Nivea, Baby, Aksamitne mleczko nawilżające

Nivea, Baby, Aksamitne mleczko nawilżające

Szybko wchłaniające się mleczko o wyjątkowo lekkiej konsystencji. Idealne do codziennej pielęgnacji i masażu niemowląt. Wygładza, łagodzi i chroni delikatną skórę dziecka przez całą dobę.
Formuła z wyciągiem z aloesu wygładza i chroni skórę dziecka przez 24 godziny na dobę.
Posiada wyjątkowo lekką konsystencję, łatwo się rozprowadza.
Szybkie wchłanianie gwarantuje natychmiastowe nawilżenie skóry dziecka.
Nie zawiera parabenów, alkoholu i barwników.
Produkt powstał przy współpracy pediatrów i dermatologów.
Bezpieczeństwo i skuteczność potwierdzone w badaniach klinicznych i dermatologicznych.
Produkt posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka oraz atest PZH.

Mieszane odczucia po stosowaniu tego mleczka

Wydajny, ładnie pachnie i to tyle! Niestety musiałam zaprzestać stosowania, bo uczuleniu. Za każdym razem, gdy używałam go do dziecka bardzo szczypał MNIE w dłonie, a po kilku godzinach dochodziła do tego wysypka. Na moim dziecku nie robiło to wrażenia, a mnie uczulał. Więc jeżeli takie konsekwencje ma dorosły nie polecała bym stosowania tego na skórę dziecka. Jeżeli chodzi o dziecko ( bo to do nich jest dedykowany produkt) nie nawilża skóry.

przyjemny do niemowlecej skory

Mleczko uzywamy po kapieli synka niemowlaka na całe cialko, jest naprawde rzyjemne,delikatne, ma delikatny zapach a o najważniejsze dobrze i szybko sie wchlania i nie alergizuje synka który jest alergikiem. Skóra jest nawilzona,odzywiona a co najwazniejsze nie jest tlusta, mleczko jest baaardzo wydajne bo ma lekko wodnista konsystencje jest mniej geste niz typowe balsamy czy kremy ale mi to odpowiada .

Delikatne

Mleczka nivea używam ja sama, osoba o wrażliwej skórze. Przyznać muszę, że jestem zadowolona z tego produktu. Nie podrażnia, dobrze i długotrwale nawilża, pozostawiając skórę miękką i pachnącą. Cena na plus.

Doskonały produkt

Skóra dziecka po użyciu Aksamitnego Mleczka Nawilżającego jest odpowiednio zadbana. Idealnie nawilża, pozostawia skórę miękką i pięknie pachnącą. Nie powoduje podrażnień. Jestem spokojna o skórę dziecka, stosując mleczko Nivea. Nie ukrywam, że często stosuję je sama- szczególnie po goleniu, ze względu iż większość kosmetyków powoduje u mnie uczulenie. Mogę śmiało polecić ten kosmetyk ze względu na działanie jak i na jego skład.

Świetne mleczko

Używam go od dawna. Jest bardzo lekkie, delikatne, nie podrażnia i nie uczula alergicznej skóry ciała. Dodatkowo bardzo długotrwale nawilża, koi skórę, nie lepi się, nie jest nieprzyjemnie odczuwalne na skórze, bardzo ładnie pachnie i jest wydajne.

Dłogotrwałe nawilżenie - produkt dla całej rodziny

Aksamitne mleczko nawilżające NIVEA BABY jest z założenia produktem typowo dla dzieci, ale dla mnie jest to genialne rozwiązanie dla całej rodziny. Początkowo stosowałam go wyłącznie przy pielęgnacji córki. W odróżnieniu od wszelkich oliwek nie mazał się, nie brudził, nie kleił się do ubrań i bardzo szybko się wchłaniał, pozostawiając skórę miękką i nawilżoną, bez jakichkolwiek podrażnień.
Natomiast podczas ostatnich wakacji zapomniałam swojego balsamu i korzystałam właśnie z tego. Jak on cudownie szybko się wchłaniał i pozostawiał skórę porządnie nawilżoną, nie rolował się, nie tworzył tłustych plam bądź smug. Nadawał skórze delikatnego blasku, co bardzo mi się w nim podoba. Dodatkowo z uwagi na fakt, że jest tu wyciąg z aloesu działał łagodząco na skórę po opalaniu. Nakładając balsam wieczorem, rano nadal czuć to nawilżenie. Od tamtej pory jest to jeden z moich ulubionych balsamów do ciała.
Jeśli ktoś szuka porządnie nawilżającego balsamu, który błyskawicznie się wchłania, a jednocześnie nie przeszkadza mu dziecięcy zapach balsamu to jak najbardziej polecam, myślę że Wy także nie zawiedziecie się na tym produkcie.

Super

Bardzo dobry balsam dla niemowląt . Ma hipoalergiczną formułę nie pozostawia tłustego filmu , szybko się wchłania i dobrze nawilża . Delikatny i przyjemny zapach . Nie powodował podrażnień . Skóra po użyciu jest mięciutka i gładka

Składowo nie

Niestety ale skład kosmetyków dla dzieci w ogole mnie nie przekonuje. Chociaz zapach maja ładny i dośc dobrze myja to przez sklad kupilam raz w sumie z przymusu i to wszystko. Niby nie wysusza skory itd ale majac do wyboru tanszy kosmetyk z lepszym skladem wybieram niestety co innego

Niezbędnik mamy

Nivea Baby, mleczko jest jednym z potrzebniejszych produktów dla mojego malucha. Skóra córeczki jest mięciutka i ślicznie pachnie. Mleczko nie jest drogie, a sprawdza się za każdym razem.

Rewelacyjny!

Mleczko Nivea poleciła mi kuzynka,która kupuje je dla swoich dzieciaczków. Mojego synka skóra była bardzo problematyczna, uczulały go różne kosmetyki czy to do kąpieli czy balsamy a te mleczko stało się strzałem w 10! Po tym mleczku zniknęły różne krostki na jego skórze, stała się wygładzona, aksamitna w dotyku. Dużym plusem jest pompka,bo mój syn tak szybko nie mógł jej rozpracować :) tak jak to robi z normalnym zamknięciem :) cena też nie jest jakaś wysoka, jak trafi się na promocji. Dla mnie zapach jest piękny i długo wyczuwalny na skórze mojego bobaska :) uważam,że konsystencja pomimo,że jest lekko wodnista to w naszym przypadku jest bardzo wydajna i szybko się wchłania. Jak dla mnie bardzo dobry produkt.

Bardzo lubie

Bardzo lubię nawilżające mleczko od nivea, jest wersja z wygodnym dozownikiem który ułatwia aplikacje, mleczko genialnie się rozsmarowuje, szybko się wchłania i pozostawia przy tym odpowiednie nawilżenie, stosuje do 5 miesięcznego szkraba i 5 letniej gwiazdy żadnej z nich nie uczula a dobrze chroni ich delikatna skórę,
bardzo wydajne bo już niewielka ilość wystarcza by odpowiednio się nakremowac, jakość Nivei od lat niezmienna

Łatwe rozsmarowanie

Kupuje go dla córki wraz z płynem do kompieli, lecz jednak nie jestem z niego tak zadowolona jak z płynu. Ma dosyć płynna konsystencję co jest plusem bo szybciej go rozsmaruje na skórze dziecka jednak minusem jest słabe nawilżenie, a moja córka ma bardzo sucha skórę, polecam ale tylko dla dzieci ze skórą normalną do codziennego użytku.