Johnson's Baby, Bedtime Lotion (Kojące mleczko)

Johnson's Baby, Bedtime Lotion (Kojące mleczko)

Kojące mleczko "Na dobranoc" z dodatkiem lawendy i rumianku, aromatyczne uzupełnienie płynu z tej serii. Mleczko to, o klinicznie przetestowanej formule nawilża i chroni skórę, pozostawiając ją dziecięco miękką. Stosować po wieczornej kąpieli w kojącym płynie Johnson's Baby "NA DOBRANOC". Odpowiednie nawet dla wrażliwej skóry.

Boskie

Mleczko to kupiłam jakieś trzy miesiące temu. Używam je do pielęgnacji skóry swojej nie dzieci. Sprawdza się doskonale, jest bardzo wydajne- obecnie mam jeszcze 1/3 butelki.Nie zostawia tłustej skóry i jednocześnie znakomicie nawilża. Jest lekki i dobrze się wchłania. Zdecydowaną zaletą jest przyjemny zapach, który rzeczywiście relaksuje i może ułatwia zasypinie.

idealne

Idealne mleczko o fajnej kremowej konsystencji, o delikatnym przyjemnym apach, który idealnie myje skórę pozostawią ja oczszczona, nawilżoną, ladnie pachnącą. Dobrze się pieni.
Uzywamy go calą rodziną, nie tylko dzieci!!
Cena jest niska, jest dość wydajny i kupimy go bez problemu prawie wszędzie :-)

Ah ten zapach.

Zapach lawendowy, przepiekny!!!
Konsystencja przyjemna, szybko ske wchlania, bez pozostawiania tlustej, lepkiej warstwy, w zasadzie piec minut pozniej mozna zalozyc ubrania.
Jednak nie nawilza tak jak trzeba, szczegolnie zima, ja pomimo to lubie go uzywac, zawsze do niego wracam.
W porze letniej jest najlepszy dla mnie.

Cudny,delikatny zapach.
Lekka konsystnecja :)
Bardzo wydajny ;)
Nie uczula, nie podrażnia :)
Bardzo przyjemny w stosowaniu:)
Produkt jak najbardziej bezpieczny :)

Piekny zapach

Fajne mleczko gdyz mam do niego sentyment ze wzgledu na piekny dla mnie zapach!! Niestety konsystencja bardzo rzadka szybko wsiaka ale nie nawilza funkcjonalnie sie nie sprawdzil bo skora pozostawala przesuszona

zapach idealny na wieczór

lotion jak lotion
lekki
szybko się wchałnia
smaruje nim i siebie i dziecko które ma 6miesiecy

pięknie pachnie jest delikatny
raczej nie ma wpływu na zasypianie u dziecka (a taki chyba byl zamysł producenta) ale przynajmniej ładnie pachnie:)))

Używała osoba dorosła

Super nawilża, relaksuje, działa delikatnie, pięknie pachnie. Jest subtelny i za to go uwielbiam. Choć wciąż szukam produktu, który mnie zachwyci, zawsze do tego mleczka wracam, nawet po dłuższym poszukiwaniu czegoś lepszego. Stąd wysoka ocena: robi swoje ale delikatnie.

P.S. Gdyby ktoś znalazł perfumę, która pachnie jak seria Bedtime - dajcie mi znać, bo jestem zakochana w tym zapachu.

Ach co to jest za zapach

UŻYWAŁA OSOBA DOROSŁA
Przecudowne mleczko o niepowtarzalnym zapachu. Wręcz ten zapach jest nie do podrobienia. Bardzo dobrze nawilża skórę. Chętnie spróbuje innych produktów z tej serii lawendowej.

Dobranoc.

Lubię zapach lawendy i kosmetyki przeznaczone dla dzieci. Od czasu do czasu wybieram w bobaskowym asortymencie coś dla siebie.
Mleczko jest bardzo przyjemne, ma smietankową konsystencję, szybko się wchłania i nadaje skórze satynową miękkość. Bardzo przyjemnie pachnie, jednak czasem muszę sobie robić przerwy i używać innego mazidła, aby nie przedobrzyć. Zapach jest pudrowo lawendowy. Miły dla nosa. Jednak przy zbyt częstym używaniu zdaje się być mdły, przesłodzony tak jak za duży kawałek ciasta.
Mimo wszystko to bardzo przyjemne mleczko na letnie wieczory. Polecam.

Mój synek wydaję się zadowolony

Używam nie dla siebie, lecz dla niespełna rocznego dziecka. Mleczko nawilża jego ciało, nie podrażnia. Nie wywołuje wysypki jak niektóre kosmetyki. Jego ciałko jest aksamitne i milutkie w dotyku, jednak muszę zaznaczyć, że nigdy nie miał problemu z suchą skórką, dlatego nie wiem czy przy takiej ten kosmetyk również dobrze nawilża. Do tego ładnie, kojąco pachnie. Zapach jest lekko słodkawy, mi się podoba, lecz po jakimś czasie wyczuwalny już nie jest. Konsystencja jest lekka, szybko się wchłania. Nie pozostawia tłustej warstwy - świetna na upalne dni. Użyteczne opakowanie :)

UWIELBIAM

SUPER

Po wielu próbach znalazłam to jedyne....
Mleczko jest super , ma piękny zapach, jest lekkie i wydajne:) .

Dla mnie rewelacja, ponieważ szybko się wchłania a ja należę do osób w ciągłym biegu więc jest to dla mnie bardzo istotna kwestia.

PLUSY:
- zapach
- lekka konsystencja
- bardzo wydajne
- cena

MINUSY:
- brak :)

Używam tego produktu od: trzy lata
Ilość zużytych opakowań: około 10

Sprawdzony, ulubiony:)

W lecie używam mleczka, zimą balsamu-kremu tej serii.

Mleczko jest super w okresie letnim. Jego plusy:
+ zapach (miły, uspokajający, nie zmienia się w chemiczny),
+ lekka, idealna na lato konsystencja (nie zostawia tłustej warstwy),
+ wydajny (pod względem aplikacji na ciało),
+ wydajny raz jeszcze (bo 300ml).

Minusów nie widzę.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka