Origins, Eye Doctor, Moisture Care for Skin Around Eyes (Nawilżający krem pod oczy)

Nawilżający krem pod oczy Origins zawierający chłodzący ogórek,kojący rozmaryn i energetyzujący Ginseng,oferuje natychmiastową, widzialną ulgę. Naturalne składniki pomagają przeciwdziałać kurzym łapkom,podpuchnięciom i cieniom po oczami i sprawiają, że skóra pod oczami wygląda i czuje się lepiej.
Formuła w 100 % naturalna pozbawiona: parabenów,mineralnych olejków,, PABA, DEA, zwierzęcych składników, syntetycznych zapachów i kolorów, parafiny, Pertrolatum.

w słoiczku
krem
10 – 50ml
nawilżające

Niezły,ale nie na wszystko

Przede wszystkim mam wersję która nazywa się Eye Relief, a nie Eye Doctor, wydaje mi się, że zmienili jej tylko nazwę bo skład i opakowanie jest takie samo.Również na stronie figuruje tylko Eye Doctor już.
Kupiłam go nieco taniej niż w działach kosmetycznych-chyba ponad 20 funtów,na lotnisku w Londynie(mogli mieć resztkę starego asortymentu stąd ta inna nazwa).
Kremik jest dość przyjemny, masełkowaty, dość gęsty, ale dobrze się nabiera, rozprowadza i wchłania. Nie pozostawiając jednak zbyt tłustej otoczki.
Niezbyt wydajny niestety, ale przy takich konsystencjach to standard(używam tylko rano).
Pachnie ok,naturalnie bo jest niezwykle naturalny, mixem ogórka z zieloną herbatą ,ale takim kremowym.
Wygładza i pewnie przydaje się na pierwsze zmarszczki bardzo,ale nie bardzo na podpuchnięcia z którymi walczę bezskutecznie.
Bardzo ładny i zgrabne opakowanie choć przy końcu ciężko wydłubać resztę z zagłębień denka. Był w kartoniku który w całości jest degradowalny.
Ogólnie jak na pierwszy produkt Originsa zrobił w miarę pozytywne wrażenie, bo marka bardzo mnie interesuje(imponuje mi ich naturalność) i mam ochotę na ich kosmetyki, szkoda, że niedostępne wszędzie.
W UK mają go w wielu miejscach.

Używam tego produktu od:2,5 m-ca
Ilość zużytych opakowań:kończę 1