Johnson`s Baby, Szampon

Średnia ocena: 4.78/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Uniwersalny szampon do włosów z unikalną formułą "no more tears". Bardzo delikatny dla włosów i skóry głowy, polecany zarówno dla dzieci, jak i dorosłych - pozostawia włosy lśniące, miękkie, czyste, bez zbędnego ich obciążania. Nie zawiera alkoholu, nie zawiera mydła. Jeden z hitów marki Johnson's.

oczyszczające, nawilżające
w butelce
żel
100 – 250ml

Do codziennego stosowania

Kupiłam szampon za 5zł w promocji w Rossmannie z myślą o mojej kilkuletniej córce. Zarówno u córki, jak i u mnie szampon sprawdza się do codziennego stosowania. Warto zastosować po jego użyciu także jakąś odżywkę, ale i bez odżywki nie ma tragedii przy rozczesywaniu włosów. Nie sprawdzałyśmy czy nie szczypie w oczy, więc na ten temat nie mogę się wypowiedzieć. Zapach jest przyjemny, delikatny. Dozowanie wygodne, butelka jest miękka i łatwo da się ją ścisnąć. Pojemność mniejszej butelki jest idealna, aby przetestować na sobie produkt. U mnie nie wzmaga przetłuszczania się włosów, nie powoduje świądu skóry, ani łupieżu. To taki zwyczajny szampon do codziennego użytku.
Wg mnie warto sięgnąć po ten szampon.

Dla całej rodziny

Cała rodzina pokochała ten szampon. Jest bezpieczny, nie uczula i nie podrażnia. Wyjątkowo łagodny, dobrze myje i oczyszcza włosy oraz skórę głowy. Pozostawia włosy miękkie i błyszczące. Nasz ulubieniec już od kilku lat.

Miły zapach

Szampon kupiłam dla dzieci, jako drugi z kolekcji firmy Johnson. Pierwszy był różowy.
Teraz jednak skupmy się na "żółtym"
Dość długo zastanawiałam się czy skosic się na kolejny wyrób tej firmy, tym bardziej że z każdej strony słychać że uczula.
Na szczęście u nas nie było żadnych problemów ze skórą.
Szampon bardzo wydajny, niewielka ilość dobrze się pieni i rozprowadza po długich włosach. Nie plącze włosów pozostawia je czyste i pachnące.
Po wyschnięciu włosy są gładkie, i lśniące.
Cena moim zdaniem trochę wysoka jak na małe opakowanie ale jest wydajny więc da się przeżyć.
Czy kupię ponownie. Niewiem może za jakość czas.

Delikatny, przyjemny szampon

Szamponu używam dla córki jak była malutka. Użyliśmy go długo bo około 9 lat i nigdy nas nie zawiódł. Nadal zajmuje miejsce na półce w mojej łazience i nadal od czasu do czasu po niego sięgam i ja, i córka.
Szampon ma odpowiednią, lejącą konsystencję i jest bardzo wydajny. Mała kropla wystarczy na jednokrotne umycie włosów. Szampon dobrze się pieni i spłukuje. Ma przyjemny zapach typowo dziecinnego kosmetyku. Włosy po umyciu dobrze się rozczesują, są miękkie, puszyste i ładnie pachną. Niestety szampon po dostaniu się do oczu wywołuje pieczenie i łzawienie oczu. Nie wywołuje żadnych problemów skórnych, więc za to plus.
Wygodna, przezroczysta butelka pozwala na ocenę wydajności szamponu. Jest łatwo dostępny i atrakcyjny cenowo. Można go kupić w dużych i małych butelkach, które przydają się np. przy wyjazdach.

Było dobrze.. było ..

Ogólnie szampon na pierwszy rzut oka wydawał się byc idealny. Fajnie pachniał, dobrze się pienił, oczyszczał włoski dziecka (córka ma dość długie włosy a ma 6mc), po umyciu były one miękkie i lśniące , bardzo dobrze się je rozczesywalo (pół loczki, pół proste). Jednak po ok. Miesiącu stosowania córka dostała uczulenia na czole i skórze głowy :( niestety używałam tylko tego produktu do mycia glowki, więc ewidentnie ten nas uczulił. A szkoda

Super produkt

Szampon dla dzieci ma piękny zapach, żelowa konsystencję, ładnie się pieni i nakłada na włosy, delikatnie oczyszcza skórę i włosy i nie podrażnia włosy sa nawilżone łatwo rozczesują, nie szczypie w oczy. Łatwo się spłukuje.

