The Beauty Dept., Coconut Fruity Face Sheet Mask Refreshing (Odświeżająca maska w płachcie z kokosem)

Pojemność 1 szt

Gotowa do użytku maseczka, którą przykłada się do twarzy jak chusteczkę. O zapachu kokosa. Opracowana i wyprodukowana w Korei.
Odpręż się i ciesz się orzeźwiającymi składnikami tej maseczki.

Świetna maseczka

Od razu powiem - składu nie sprawdzałam, więc nie wiem czy jest dobry.
Natomiast płachta maseczki bardzo fajna, cienka i wystarczająco duża, co nie zawsze ma miejsce. Maseczka bardzo mocno nasączona, w opakowaniu więcej esencji do dołożenia. Zapach delikatny, przepiękny. :)
Efektów nie skomentuję, bo nie potrafię. Ale fajny relaks w domowym zaciszu zapewniony, i to za mniej niż 4 złote.

Odświeża, nawilża i rozpromienia

Maseczkę dorzuciłam do koszyka w sklepie Action. Jak za tak niską cenę, naprawdę daje radę. Płachta jest cienka, dobrze dopasowuje się do twarzy, jest bardzo nasączona esencją, która wręcz z niej spływa. Trzymałam ją na twarzy ok. pół godziny, bo nadal była wilgotna. Po zdjęciu esencję wmasowałam w twarz, nie była tłusta ani lepiąca; wchłonęła się bezproblemowo. Po użyciu maseczki, twarz była odświeżona, promienna i nawilżona.