Giorgio Armani, Acqua di Gio Pour Homme EDT

faldo.pl
Średnia ocena: 4.81/5

brasty.pl

zobacz więcejzwiń

Giorgio Armani Acqua di Gio Pour Homme to silny zapach dla silnych mężczyzn. Nie bój się ukazać i zwrócić na siebie uwagi. Pozwól sobie i swojemu otoczeniu na niepowtarzalne przeżycie męskości w postaci upojnego zapachu tych perfum. Iskrzące esencje paczuli i mandarynki w połączeniu z ciepłymi i męskimi tonami cedrowego drzewa z niezwykłym daktylowym aromatem na koniec. To wyzwanie dla mężczyzn. To perfumy Acqua di Gio Pour Homme.

Nuta głowy - cytrusy, owoce kaki.
Nuta serca - płatki jaśminu, nuty morskie.
Nuta bazowa - cedr, paczula, białe piżmo, róża.

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Idealny zapach dla mężczyzny!

Mimo tego, że jestem kobietą to ten zapach po prostu uwielbiam.
Jest to idealny prezent dla każdego mężczyzny.

Perfuma ma świetny zapach, nie jest zbyt intensywna ani przesadzona. Utrzymuje się cały dzień, więc jej trwałość bije na głowę wiele innych perfum. Wystarczy się rano popsikać i do wieczora zapach się utrzymuje. Mieści się w szklanym flakonie, który ma wygląd nieco zwyczajny. Uwielbiam ją i bardzo polecam.

Na stronach internetowych można kupić nieco taniej niż w drogerii, lecz mimo swojej ceny warto ją kupić.

Idealny zapach męski

Zapach jest niezwykle trwały, jest w stanie pobudzić wszystkie zmysły każdej kobiety. Jest idealny jako prezent Panowie napewno go kochają. Wystarczy na długo ponieważ jest bardzo wydajny i do użycia nie potrzeba dużej ilość produktu.

DLA PRAWDZIWEGO MĘŻCZYZNY:)

Uroczy , i za to bardzo bardzo długotrwały, cały dzien go czuje . Jak dla mnie jest najlepszym zapachem męskim. Niepowtarzalny , intensywny a zarazem delikatny . 50 ml jest bardzo wydajna , starcza na bardzo długo, podkreśla charakter .

Najpiękniejszy (męski!) zapach na świecie

Wiem, wiem, sporo facetów - zwłaszcza w garniturach - nim pachnie.
Pierwszy raz styczność z tym zapachem miałam, kiedy dostał go w prezencie mój Tata. Za każdym razem, gdy go używał, wbiegałam jak szalona do łazienki z pytaniem co to za zapach, bo jest przepiękny.

Kiedy jakikolwiek mężczyzna się nim spryska, ma u mnie plusowe punkty za dobór perfum. Wyczuję ten zapach niemalże na każdym.

Jest to chyba najlepsza opcja na prezent, nie znam osoby, której Acqua di Gio by się nie podobał.
Odstraszać może jedynie cena, ale od czego są promocje?

Polecam z całego serducha, dla mnie ten produkt bije wszystkie inne zapachy dla mężczyzn. Jak znajdę lepszy, a nie znalazłam dla siebie niczego lepszego od dobrych kilku lat, to dam wam znać ;)

idealny na prezent!

To jest zapach, który nigdy nie będzie wtopą.

Najpierw używał go mój partner, na którym pachniał mocno cytrusowo, a że nie przepadam za bardzo za takimi nutami, myślałam, że jest po prostu brzydki. Jednak gdy go sama zaczęłam używać, zaczął pachnieć waniliowo, drzewnie, ale nie agresywnie.

W końcu kupiłam go na Dzień Ojca, z czego obdarowany był bardzo zadowolony. Zapach długo się utrzymuje, jest totalnym klasykiem, nie postarza. W eleganckim, prostym opakowaniu. Dodatkowo jest promocja w Sephorze i kupiłam 50 ml za 199 zł, co jest bardzo niską ceną. Mocno wyczuwalne drzewo cedrowe i czasami pomarańczę (chociaż w opisie jest mandarynka, dla mnie wyczuwalna jest inna nuta)

Oj, niejeden flakonik kupię, niejeden!

Używa produktu od: próbka

Kto go nie zna :)

Uwielbiam zapach wody wg. Armani ego. Zapach mimo swej lekkości i delikatności jest bardzo trwały. Szczerze na każdym pachnie dobrze bez względu na porę dnia czy roku. Idealny jako orzezwienie ale też dobrze zgrać się na wieczór. Bardzo lubię

Armani jak zawsze niezawodny

Acqua di Gio Pour Homme sprezentowałam mojemu chłopakowi na walentynki. Akurat była promocja w Sephorze, więc nie wahałam się ani chwili. Jest piękna! Pasuje i na dzień i na wieczór. Wyczuwalne w perfumie są cytrusowo-kwiatowe nuty. Jedno jest pewne: jest to unikatowa kombinacja zapachowa.

