Dessange, Professional Hair Luxury Extreme 3 Huiles Shampooing Nutri Regenerant (Silnie regenerujący szampon do włosów z 3 olejami)

Zainspirowany technikami regeneracji włosów stosowanymi w salonach fryzjerskich DESSANGE szampon Extrême 3 Huiles odżywia i chroni włosy suche i uwrażliwione. Dzięki formule zawierającej 3 dobroczynne olejki: arganowy, kameliowy i pracaxi, włosy stają się odżywione, gładkie i pełne witalności. Suche, uwrażliwione włosy odzyskują blask i naturalne piękno.

Włosy
wymagające prostowania, długie
do włosów farbowanych, do włosów suchych i zniszczonych, do włosów normalnych
łagodzące, nawilżające, wygładzające

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Cudowny zapach i działanie :)

Miałam możliwość przetestowania tego produkty w ramach Klubu Recenzentek.
Jest to jeden z produktów z tej linii. Szampon ma bardzo przyjemny, lekko perfumowany zapach, który naprawdę długo utrzymuje się na włosach.
Dobrze się pieni, bardzo dobrze. Jest dość wydajny. Przy regularnym stosowaniu włosy rzeczywiście stały się odżywione, nawilżone, wygładzone i puszyste. Zdecydowanie mniej się łamią. Bardzo chętnie będę sięgać po ten produkt :)

Fajny szampon

Szampon ma zapach bardzo intensywny który utrzymuje się na włosach dość długo. Mi on nie przeszkadza bo lubię taki zapach. Konsystencja szamponu jest bardzo przyjemna jak na szampon, jest gęsta ale nie bardzo, przypomina mi miód kolorem i samą konsystencją. Nie wielka ilość wystarczy by dobrze umyć włosy. Pieni się, oczyszcza bardzo dobrze i nie obciąża włosów. Super też sprawdza się z dodatkiem innych szamponów.

Mój hit

Szampon jest naprawdę bardzo dobry,wydajny i nawilżający.Czuć obecność olejków w trakcie mycia włosów.Mam przesuszona skórę na dłoniach,która bardzo fajnie się nawilża podczas używania szamponu.
Zalety:
Nawilżenie
Wydajność
Ładny zapach
Ładne opakowanie
Wady:
Brak

Dobry szampon!

Szampon z serii Extrême 3 Huiles otrzymałam do testowania wraz z maską i olejkiem. Szampon w połączeniu z maską sprawdza się bardzo dobrze. Włosy się po nim pienią, są oczyszczone i świeże. Pięknie pachną i dobrze się rozczesują. Osobiście wolę szampony o gęstej, kremowej konsystencji, ale ten też dobrze się sprawdza i nawilża włosy.

Całkiem ok

Testowałam całą serię. Szampon wypada całkiem nieźle. Jak w całej serii zapach jest mdły i trochę zbyt intensywny a utrzymuje się bardzo długo. Szampon bardzo dobrze się pieni i gdy zazwyczaj myję włosy dwa razy w jego przypadku wystarcza mi raz. Radzi sobie dobrze z moimi włosami i nie plącze ich jak inne szampony. Włosy są gładsze i nie puszą się . Niestety przy regularnym używaniu włosy są obciążane. Nie jest to wielki minus dla mnie. Formuła silnie regenerująca z tyloma olejkami nie może przejść obojętnie po włosach. Co 2-3 mycie używam starego szamponu i jest ok. Nie mniej jestem mega zadowolona z efektów całej serii która uzdrowiła moje zniszczone włosy

Świetny szampon

Szampon oparty na bazie drogocennych olejków dzięki czemu w widoczny sposób poprawia kondycję włosów. Pachnie przepięknie ale dość intensywnie co dla mnie jest plusem ale osobom , które są wrażliwe na zapachy może trochę przeszkadzać . Mam blond włosy , które są przesuszone od rozjaśniania i stylizacji , matowe i szorstkie a już po kilku użyciach stały bardziej miękkie, delikatne w dotyku oraz odzyskały blask. Szampon fajnie się pieni podczas mycia, pachnie podczas mycia ale nawet po wysuszeniu włosów, zapach się długo na nich utrzymuje co jest obłędne. Pierwsze efekty są widoczne już po kilku myciach. Jestem bardzo zadowolona z całej serii że kosmetyków z gamy EXTREME 3 HUILES i z czystym sumieniem polecam.

Szampon wyjątkowy i bezpieczny dla włosów

Miałam przyjemność testować szampon od Wizaz.pl. Pierwsze wrażenie piękna buteleczka, wygodna w utrzymaniu w dłoni co może wydać się mało ważne nic bardziej mylnego, gdy mamy mokre dłonie staję się jedną z głównych cech.
Konsystencja szamponu nie jest zbyt gęsta, ale nie mogę tez określić jej jako wodnistej niemniej jednak nie spływa z dłoni i sama aplikacja staje się wygodna, produkt nigdzie nam nie ucieka. Szampon dobrze się pieni, nie spływa z głowy dobrze domywając włosy.

Efekty po nieprzerwanym używaniu:
Już po pierwszym myciu zauważyłam, ze włosy są nawilżone i gładkie. Włosy podczas suszenia są miękkie, lejące i podatne na układanie. Widocznie zauważalne jest nadanie blasku włosom.

Produkt nie wywołał alergii, nie spowodował powstanie łupieżu a same włosy nie stały się tłuste w szybszym czasie niż trwa to standardowo.

Jestem bardzo wybredna jeśli chodzi o szampony i ich działanie natomiast en mogę z czystym sumieniem polecić

Najlepszy szampon.

Już po pierwszym umyciu włosów szamponem włosy były miękkie i pełne blasku.Czułam się jakbym wyszła prosto od fryzjera.Przyjemny zapach .Niewielka ilość szamponu wystarczyła dla moich włosów sięgających do ramion .

Rewelacja !!!

Super produkty do włosów zniszczonych , świetne efekty już po pierwszym użyciu kosmetyków moje włosy stały się 100 % lśniące, gładkie, miękkie, pachnące ????Gorąco polecam bo ja na pewno ma jednym opakowaniu nie zakończę swojej przygody z Extreme 3 Huiles.

dobry szampon

Szampon używałam razem z maską. Zapach jest naprawdę wspaniały. Trudno ocenić mi pojedynczo produkt, ponieważ myślę, że możliwość rozczesania włosów zawdzięczam masce. Jednak jeśli chodzi o wydajność, zapach to jak najbardziej polecam.

Najlepszy szampon jaki miałam.

Szampon mega wydajnych , wystarczy niewielka ilość a już pokrywa wszystkie włosy. Dobrze oczyszcza , sprawia że łatwo się rozczesują . Po umyciu nawet bez nakładania maski włosy są lśniące i miękkie.

Lubimy się

Włosy pokochał szampon od pierwszego mycia. Przestały się puszyć na długości i przetłuszczać u nasady. Są miękkie i lejące, ładnie się układają i trzymają skręt. Wróciłam do mycia głowy co dwa, trzy dni i nie wiszą smutno przy twarzy, tylko są sprężyste i lśniące. Co drugie mycie dodaję maskę z tej serii i jest super.