Mediheal, Collagen Impact Essential Mask EX (Maska ujędrniająco-przeciwzmarszczkowa `Siła kolagenu`)

Maska Essential Siła Kolagenu poprawia ujędrnienie skóry. Dzięki obecności
hydrolizowanego kolagenu, efekty zauważalne są już po pierwszym zabiegu. Kwas hialuronowy zwiększa nawilżenie, wiążąc i zatrzymując wodę w naskórku. Innowacyjny składnik, jakim jest Acetyl heksapeptyd-8, wspomaga spowolnienie procesów starzenia się skóry.

Składniki aktywne:
Kwas hialuronowy, hydrolizowany kolagen, panthenol, wyciąg z kory wierzby białej, elastyna, ekstrakt z kiełków pszenicy, acetyloheksapeptyd-8, ekstrakt z portulaki pospolitej, sok z aloesu, alantoina, arginina.

Efekt:
Po aplikacji skóra jest zrewitalizowana, jędrna i pełna blasku

Jak zwykle niezawodny Mediheal. :-) Nawilża, napina, odżywia cerę, dzięki wielu aktywnym składknikom. Jedyny minusik - płachta nie zakrywa obszaru pod oczami.

Zawsze, gdy robię zakupy w drogerii internetowej, zaopatrzam się w maseczki Mediheal. Są w 100%-tach koreańskie, a wybieram tylko takie. Jeszcze nigdy mnie nie zawiodły, mogę brać je w ciemno i wiem, że będą dobre.

Collagen Impact wypróbowałam po raz pierwszy. Cena podobna do innych maseczek tej firmy, ok. 11 zł. Szata graficzna średniawa, ale liczy się efekt i działanie. :-) Maseczka zawiera duuużo aktywnych składników, m.in. kolagen, elastynę, witaminę E, witaminę C, argininę. Choć jestem jeszcze przed 30-stką, lubię użyć od czasu do czasu maseczki ujędrniającej czy przeciwzmarszczkowej. :-)

Maseczka zamknięta jest w saszetce, którą otwieramy za jednym pociągnięciem. Tkanina jest cieniutka, biała z wytłoczonym napisem Mediheal. W środku ogromna płachta, zakrywająca cały obszar twarzy aż po uszy i podbródek. Mogłaby jedynie zakrywać cały obszar pod oczami, to jedyne, do czego mogłabym się przyczepić.

Płachta jest bardzo dobrze nasączona esencją, która przyjemnie pachnie. Od razu po nałożeniu na twarz, przyczepia się do skóry i nie odkleja się ani nie przesuwa do samego jej ściągnięcia. Czuć mocny efekt chłodzenia i napięcia skóry, to lubię. :-) Po zdjęciu maseczki, pozostałą esencję wklepałam w twarz, całość szybciutko się wchłonęła. Efekt po? Cera dobrze nawilżona, pełna blasku, zdrowo i młodo wyglądająca. Czuć fajnie napiętą, ujędrnioną, a przy tym elastyczną skórę. Jestem na tak! Choć moim numerem 1 pozostaje wciąż inna maseczka Mediheal - N.M.F.

Jak zwykle strzał w 10

Uwielbiam maski z tej serii. Ta okazała się rewelacyjna. Zapach delikatny, niechemiczny taki jak mydełko. Płachta miękka i przyjazna w dotyku. Dobrze wycięta. Mocno przylega i nie spada. Można się w niej swobodnie przemieszczać. Nie kapie z niej podczas użytkowania. Dobrze nasączona. Opakowanie bez rewelacji ale nie to tu jest najważniejsze. Miałam masę masek w płachcie i te z Mediheal to moi ulubieńcy. Efekt po zdjęciu maski zadowalający. Skóra zdecydowanie gładsza, napięta i promienna. Nie podrażnia skóry i nie zostawia na skórze uczucia tłustości. Zdecydowanie polecam.

Najlepsza!