I tak, i nie.

Zauważyłam, że dużo zależy od skóry głowy dziecka i od włosów. Dla starszej córki ten szampon to totalny niewypał. U drugiej spisuje się świetnie. Pewnie w jakimś stopniu może to zależeć od struktury włosa czy skóry głowy, ale u starszej córki powodował plątanie się włosów ( i to przeokrutne) i swędzenie skóry. Dlatego go nie kupujemy. U młodszej działał świetnie i włoski były lśniące i ładnie się rozczesywały. Ciężko mi ocenić ten szampon z perspektywy tego jak to jest u nas... Ale dla dobra ogółu nie sięgnę po niego więcej ;)

Towarzyszy mojemu dziecku od narodzin,

Johson ' baby towarzyszy w pielęgnacji mojego synka praktycznie od samego początku , jest to jedyny szampon który sprawdził się w codziennej jego higienie. Zawsze wybieram produkt który ma w opisie że nie szczypie w oczka , a mój synek podczas akrobacji w wannie dość często płakał że piana dostała mu się do oczek. Szampon ten bardzo dobrze się pieni więc nie ma zastosowania w naszym domu wyłącznie jako szampon ale również jak płyn do kąpieli. Włoski mojego dziecka są po nim miękkie i lśniące (nie zauważyłam wyłącznie poprawy w rozczesywaniu ) Szampon przypomina mi zapachem olivke i pierwsze wspólne dni moje i mojego dziecka.

Baby care

Szampon Johnson"baby jest jednym z podstawowych kosmetykow podczas kapieli moich dzieci. Od pewnego czasu nie lubia myc wloskow ale to chyba taki wiek.
Skupiajac sie na szamponie, czytamy na opakowaniu;
✅ jest hipoalergiczny
✅ ph odpowiednie dla delikatnrj skory dziecka
✅delikatnie oczyszcza
A poza tym jest bez barwnikow, parabenow, sls
Szampon jest przezroczysty,zelowa gesta konsystencja. Dobrze sie pieni nawet przy uzyciu odrobiny produktu. Doskonale sie splukuje, niemamy problemu z piana. Nie powstaje po nim lupiez. gesta
Zapach przyjemny ale nie potrafie go okreslic. Napewno swiezy i delikatny.

Czego chciec wiecej. Spelnia swoje zadanie doskonale. Oczyszcza wloski , ktore sa po nim czyste, swieze i bardzo miekkie. Moje dzieci i ja polecamy ten kosmetyk.

Ładnie pachnący delikatny szampon

Szampon jest bardzo łagodny, ma delikatny zapach, nie podrażnia skóry głowy. Trochę plącze włosy i trudno je potem doczesać, dodatkowo nie czyści dość dokładnie włosów, przez co wyglądają na niedomyte i następnego dnia są już znowu przetłuszczone. Bardziej nadaje się dla dzieci i dla krótkich włosów, bo przy długich nie myje ich dość dobrze.

bez szału

Stosowalam u córki i sprawdzał sie calkiem niezle do polowy butelki,potem nagle po myciu zaczela swedziec Ją głowa i zauwazylam lekki łupież.po zmianie szamponu problem zniknął.u mnie łupieżu nie spowodował,po umyciu natomiast musialam nałożyć wiecej nizzwykle odzywki,zeby wlosy daly sie latwo rozczesac.po szamponie byly dosyc szorstkie

przereklamowany

Mam jednak wrażenie, że po starym dobrym szamponie pozostała jedynie legenda. Mogłoby się wydawać, że szampon dla dzieci ma skład tak delikatny, jak ich skóra...nic bardziej mylnego! SLS na podium! Któż by się tego spodziewał? Z tego oto powodu nie wiem, czy kiedykolwiek go kupię.