Sattva Ayurveda, Krem przeciw wypadaniu włosów

Sattva Ayurveda, Krem przeciw wypadaniu włosów

Krem stworzony jako uzupełnienie codziennej pielęgnacji.
Kosmetyk hamuje wypadanie włosów, wzmacnia przy tym cebulki włosów.
Widocznie odżywia i regeneruje skórę głowy.
Produkt zamknięty został w formie wygodnego kremu.

do skóry głowy
zapobiegające wypadaniu włosów
bez parabenów
w słoiku
bogate
Skóra głowy
normalna

Ostatnio w mojej pielęgnacji włosów stosuję coraz częściej kosmetyki o dzialaniu wzmacniającym i zapobiegające wypadaniu włosów, z czym niestety w okresie jesiennym i zimowym mam spory problem. Po przeczytaniu kilku pozytywnych recenzji tego produktu postanowiłam w końcu go zakupić i wypróbować i tak stosuję go od kilku miesięcy kończąc właśnie 3 opakowanie. Krem na przyjemną formułę, ajurwedyjski zapach i ładne opakowanie, stosowany regularnie wzmacnia włosy i ogranicza ich wypadanie.

OPAKOWANIE

Krem otrzymujemy w zafoliowanym słoiczku. Opakowanie zostało wykonane ze szkła i wyposażone w złota zakrętkę. Ma wyrazistą, grafikę z charakterystycznym dla marki tłem i grafiką. Na słoiczku znajdziemy potrzebne informacje – skład, opis, składniki aktywne. Jest to praktyczne i wygodne w uzytkowaniu opakowanie, pozwala na zużycie kosmetyku aż do samego końca.

KREM

Pierwszy raz stosuję krem do skóry głowy, wcześniej nie miałam styczności z tego typu produktami i przyznam, że trochę się obawiałam, szczególnie tego, że kosmetyk będzie obciążał włosy i zmniejszał ich świeżość. Jednak moje obawy były niesłuszne. Produkt ma przyjemny, ajurwedysjki zapach, wyrazisty i intensywny, taki ziołowy. Nie wszystkim się spodoba, ale ja lubię ziołowe produkty, więc szybko się z nim polubiłam. Krem posiada białą barwę, przyjemną, lekką konsystencję, co zdecydowanie sprawia, że jego nakładanie jest niezwykle komfortowe. Najpierw rozdzielam włosy grzebieniem i aplikuję miejsce po miejscu wykonując przy tym masaż skóry głowy. Krem należy pozostawić na całą noc, więc rano myję włosy i wykonuję pielęgnację. Krem stosuję już od kilku miesięcy, regularnie co kilka dni i efekty jakie uzyskałam są naprawdę dobre. Skóra głowy jest nawilżona, odżywiona i ukojona a włosy są zdecydowanie wzmocnione i mniej wypadają. Zostaje ich zaledwie kilka na szczotce, wcześniej było ich o wiele więcej. Kosmetyk jest bardzo wydajny, jedno opakowanie to kilkanaście aplikacji. Skład przyjazny dla skóry i włosów, w formule znajdziemy mnóstwo ekstraktów roślinnych. Jedynym minusem jaki widzę jest jego dość wysoka cena, więc podczas zakupów poluję na promocje, wtedy można kupic go za ok. 25-30 zł.

PLUSY:
+ nawilża, odżywia skórę głowy
+ ma lekką konsystencję
+ nie obciąża
+ wzmacnia włosy stosowany regularnie
+ ładny design i praktyczne opakowanie
+ dobra wydajność

MINUSY
- wysoka cena