Maseczki tej marki mają bardzo cienki płat, który jest bardzo dobrze nasączony. W tej konkretnej płat był aż nadto nasączony i musiałam troszke ją wycisnąć ale to mi nie przeszkadzało. Esencja pięknie pachnie i nie drażni nosa. Płachta jest świetnie wycięta i super przylega do twarzy pomijając okolicę nosa. Maseczka zawiera ekstrakt z kolagenu pochodzącego z oceanu, który działa ujędrniająco, wzmacniająco oraz nawilżająco. Maseczka daje fajne uczucie chłodzenia i czuje się lekkie napięcie podczas jej trzymania ale to podobno tak ma być bo to pozwala składnikom przenikać do głębszych warstw skóry. Po 20 minutach zdjęłam płat i wmasowałam resztki esencji w skórę i czekałam chwile aż się wchłonie. Skóra była przyjemnie gładka i nawilżona. Efekt ten utrzymuje się kilka dni po aplikacji.
Maseczki tej marki mogę zaliczyć do swoich ulubieńców i wracam do nich z chęcią. <3

cudów nie ma, ale i tak warto

Nie wiem dlaczego cały czas ktoś próbuje nam wmówić, że taki kolagen czy hialuron wejdzie nam w skórę od zewnątrz. Nie ma na to szans! Jedyne miejsce gdzie to wszystko działa to powierzchnia skóry. Nie oznacza to, że efektu żadnego nie będzie, ale turlam się ze śmiechu czytając o 'sile kolagenu' ;)
Maska jest bardzo przyjemna, płachta dobrze wycięta (mam drobną twarz, więc koreańskie otwory zazwyczaj mi pasują;), bardzo dobrze nasączona, nie spływa na brodę i bardzo długo jest wilgotna. Skóra po niej jest ładnie nawilżona, świeża, lekko rozświetlona, co do napięcia to jest w niewielkim stopniu widoczne, ale znika po 24h, więc nic nie wniknęło na dłużej ;)
Niemniej warto maskę stosować, bo pożytek widoczny jest, a szkód nie stwierdzam :)

Świetnie nawilża i napina skórę. Bardzo dobrze wykrojony i mocno nawilżony płat

To moja druga maseczka w płachcie tej marki. Tak samo jak pierwsza (wersja niebieska, nawilżająca), tak także zrobiłam na mnie świetne wrażenie.

Według producenta maseczka oprócz mocnego działania nawilżającego, ma działać również ujędrniająco i przeciwstarzeniowo. Zawiera m.in. hydrolizowany kolagen i elastynę oraz peptyd odpowiedzialny za rozluźnienie napięcia mięśniowego.

Po wyjęciu z opakowania od razu czuć, że płachta jest bardzo cienka i naprawdę mocno nawilżona. Sporo esencji pozostaje jeszcze w opakowaniu, którą można wykorzystać na szyje, dekolt czy dłonie.

Płachta jest bardzo dobrze wykrojona i świetnie przylega do twarzy. U mnie wystarczyło naciąć tylko w okolicy nosa, aby wszystko idealnie przylegało. To dla mnie ważna kwestia, ponieważ nakładając płachtę nie kładę się i leżę, tylko robię coś w tzw. międzyczasie. Dlatego tak ważne jest dla mnie aby płachta trzymała się dobrze twarzy i nie oklejała się. Zazwyczaj trzymam maseczki dłużej niż zaleca producent. W większości przypadków aż do momentu jak zacznie się odklejać od twarz co oznacza że wysycha. W tym przypadku trzymałam prawie 40 min i można było to jeszcze wydłużyć.
Działanie jest świetne i co ważne utrzymuje się dłużej niż kilka godzin. Skóra jest intensywnie nawilżona, wypełniona i taka „napompowana” jakby ktoś wstrzyknął w nią wodę. Nie oczekuję od jednorazowej maseczki że mnie odmłodzi i wygładzi zmarszczki, ale w tym przypadku czułam, że działanie wykracza poza mocne nawilżenie. Jest trochę mocniejsza w działaniu niż wersja niebieska - nawilżająca. Skóra oprócz mocnego nawodnienia jest także lepiej napięta i wygładzona.

