Mitchum, Advanced Control Shower Fresh Antiperspirant & Deodorant 48h (Antyperspitant - dezodorant)

Antyperspirant wzmocniony potrójną ochroną przed przykrym zapachem ,dezodorant zapewnia 48 h ochronę,nie pozostawia śladów na ubraniach i ciele.

zapachowe, ochronne
zapachowa
w sprayu
normalna
dezodoranty zapachowe, antyperspiranty

Bez wystrzałowych fajerwerków! Ale z zimnymi ogniami ;)

Po dezodorant marki Mitchum sięgnęłam z ciekawości i oczywiście chęci przetestowania nowej marki,na szczęście dla mnie nie wrzuciłam do koszyka całej serii tylko jeden zapach,spodziewałam się fajerwerków niczym na Sylwestra a antyperspirant okazał się całkiem przyzwoitym produktem ale bez wspomnianego wystrzału ;).

Opakowanie to tradycyjna puszka-spray,urzekły mnie kolory w pudrowych odcieniach,mięty i różu,pojemność 200 ml,wygodny przekręcany dozownik,zawsze to mniej plastiku.

Dezodorant pachnie nutami pudrowo kwiatowymi,rozpyla idealną mgiełkę,nie bryzga wodą lub nie ścieka brzydko pod paszkami po aplikacji,do tego nie twardnieje na ubraniach, nie wałkuje się i nie kruszy (a mam i takiego gagatka :/ ),zapach bardzo długo utrzymuje się na skórze,stosując go wcześnie rano wyczuwałam go nawet po paru godzinach,nie klei się pod pachami ani do ubrań,spełnia swoje zadanie czyli chroni,pachy miałam suche,jednak stosowałam go w okresie jesienno zimowym a nie letnim,dodatkowo wysoka cena 20 zł nie zachęciła mnie do zakupu innych wariantów z tej serii.

Podsumowując,marka Mitchum to wypust Revlona,mają spory wybór innych antyperspirantów zarówno w sztyfcie jak i w kulkach,do tej wersji z pewnością nie wrócę ale gdy będę widziała przystępną cenę z chęcią przetestuję inny wariant niż spray.