Biały Jeleń, Żel do higieny intymnej z bławatkiem

Biały Jeleń, Żel do higieny intymnej z bławatkiem

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

Żel do higieny intymnej hipoalergiczny z bławatkiem ze specjalnie opracowaną formułą do codziennej pielęgnacji higieny i pielęgnacji intymnych miejsc kobiety. Ekstrakt z chabra bławatka i pantenol działają przeciw zapalnie oraz przeciw bakteryjnie. Alantoina doskonale koi i regeneruje uszkodzony naskórek. Kwas mlekowy przywraca fizjologiczne pH delikatnych miejsc intymnych. Systematycznie stosowany zapewnia uczucie świeżości i komfortu przez cały dzień.

sucha, wrażliwa, podrażniona
żele
łagodzące, nawilżające, ochronne, równowaga flory bakteryjnej
hipoalergiczna
w butelce, z pompką
żel

sprawdza się jako żel do mycia ciała

Nie jest najgorszy, ale też i nie ma z nim szału.
Plus za wydajność i cenę. Jest delikatny, nie podrażnia .
Brakuje mi w nim takiego uczucia odświeżenia na dłużej .
Sprawdził się jako żel do mycia ciała i sporadycznie do mycia twarzy.
Znam lepsze żele , nie wiem ,może jeszcze kiedyś do niego wrócę. W sytuacji awaryjnej zawsze spoko.

Codzienna pielęgnacja

Moja ulubiona marka Biały Jeleń jak zawsze mnie nie zawiodła jeśli chodzi o działanie antyalergiczne. Żel ma delikatną konsystencję, łagodnie działa na skórę skutecznie ją oczyszczając.Regularne stosowanie pomaga uniknąć infekcji. Jest dosyć wydajny i ma delikatny zapach, wręcz niewyczuwalny.Opakowanie jest praktyczne, pompka pomaga w aplikacji żelu, dzięki czemu produkt nie marnuje się.

Żel niesamowicie przyjemny, choć efekt odświeżenia czuć tylko przez chwilę

Kupiłam ten żel z myślą o lecie.
Opakowanie to plastikowa butla z dozownikiem. Sam żel ma niebieski kolor i stosunkowo gęstą, ale nie glutowatą formułę. Pieni się stosunkowo dobrze, choć nie tworzy jakiejś mega obfitej piany (która zresztą do mycia okolic intymnych i tak nie byłaby wskazana).
Jest łagodny w działaniu, idealny do mycia tego typu miejsc.
Nie wysusza i nie podrażnia,
Jest tylko jedno ale. uczucie odświeżenia jest bardzo krótkotrwałe. Szczególnie teraz latem da się to odczuć. szkoda, bo tak żel byłby wręcz idealny.
Starcza na bardzo długo, bo do jednorazowego użycia nie trzeba go wiele,. Wydajność jest więc super.
Daję cztery gwiazdki.

Ma jedną podstawową wadę - odświeża na chwilę

Płynu użyłam dwa razy i niestety nie będę go używać, ponieważ jest nijaki; ani nie odświeża zbytnio ani nie robi nic żeby odczuć, że jestem domyta.
- Kolorystyka samej butelki jest transparentna a sam żel jest z niebieskim
barwnikiem.
- Konsystencja słabo żelowa, jakbym żel rozcieńczyła z wodą
- Zapach delikatnie kwiatowy być może to ten bławatek
- Przebadany w kierunku atopii taki napis jest na butelce a konkretnie został przebadany dermatologicznie wśród osób ze skórą wrażliwą, skłonną do podrażnień i alergii. Tu dla mnie jest jasne dlaczego nie czuję że się umyłam płynem a nie wodą.
- Podejrzewam że składniki jak najbardziej są, tyle że dodano litry wody, żeby nikogo nie podrażnił.
- Neutralizuje nieprzyjemny zapach? Ja nie wiem jaki kto ma zapach ale on niczego na dłużej jak godzinę nie neutralizuje.
- Regeneracja naskórka? płyn rozcieńczony wodą niczego nie zregeneruje a używany dłużej moim zdaniem może zachwiać naturalne PH, bo tu nic nie wspomaga. Kwas mlekowy w płynach przy mojej wrażliwej skórze aż delikatnie podszczypuje i przy zmianie płynu potrzebuję chociaż tydzień, żeby skóra sie przyzwyczaiła, tu nie czuję nic żadnego kwasu mlekowego.
- Systematyczne stosowanie zmniejsza ryzyko infekcji ? Infekcje nabywa się wtedy, kiedy zaburzone jest PH i jego wartość spada poniżej 5. Jeżeli jest byle jaki płyn i nie ma odpowiedniej ilości kwasu mlekowego to na pewno nie utrzyma poziomu PH.
Nie analizując dłużej to płyn do wywalenia.
- Pieni się jak szampon do włosów, nie wiem czym go wypełnili żeby był wydajny. Nie potrzebuję wydajnego płynu ale skutecznego, nie da się użyć jednej pełnej pompki.