Dla mnie jest to jedna z lepszych maseczek. Z pewnością sięgnę po więcej.

Świetnej jakości maska za niską cene

Jestem ogromną fanką azjatyckiej pielęgnacji oraz masek w płachcie. Jak tylko zobaczyłam promocję 3 za 2 w superpahrm ( jeszcze trwa, dla czytających moją recenzję na świeżo) pobiegłam do sklepu i skusiłam się na 3 maseczki Mediheal. Jest to moja pierwsza maska od tej marki, jakiej używałam.
1. Maska zapakowana jest w klasyczne opakowanie, na którego tyle jest polska wersja oraz instruktaż jak nałożyć maskę, producent zaleca oczyścić twarz, w moim przypadku był to peeling gruboziarnisty, stonizować i nałożyć maskę. Postępowałam zgodnie z zaleceniami producenta, maskę powinno się trzymać na twarzy równo 20 minut.
2. W masce występuje wiele składników aktywnych między innymi kwas hialuronowy, hydrolizowany kolagen, panthenol, sok z aloesu, arginina.
3. Płachta jest bardzo dobrze wykonana oraz wycięta, nie wiele masek od razu mi pasuje, ta była prawie idealnie, delikatnie musiałam przyciąć ją w okolicach oczu, co też na plus, bo udało się naciąć ją tyle ile trzeba i pasowała idealnie, niektóre maski nie dają się ciąć, a ta dopasowała się idealnie. Jest bogato nasączona i poza płachtą w opakowniu możemy spodziewać się dużej ilości serum, które należy nałożyć na szyję oraz dekolt.
4. Najbardziej interesującym składnikiem w tej masce jest acetyloheksapeptyd, który spowalnia proces starzenia, i rzeczywiście efekty są widoczne po nałożeniu jednej maski jak producent obiecuje. Skóra jest zrewitalizowana, odżywiona, rozjaśniona, nawilżona i delikatnie wygładziły mi się mimiczne zmarszczki, efekt po nałożeniu maski pozostał na około 48h. Uważam go za zadowalający jak na maskę za 9.99, w promocjach nawet mniej. Maska zdecydowanie zachęciła mnie do testowania dalszych produktów marki Mediheal.

Jedna z lepszych, ale nie szokuje

Moja relacja z maskami w płachcie to troche love-hate. Kocham za łatwość w używaniu, a jednocześnie nienawidzę za cenę i niestety bardzo często słaby efekt. Bardzo często kupuję też maski w płachcie żeby poprawić sobie humor i spróbować czegoś innego. Tak było też tym razem. Po otwarciu maska przywitała mnie naprawdę mocno nawilżonym płatem, ale nie ociekającym. Dobrze wycięty, chociaż brakowało trochę materiału na nos. Jak już wspomniałam, maska była świetnie nawilżona. Po odczekaniu 20 min dalej była mokra, więc ucięłam sobie drzemkę i po około 40min ściągnęłam ją, wciąż delikatnie wilgotną i wtarłam resztę produktu w cerę i szyję. Muszę przyznać, że maska działa, ale nie jest to żaden szokujący efekt. Cera jest bardziej nawilżona, ujędrniona, żywa i naprężona, ale to delikatny efekt, jednak widoczny. Z efektem przeciwzmarszczkowym bym nie szalała, chociaż możliwe, że po kilku użyciach byłoby widać długotrwały efekt. Ogólnie to jestem zadowolona z tej maski, chociaż no bez szału. Cena do przeżycia, bo nieco ponad 10zł za sztukę, ale i tak jest to kompletny brak ekonomiczności w porównaniu do normalnych masek.

Swietny produkt! Nawilza, odzywia i regeneruje...

Maseczke kupilam w superpharm. Podobal mi sie sklad i to ze jest collagenowa. Wlasnie tego szukalam. Strzal w dziesiatke! Maseczke uzylam po derma rollerze. Super ukoila i nawilzyla moja buzie. Moja skora bardzo sie po niej uspokoila. Mam wrazenie ze buzia jest ladnie odzywiona i gladsza. Dodatkowo idealnie dopasowuje sie do buzi jak malo ktora maska w placie. Polecam ta maseczke!

