Nivea, Baby, Ochronna oliwka pielęgnacyjna

Ochronna oliwka pielęgnacyjna NIVEA BABY chroni, intensywnie nawilża i pielęgnuje skórę.

Do skóry delikatnej, wrażliwej, od 1. dnia życia

Dzięki formule wzbogaconej olejkiem migdałowym chroni, intensywnie nawilża i pielęgnuje skórę. Zapewnia uczucie komfortu oraz miękką i gładką w dotyku skórę. Idealna do masażu skóry.

Formuła stworzona tak, aby zapewnić wysoką tolerancję dla delikatnej i wrażliwej skóry niemowląt i dzieci
Nie zawiera parabenów, barwników oraz składników kompozycji zapachowych uważanych za alergizujące
Produkt powstał przy współpracy pediatrów i dermatologów
Tolerancja dla skóry oraz bezpieczeństwo i skuteczność potwierdzone w badaniach klinicznych i dermatologicznych
Produkt rekomendowany przez Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki.

Nivea, Baby, Ochronna oliwka pielęgnacyjna

Nie mam małych dzieci, tę oliwkę kupuję dla siebie, bo przy suchej skórze wspomaga nawilżenie. Próbowałam innych marek i wyrzuciłam, Nivea jest wchłaniającą się oliwką, co nie można powiedzieć o innych markach. Produkują oliwki dla kobiet, jak one się nie wchłaniają, tylko ślizgasz się jak na łyżwach nie mówiąc już o jakimkolwiek ubraniu, które się do ciebie klei. Neutralne dla skóry produkty warto mieć w domu, bo taka butelka starcza mi na rok. Niekiedy nie trafiam z balsamem do ciała, bo nie wszystkie nawilżają, to używam oliwkę z balsamem na przemian.

Nie tylko dla dzieci

Według producenta oliwka chroni, nawilża, pielęgnuje, jest do skóry delikatnej i wrażliwej, jest od 1 dnia życia i nadaje się do masażu. Skóra jest miękka oraz gładka. Nie zawiera substancji uważanych za alergizujące. To tak po krótce oczywiście ????

Według mnie oliwka spełnia swoje zadanie, bardzo ładnie nawilża, ale też.. zapycha. Oliwka została po dzieciach a jakoś musiałam wykorzystać resztę, więc zużyłam ją sama i została w domu na dłużej ???? A wracając, to trzeba uważać z jej ilością i bardzo dobrze oczyścić skórę zanim się ją nałoży, przynajmniej na nogach. Dlaczego? Ponieważ lubiły się pojawić u mnie gdzie nie gdzie czerwone krosteczki tzw. potówki? ???? Konsystencja jest płynna, tłusta i przezroczysta. Oliwka ma bardzo delikatny, ale specyficzny zapach. Taki dziecięcy, jakby mydlany może? ???? Jednak na skórze nie utrzymuje się długo ???? Oliwkę stosowałam zwłaszcza po depilacji, często też do okolic intymnych ponieważ nie podrażniała, nie uczulała a odrastające włoski mniej swędziały. Zalecam użycie jej zawsze rano i wieczorem po umyciu ???? Opakowanie plastikowe i przezroczyste w formie szerokiej stojącej buteleczki. Można obserwować stopień zużycia a sama oliwka jest bardzo wydajna ???? Najlepiej trzymać jedną ręką a drugą nakładać na ciało, ponieważ nalepka lubi schodzić i wygląda to nieestetycznie ????

Ocena moja to 8/10, ponieważ skóra jest mięciutka i po depilacji tak nie swędzi. Jest po prostu bardzo dobra ???? Ale nie idealna ????

Po więcej zapraszam na swój IG: RecenzjeAngi <3