Giorgio Armani, Armani Eau pour Homme EDT

• Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Giorgio Armani Eau Pour Homme to bardzo złożony zapach, który opanuje Twoje zmysły egzotyczną kombinacją zielonej pomarańczy, cytryny i mandarynki, która doskonale łączy się z esencjami świeżej bazylii i bergamoty. Urzekające serce perfum składa się z upojnej lawendy, gałki muszkatołowej i delikatnego cynamonu. Delikatna konwalia tutaj doskonale łączy się z jedwabnym jaśminem i łagodną różą. Charyzmatyczny koniec zapachu dopełnia wetiwer, egzotyczne drzewo sandałowe, cedr, aromatyczna paczula i zmysłowe oraz uwodzicielskie piżmo. Męskie perfumy Giorgio Armani wykorzystasz w każdej sytuacji i w każdej porze roku.

Nuta głowy - tangerynka, cytryna, bazylia.
Nuta serca - lawenda, goździk.
Nuta bazowa - drzewo sandałowe, mąkla tarniowa.

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

BARDZO ŁADNY

jetem wielką fanką męskich perfum. Ten zapach jest bardzo mocny i wyrazisty. Po zastosowaniu zapach dość długo utrzymuje się na skórze mojego partnera. Jedynym minusem jest dość wysoka cena ale niestety ta marka nie należy do tanich. Jednak wart swojej ceny - ja polecam!

nieeee

Kupiłam ten zapach w ciemno Tacie na święta. Myślałam sobie.. ooo, to pierwszy z zapachów Armaniego, więc pewnie był dopracowany, tak jak Chanel no. 5 a tu nic z tych rzeczy. Powiem szczerze, że wolę już by Tata używał nawet <b>Maklera</b> niż Armani Armani. Ma coś duszącego, chyba ta lawenda i gdy wącham samą wodę, nie wiem nawet komu by to polecić. Panom po 90 tce? Zapach postarza nosiciela.

Używam tego produktu od: Tata od świąt
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 50ml

a dla mnie może być

fakt,perfumki wykreowano baaardzo dawno temu,mogą być postrzegane jako dziadkowe i staroświeckie,płytkie(ta wiecznie żywa lawenda w starych perfumach męskich-fuj!) ale ja je lubię.Dla mnie to klasyk,ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu,podobnie jak np.Cacharel pour homme czy Vetiver od Guerlain.Zapach od Armaniego jest zdecydowanie męski,mocny,ale nie uciążliwy.Pieprzny,ostry,korzenny,początkowo mocno cytrusowy.Szkoda tylko że trochę drażni przez tę antymolową lawendę:-(

Używam tego produktu od:niedawna
Ilość zużytych opakowań:troszkę ze 100ml

Klasyczny lekko dziadkowy

Klasyczny aż do bólu, sztywny, na moim mężu nie podoba mi się. Zapach jest płaski i odrobinę męczący przez swoją monotonie. Zdecydowanie - to nie to.Ilość zużytych opakowań: 1/2 reszta powędrowała do Taty i teraz tam grzeje półkę :).