Manufaktura Piękna, Musująca tabletka do kąpieli `Dinożarł`

Manufaktura Piękna, Musująca tabletka do kąpieli `Dinożarł`

Tabletka posiada zielony kolor i soczyście owocowy zapach. Wierny towarzysz kąpielowych przygód. Zawiera oleje: arganowy, awokado i z pestek winogron, ekstrakt z kiwi i witaminę E.

Umilacz kąpieli nie tylko dla dzieci

Jestem szczęśliwą posiadaczką wanny i dlatego kupuję każdą rzecz, która umilałaby mi czas spędzony w niej. Tym sposobem w moim koszyku wylądował ten produkt.
Uwagę przykuwa zabawne opakowanie. Zielone, urocze i z wizerunkiem dinozaura. Tabletka jest duża, zielona i pachnie bardzo ładnie. Słodko i świeżo. Na myśl przychodzi mi kiwi i zielone jabłko.

Tabletka na początku musuje (nic odkrywczego) i barwi wodę na zielony kolor, ale to jest bardzo delikatny efekt. Zapach jest wyczuwalny, ale nie jakoś mocno, miałam już mocniejsze tabletki czy kule do kąpieli.
Ważne, że nie barwi wanny, jakieś pozostałości po tabletce czy osad można bezproblemowo usunąć.
Nie uczuliła mnie, a mam bardzo wrażliwą skórę, także to na plus.
Myślę, że sięgnę po nią ponownie. Nie zauważyłam, żeby wpłynęła jakoś pozytywnie na stan skóry. Raczej to taki przyjemny gadżet, który sprawia, że zwykła kąpiel jest czymś niezwykłym :)

Zielono mi

Tabletka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3-ciego roku życia, jako że takich nie posiadam, zrobiłam przyjemność sobie i postanowiłam wypróbować ;-).

O MNIE
Skóra normalna z niewielką tendencją do podrażnień i przesuszeń. Bardzo lubię wodne umilacze, mimo iż moje kąpiele trwają jakieś kilkanaście minut.

OPAKOWANIE
Plastikowa saszetka utrzymana w zielonej kolorystyce.

WNĘTRZE
Jasnozielona tabletka o przyjemnym zapachu (kiwi?).

Skład
Na początku substancje odpowiedzialne na musowanie. Dalej kompozycja zapachowa. Potem 3 oleje i ekstrakt z kiwi (spoko). Na końcu gliceryna, niekontrowersyjne konserwanty, barwniki.

DZIAŁANIE/EFEKT
Tabletka musuje przez jakieś dwie minuty. Zapach jest delikatny, lecz wyczuwalny przez całą kąpiel. Kojarzy mi się z aromatem zielonego jabłuszka czyli świeżo i słodko, ogólnie bardzo przyjemnie. Tabletka barwi wodę na lekko zielony kolor.

Ze względu na zawartość olejów, woda w wannie jest śliskawa. Pod koniec kąpieli użyłam również żelu pod prysznic. Finalnie moja skóra pozostała gładka i bez tłustego filmu.

Produkt naprawdę umilił mi kąpiel, a skład sprawia że z pewnością wypróbuję go przy kąpieli dziecka, jak trochę podrośnie. Polecam.