Fajny

Zel jest dość wydajny, jest super dla osób wrażliwych. Cena przystępna akurat się trafiła więc kupiłam. Jestem zadowolona z używania. Wydajna duża butelka, dobrze dozuje, ładnie pachnie, dobrze odświeża. Warto kupić

Najgorszy z całej serii, ale nadal dobry

Wcześniej próbowałam ten z aloesem i z korą dębu. Przyszła pora i na ten. Nie jest zły, ale średnio odświeża. To chyba taka jedyna wada. Konsystencja żelowa koloru niebieskiego. Taka ani nie za gęsta, ani nie za rzadka. Dobrze się pieni. Nie podrażnia. Wielka butla z pompką, która działa bez zarzutu. Produkt wydajny. Cena bardzo konkurencyjna. Marka nie testuje swoich kosmetyków na zwierzętach. Delikatnie, ładnie pachnie. Mógłby lepiej, w sensie na dłużej odświeżać.

dobry i niezastąpiony

Wiele razy już wracałam do żelu marki Biały Jeleń i zawsze jestem zadowolona. Po pierwsze przyzwoita cena za zazwyczaj 0,5l opakowanie, które wystarcza na naprawdę długo. Po drugie bardzo dobra jakość, zazwyczaj jest hipoalergiczne, pozbawione intensywnego zapachu. Pieni się bardzo dobrze, do tego jak zawsze na plus pojemnik z praktyczną pompką. Czego chcieć więcej?

Polubiliśmy się.

Żel o trochę lejacej się konsystencji, mógłby być gęstszy, ale za to jest wydajny i skuteczny w działaniu. Opakowanie też nie zawodzi, nie psuje się i można wykorzystać cały produkt. Zapach przyjemny, nie jest natarczywy. Żel dobrze się pieni, dobrze myje i chroni miejsca intymne przed bakteriami. Nie zdarzyło mi się mieć żadnej infekcji podczas używania więc nie wiem jak zachowuje się podczas nieprzyjemnego pieczenie itp. dolegliwości. Kupiłam następne opakowanie więc polecam z całego serca.

Marka "Biały Jeleń" nie zawodzi

Z wyborem produktów do higieny intymnej mam zwykle sporo problemów, ze względu na posiadanie wrażliwej, skłonnej do podrażnień i uczuleń skóry w miejscach intymnych. Potrzebuję też nawilżenia, ukojenia, uczucia czystości. Boję się testować nowych, mniej zaufanych produktów z drogerii, ponieważ nie chcę wydawać pieniędzy na coś, co zupełnie mi się nie sprawdzi.

Kiedy jednak nie miałam wyjścia - w asortymencie drogerii, z której "na szybko" chciałam kupić tego rodzaju kosmetyk, brakowało dotychczas stosowanego - skusiłam się na zakup tego. Znam i używam innych produktów tej marki; nigdy mnie jeszcze nie zawiodły.

Żel zamknięty jest w opakowaniu z pompką przypominającym to od mydła w płynie - to bardzo wygodne rozwiązanie. Butelka jest przezroczysta; na jej tyle wytłoczono wzór chabru. Dzięki temu z łatwością możemy obserwować, ile produktu zostało jeszcze do wykorzystania.

Żel jest bardzo wydajny i to jego duża zaleta. Wystarczy go bardzo niewiele, by dokładnie umyć strefę intymną i wystarczająco spienić (nie lubię w przypadku takich żelów do higieny intymnej nadmiernego spieniania). Najważniejsze jednak, że nie uczula, nie podrażnia czy w jakiś inny, negatywny sposób działa na moją skórę - wręcz przeciwnie: przynosi uczucie ukojenia i czystości, czyli tego, co potrzebuję.

Produkty "Białego Jelenia" nie zawodzą mnie kolejny raz. To naprawdę dobre kosmetyki, dostępne za niewielką cenę.

Produkt idealny

Opakowanie: dwie standardowe pojemności - 250 i 500 ml, możliwość zakupu podróżnej mini wersji. Żel miałam w pojemności mini jak i 250 ml.
Wersja mini - niewielki przezroczysty pojemnik, widać doskonale zużycie produktu. Nadaje się do przewożenia w samolocie, jak i jest moim niezbędnikiem w podróży. Na wyjazdy tygodniowe jak i dwutygodniowe w zupełności wystarcza.
Wersja 250 ml - przezroczyste pudełko z pompką, która idealnie dozuje produkt. Dobrze widać zużycie kosmetyku.

Wrażenia: płyn ma żelową konsystencję w niebieskim kolorze. Delikatny, nienachalny zapach. Dobrze się pieni, dobrze myje. Nie podrażnia i nie uczula. Jest bardzo wydajny. Dodatkowym atutem jest dostępność - w niemalże każdej drogerii jak i w dużych supermarketach. Niska cena, super jakość. Jeden z niewielu produktów, który towarzyszy mi już wiele, wiele lat.

Idealny

Żel do higieny intymnej Biały Jeleń ma świetną, żelową konsystencję, przez co dobrze oczyszcza. Produkt ma wygodne opakownie z pompką, która dozuje wystarczająca ilość żelu. Produkt nie podrażnia delikatnej skóry i ma także delikatny zapach. Bardzo dobry żel do higieny intymnej.

ZALETY
Dobrze oczyszcza
Łagodny
Nie podrażnia
Delikatny zapach
Wydajny
Niska cena
WADY
Brak

Świetny!

Bardzo dobry płyn, chyba najlepszy obok Ziaja med. Dobrze się pieni, ładnie pachnie, nie powoduje podrażnień, a wręcz im zapobiega, nic nam nie grozi stosując go. Czuję się po nim świeżo, a moja skóra jest nawilżona. Polecam gorąco!