Cudowny zmysłowy zapach !

Uwielbiam ten zapach, jest przepiękny! Określiłabym go perfumem dla prawdziwego mężczyzny, zmysłowy, seksowny i rozbudzający zmysły...
Idealny na prezent, klasyczne opakowanie kryjące w sobie genialny zapach. Ponadto jest bardzo uniwersalny, gdyż mogą go używać młodzi faceci ale też rownież będzie super dla tych dojrzalszych. Jest bardzo świeży oraz męski, trwałość też jest ekstra !! Także polecam :)

Piękne

Bardzo ładne, delikatne i świeże, męskie perfumy.
Uwielbiam ten zapach na moim mężczyźnie.

Dzienne, nienachalne i wyraźnie męskie.

Klasyka w czystym wydaniu... nawet flakon ma o tym świadczyć.

cudowny!

Recenzję piszę razem z moich chłopakiem, ponieważ to on jest głównym użytkownikiem tej perfumy ;) podarowałam mu tą wodę toaletową w prezencie. Zacznę od tego, że zapach jest przepiękny! Chyba nigdy mi się nie znudzi, po prostu go uwielbiam! Mogłabym cały dzień siedzieć i wąchać.. Jest bardzo zmysłowy, otulający i świeży, nie jest ani trochę ciężki. Długo się trzyma, wzbudza bardzo duże zainteresowanie. Chłopak jest tak samo zachwycony, czuje się pewniej gdy ma na sobie ten zapach. Mmm...

Czaruś - uwodziciel

Mówi się, że tata Świnka używał go na randkach z mamą Świnką i że Bob Budowniczy wyrywał na niego Koparkę, a północnokoreański reżim od 1996 roku wydał na import Acqua di Gio kilka milionów dolarów, gdyż tatuś Kim Dzong Il, a następnie synek Kim Dzong Un napełniali nim swój prywatny basen...
Zapach klasa sama w sobie. Znany na każdej długości i szerokości geograficznej bardziej niż czarny Smirnoff, Levi\'s 501, adidas Torsion i wąsy Wałęsy... Krążą plotki, że jest tylu uzależnionych od tego zapachu, że Giorgio Armani stworzył fundację pomagającą rodzinom osób owładniętych Acqua di Gio, a Alberto Morillas część swojej gaży z przychodów przeznacza na ośrodki odwykowe w północnych Włoszech i okolicach Los Angeles...

I pomyśleć, że ma już prawie 20 lat. A pamiętam, jak rozpoczynał swoją karierę. Na początku nieśmiały i niepewny swojej wartości. Jednak geniusz, który w nim tkwił nie mógł zostać niezauważony. Po paru latach jego sława sięgnęła odległych zakątków globu. Od pustynnych plemion Nomadów, poprzez syberyjskich autochtonów, a kończąc na południowoamerykańskich Indianach. Wszyscy go podziwiali za bogate wnętrze i uniwersalną wrażliwość. A on dawał im to co chcieli: czarował ich swoją głębią (oceanu) i kwiecistością (ile tam kwiatów!) języka, niekiedy kwaśnym (cytryna, limonka, bergamotka) humorem, a ponad wszystko orzeźwiającym (!) sarkazmem, tworząc chemię (colone) pomiędzy sobą, a odbiorcą tej "dobrej nowiny". Za to pokochali go po wsze czasy zawodowi żołnierze, plantatorzy kukurydzy i pracownicy branży hotelarskiej, a także samotne matki, panie lekkich obyczajów i szykowne żony swych bogatych mężów. I kochają. I kochać nie przestaną!
Mesjaszy było wielu, ale tylko jeden jest prawdziwy. To Acqua di Gio! On przynosi ostateczne rozwiązanie problemu zła, poprzez zjednanie wszystkich w miłości do siebie. Ustanawia raj bez żadnych wymogów. I to tu na Ziemi!

Aha...i nie mówcie głośno, że jeśli powąchało się kilka setek (nawet pół litra) innych zapachów to nie zrobi on już tak piorunującego wrażenia i wrzucić go trzeba będzie do worka "ładny, wodny, na lato", bo zburzycie mój cały, misterny projekt udowadniający niezwykłość tego gościa. Psst...! Niech ten Czaruś dalej zniewala serca.
Słyszałem, że Morillas dostaje potężne gaże i planuje otworzyć kolejny ośrodek pod Kutnem...

Ilość zużytych opakowań: 10 opakowań

Mega super zapach!

Woda toaletowa o zniewalającym zapachu, długo się utrzymuje i nie drażni nosa. Rzeczywiście przypomina zapach morza a konkretnie to piasku i słonej wody przy prażącym słoneczku. Uwielbiam! szkoda tylko ,że jest taki drogi :(

Ilość zużytych opakowań: 2 flaszki po 100ml