcej na pewno nie kupię.

Mój hit dla dziecka

Używałam go jako dziecko a teraz używam dla swojego synka.Piekny zapach, idealnie się pieni, dobrze myje i bardzo łatwo się spłukuje.

Nie mogę nic złego powiedzieć na temat tego szamponu.

kultowy produkt

szampon który znam z dzieciństwa:) a teraz sama używam dla moich dzieci

co tu dużo mówić jest to klasa sama w sobie
szampon jest gęsty, ma charakterystyczny zapach jonhsona - każdy wie jak pachnie ten szampon mimo że doczekał się różnych wariantów bedtime czy rumiankowy

dobrze myje włoski
łatwo się rozczesują
no i nie szczypie w oczy to najwazniejsze

nie mam zastrzeżeń do tego produktu, kupuje go w dużym opakowaniu z pompka wtedy jest jeszcze poręczniejszy

wykonanie podstaowej butelki z korkiem bardzo dobre- korek nie otwiera sie sam, jest wykonany solidnie
butelka jest miękka łatwo wydobyć szampon

uważam że warto za niego zapłacic kilka złotych więcej niz za jakies wodniste szampony innych marek które nie do końca dają radę

Fajny dla całej rodziny

Jest to jeden z takich kosmetyków, który zagościł w naszej rodzinie jako płyn uniwersalny do mycia ciała i włosów. Pięknie delikatnie pachnie, zapach czuć jeszcze długą chwilkę po kąpieli. Skład nie jest idealny, ale nam nie szkodzi, nie podrażnia oczu, nie wysusza skóry, nie uczula.

Delikatny

Szampon jest delikatny, nie podrażnia oczu i świetnie nadaje się nie tylko dla dzieci. Jak użyje tego szamponu, moje włosy stają się bardziej miękkie, lśniące i puszyste. Szampon ma bardzo przyjemny zapach. Włosy nim umyte ładnie pachną rumiankiem. Nie podrażnia także skóry głowy. Łatwo się pieni. Minusem jest jednak cena, bo za małą buteleczkę płace 9 zł.

Dobry

Szampon polubiłam za ładny zapach, to, że nie podrażnia skóry dziecka, doskonale oczyszcza, a przy okazji nawilża głowę i włosy dziecka. Czyli ma wszystko, czego oczekuję od szamponu :)

dla całej rodziny!!

Wspaniały szampon o delikatnym przyjemnym apach, który idealnie myje głowe pozostawią ja oczszczona i nie wysusza skóry glowy, jeśli wpadnie w oczko nie szcyzpie jest łagodny. Uzywamy go calą rodziną, nie tylko dzieci!!
Cena jest niska, jest dość wydajny i kupimy go bez problemu prawie wszędzie :-)

Przy dzieciach niezastąpiony

Szampon kupuję zawsze na promocji w Rossmannie, bo wtedy płacę przysłowiowe grosze. Butelka jest duża i wystarcza na długo. Przelewam sobie do mniejszej buteleczki z pompką i dzięki temu lepiej mi dozować szampon kiedy myję główkę maluszka, bo szczerze mówiąc taka duża butla jest trochę nieporęczna i kłopotliwa, gdy trzeba jej używać przy ruchliwym dziecku.
Szampon jest bardzo wydajny. Wystarczy odrobina żeby umyć włosy dziecka.
Najbardziej cenię w tym szamponie formule no more tears, dzięki której moje dziecko nie płacze i nie histeryzuje gdy szampon przypadkiem zawędruje w okolicę oczek.
Fajnie się pieni i równie dobrze wypłukuje z włosów.
Po umyciu włosy są miękkie i łatwo je rozczesać.
Nieraz sama używałam tego produktu na swoich włosach (np. będąc na wyjeździe gdy nie chciałam dodatkowo obciążać bagażu moim szamponem) i jest naprawdę ok.
Ma bezpieczną formułę; żadnych podrażnień czy swędzenia skóry głowy nigdy po tym produkcie nie było.
Bardzo przyjemny zapach.
Konsystencja lekko gęsta, żelowa. Szampon bardzo dobrze łączy się z wodą na dłoni - zawsze wcześniej rozrabiam na ręku dozę szamponu z niewielką ilością wody i dopiero wtedy aplikuję produkt na włosy.
To naprawdę kapitalny szampon w bardzo przystępnej cenie. Polecam każdej mamie. Po nim nie pieką małe oczka.