Johnson`s Baby, Bedtime Lotion (Kojące mleczko)

Johnson`s Baby, Bedtime Lotion (Kojące mleczko)

Kojące mleczko "Na dobranoc" z dodatkiem lawendy i rumianku, aromatyczne uzupełnienie płynu z tej serii. Mleczko to, o klinicznie przetestowanej formule nawilża i chroni skórę, pozostawiając ją dziecięco miękką. Stosować po wieczornej kąpieli w kojącym płynie Johnson's Baby "NA DOBRANOC". Odpowiednie nawet dla wrażliwej skóry.

Słaby

Ostatnio po przebytej chorobie skóry musiałam używać czegoś delikatnego więc wybrałam Johnson' Baby skusiło mnie jasnofioletowe opakowanie , delikatny przyjemny zapach.
Mleczko na dobranoc bardzo ładnie brzmi.
Balsam przeznaczony jest dla dzieci więc byłam pewna ,ze mi nie zaszkodzi.

Troszkę się zawiodłam, gdyż myślałam ,że będzie lepiej nawilżać, niestety nawilżenie było słabe. Szybko się wchłania , a skóra po pewnym czasie nadal jest sucha.
Największym minusem było to ,że w niektórych miejscach miałam jeszcze podrażnioną skórę i zaczeło mnie szczypać.
Bałabym się smarować nim niemowlaka.

Obecnie smaruje nim po kąpieli córkę 8lat i u niej się sprawdza , zapach długo się utrzymuje na ciele i przyjemnie się przy nim zasypia.

Otulajacy, magiczny zapach ????

Mleczko to kupilam na promocji za 1,50e w Irlandii, juz po raz kolejny, gownie ze wzgledu na zapach, ale ogolnie jestem zadowolona z dzialania tego produktu. Najlepszy efekt jest w polaczeniu z zelem do mycia ciala z tej samej serii.
Skora po jego uzyciu staje sie bardziej miekka, delikatnie nawilzona, nie zapycha i nie pozostawia filmu. Ma dzialanie kojace oraz lagodzace zapewne dzieki rumiankowi :). Cudownie pachnie, wrecz uzaleznajaco ❤️
Napewno kupie je ponownie, jest tanie i wydajne.

Delikatne i relaksujące, a przy tym tanie

Mleczko to kupiłam, ponieważ przyciągnęło mnie urocze opakowanie z księżycami i gwiazdami, a oczywiście jeśli prodkukt ma motyw nocy/kosmosu, to musi być mój :D. Oprócz tego byłam niesamowicie ciekawa jaki ma zapach i działanie. Kosztowało mnie trochę ponad 8 złotych za 300ml na promocji w drogerii Rossmann.

Skórę mam naprawdę bardzo delikatną. Dodatkowo zmagam się z przesuszeniem oraz szorstkością na całych nogach, rękach i pośladkach, więc na tych miejscach skupiam się najbardziej podczas nakładania balsamów. Reszta mojego ciała jest zawsze w stanie normalnym, a nawet nawilża się sama przez wydzielanie sebum (np. plecy i dekolt). Od mleczek/balsamów wymagam dobrego i długotrwałego nawilżenia, szybkiego wchłaniania się oraz przyjemnego zapachu. Mleczko od Johnson's spełnia praktycznie wszystkie te wymagania, choć jest małe ''ale'', o czym w dalszej części recenzji. Na początku chciałabym zwrócić uwagę na zapach, który był wielką niewiadomą, aż do kupienia, wrócenia do samochodu i szybkiego powąchania z ciekawości. Oj jak ono pachnie... Słodko, ciepło, relaksująco... A to wszystko zasługa lawendy. Nie jest to naturalny jej zapach, bo bardziej podkręcony i cukierkowy, ale nadal strasznie przyjemny. Podczas nakładania na ciało, kiedy łączy się z rozgrzaną skórą, unosi się w powietrzu i koi zmysły. Wszystkie stresy nagle idą w zapomnienie, a ja jestem głową w chmurach... Na ciele pozostaje przez długi czas, dając o sobie często znać w ciągu dnia. Mogłabym kupować to mleczko na okrągło dla samego zapachu, ale jednak nie to jest najważniejsze. Działanie to numer jeden! No więc tutaj mogę się przyczepić tylko do tego, że nawilżenie jest ciut zbyt słabe jak na moje wymagania. Fajnie dodaje skórze gładkości, ale po całkowitym wchłonięciu wiele się nie zmienia. Rozumiem, że to nie jest produkt dla dorosłych, tylko dla dzieci, więc jeżeli chodzi o delikatną skórę dziecka, to będzie zdecydowanie wystarczające nawilżenie. Ja mam skórę delikatną, no ale umówmy się, nie jest ona jak u niemowlęcia :D. Wchłania się szybko, pozostawiając subtelną warstwę, która w niczym nie przeszkadza, tylko po prostu chroni. Mimo tego niewystarczającego nawilżenia, to i tak jest to jedno z lepszych mleczek jakie używałam. Czuć tą delikatność produktu dla dzieci. Polecam!

Konsystencja jest jak mleczko, czyli lekka i nie za gęsta. Bardzo łatwo i gładko rozprowadza się po czystej skórze. Nakładana ilość zależy od wielkości danej partii ciała, co jest oczywiste, więc też wydajność może się u każdego różnić. Ja używam go od 3 tygodni i co drugi/trzeci dzień (na zmianę z innym), także zostało mi jeszcze jakieś 25% zawartości.