Świetny produkt

Długo leżała na półce zanim jej użyłam, w końcu to zrobiłam i żałuję, że dopiero teraz, bo maseczka jest rewelacyjna. Skóra po jej użyciu wygląda kilka lat młodziej, jest jędrna i nawilżona. Nie zatyka porów. Polecam

Używa produktu od: próbka

Naprawdę ujędrnia i wygładza

Maskę kupiłam jakiś czas temu i odleżała swoje w szafie czekając na " swoją kolej".

Opakowanie- saszetka koloru biało żółtego z nacięciem ułatwiającym rozerwanie górnej części saszetki. Wewnątrz znajduje się zwinięta, bardzo mocno nasączona esencją płachta, która rozkłada się sprawnie jednak jest tak mocno nosączona, iż kapie z niej drogocenna esencja. Płachta przylega do skóry dobrze, wycięcia na oczy, nos i usta w porządku.
Po nałożeniu płachty o dziwo nic nie kapało a ja zajęłam się myciem naczyń. Po 20 minutach ściągnęłam płachtę z twarzy, która była wciąż bardzo nasączona i jej pozostałość wklepałam standardowo w szyję i dekold. Również w saszetce pozostało sporo esencji, która także się nie zmarnowała. Po ściągnięciu maski skóra twarzy jest świecąca i wilgotna. Ja wklepałam esencję jeszcze i odczekałam 10 minut, aż wchłonie się lepiej i nałożyłam krem na noc. Na drugi dzień twarz była świetnie wygładzona, elastyczna w dotyku, jędrna i świetlista. Producent zapewnia nawilżenie więc zamiast kremu wklepałam hydrożel i zrobiłam makijaż. I tutaj pełen szacun. Makijaż utrzymał się cały dzień, skóra była elastyczna a zmarszczki, które zazwyczaj pojawiają się po godzinie były w znacznej mierze zredukowane. Pracuje w zmiennych warunkach atmosferycznych i nawilżenie skóry odczułam wyraźnie. Kiedy wyszłam z bardzo cieplego pomieszczenia i po godzinie nie miałam uczucia ściągnięcia skóry i jak już wspomniałam makijaż utrzymał się cały dzień w dobrej kondycji doceniłam zalety maski.
Efekt maski widoczny jeszcze na drugi dzień w mniejszym stopniu. Na trzeci dzień ślad po niej zaginął. Mam skórę mieszaną więc nie polecam nakładać maski zaraz przed wyjsciem z makijażem dla tego typu skóry, gdyż produkt potrzebuje chwili aby wchłonąć się i uleastycznić skórę. Najlepszy efekt na drugi dzień.

spodobała mi się

Bardzo lubię maseczki w płachcie, po nich skóra jest momentalnie odżywiona.
Przed użyciem wkładam je na ok, godzinę do lodówki, aby po nałożeniu składniki aktywne lepiej wnikały skórę.
Maseczka Collagen jest jakby stworzona dla mnie. Jest to jedyny taki produkt, a miałam ich naprawdę sporo, który jest idealnie wycięty dla mojej twarzy - maseczka nie oblepia się na włosach, otwory są tam, gdzie powinny być. Mam dość małą buzię, wiec jest do dla mnie ważne.
Wykonana z trwałego materiału, przepisowy czas działania dokładnie przylega do twarzy.
Po jej zdjęciu skóra lekko się lepi, co jest małą niedogodnością, ale poza tym jest ujędrniona, nawilżona, uspokojona i wyraźnie wypoczęta. Dzięki niej moja skóra wygląda na bardziej rozświetloną i gładszą. Wiadomo, że konieczne jest regularne stosowanie, ale już po jednym użyciu jestem zadowolona z efektów. Dostępna w Carrefourze oraz pozostałych hipermarketach.