Opakowanie to urocza, plastikowa butelka z zamknięciem typu zatrzask. Jest ona w kolorze pastelowego, jasnego fioletu, który przyciągnął moje oko. Jednak to szata graficzna zrobiła największe wrażenie swoimi gwiazdami i księżycami oraz ciemniejszym, fioletowym kolorem. Fiolet to jeden z dwóch kolorów, które naprawdę lubię, bo normalnie to jestem fanką tych ziemistych i mocno neutralnych. Butelka oprócz swojego miłego dla oka wyglądu jest także praktyczna. Nie jest za duża, nie jest kanciasta i dodatkowo jest płaska, co sprawia, że możną ją wsadzić nawet do jakiejś małej torebki, jeśli jest taka potrzeba. Pojemność to 300ml.

umilacz snów

Balsam zakupiłam podczas zakupów spożywczych bo potrzebowałam czegoś na już, cena była dość przystępna a ponieważ lubię zapach lawendy zdecydowałam się na zakup, balsam ma lekką konsystencję która dość dobrze nawilża dlatego był to ratunkowy produkt w okresie letnim po szybkim prysznicu kiedy potrzebowałam czegoś co szybko się wchłonie. Produkt jest dedykowany dla dzieci po wieczornej kąpieli i tu muszę się zgodzić ponieważ zapach jest tak otulający i relaksujący że zasypiamy z przyjemnością. Używałam go rownież w okresie zimowym i sprawdził się dobrze.

Pielęgnacyjny umilacz

OK, może nie pomoże skórom spragnionym mocnego nawilżenia, może jego działanie nie jest 24 godzinne, może nie jest stuprocentowo organiczne i ma parafinę w składzie, ale bardzo to mleczko lubię. Jest całkiem wydajne, ślicznie pachnie, szybko się wchłania i w przeciwieństwie do oliwki z tej serii nie zapycha. Dla dziecka według mnie jest za mocno perfumowane, ale osoba dorosła spokojnie może po nie sięgnąć. .Jeśli chodzi o mnie, to pewnie sięgnę ponownie - stosuję po basenie i taki przyjemny kosmetyk jest jak znalazł.

pięknie pachnący

Bardzo lekkie mleczko o wyjątkowo odprężającym zapachu. Wielkim plusem jest to jak szybko się wchłania i nie zostawia po sobie tłustej warstwy. Niestety nawilżenie znika wraz ze wchłanianiem kosmetyku dlatego stosowałam go jako wieczoroumilacz. Jako kosmetyk pielęgnacyjny dla suchych skór zdecydowanie odradzam.

Bardzo dobry produkt

Bardzo lubię stosować te produkty u moich dzieci. To mleczko spełnia swoją rolę, stosowane po kąpieli nawilża skórę dziecka, jest delikatne i nie wywołuje podrażnień. Szybko się wchłania. Ma cudowny zapach, jak cała seria lawendowa, przez co oprócz dzieci tego mleczka używa też mama :) Oczywiście nie zauważyłam, aby zapach tego kosmetyku w jakikolwiek sposób pomagał moim dzieciom w usypianiu, ale i wcale też się czegoś takiego nie spodziewałam. Ogólnie ten kosmetyk ma moim zdaniem same zalety: działanie, zapach, konsystencja, szybkie wchłanianie. Polecam nie tylko dla dzieci.

Przyjemny zapach...

...który mojego dziecka na pewno nie usypia :) Właściwie wręcz odwrotnie. Moja córeczka chyba po prostu nie lub mocno perfumowanych produktów, takich jak ten. Dlatego mleczko zamiast uspokajać, powoduje odwrotne działanie.
Skończy się więc u nas na tym, że mama weźmie kosmetyk dla siebie, a dziecku kupi coś innego :)
Poza tym mleczko ma same pozytywy. Szybko się wchłania, nie zostawia na skórze tłustej ani lepkiej warstwy. Cena jest przystępna, a opakowanie wydajne.

Boskie

Mleczko to kupiłam jakieś trzy miesiące temu. Używam je do pielęgnacji skóry swojej nie dzieci. Sprawdza się doskonale, jest bardzo wydajne- obecnie mam jeszcze 1/3 butelki.Nie zostawia tłustej skóry i jednocześnie znakomicie nawilża. Jest lekki i dobrze się wchłania. Zdecydowaną zaletą jest przyjemny zapach, który rzeczywiście relaksuje i może ułatwia zasypinie.

idealne

Idealne mleczko o fajnej kremowej konsystencji, o delikatnym przyjemnym apach, który idealnie myje skórę pozostawią ja oczszczona, nawilżoną, ladnie pachnącą. Dobrze się pieni.
Uzywamy go calą rodziną, nie tylko dzieci!!
Cena jest niska, jest dość wydajny i kupimy go bez problemu prawie wszędzie :-)

Ah ten zapach.

Zapach lawendowy, przepiekny!!!
Konsystencja przyjemna, szybko ske wchlania, bez pozostawiania tlustej, lepkiej warstwy, w zasadzie piec minut pozniej mozna zalozyc ubrania.
Jednak nie nawilza tak jak trzeba, szczegolnie zima, ja pomimo to lubie go uzywac, zawsze do niego wracam.
W porze letniej jest najlepszy dla mnie.

Cudny,delikatny zapach.
Lekka konsystnecja :)
Bardzo wydajny ;)
Nie uczula, nie podrażnia :)
Bardzo przyjemny w stosowaniu:)
Produkt jak najbardziej bezpieczny :)