Head & Shoulders, Supreme Moisture, Hair & Scalp Conditioner with Argan and Coconut Oil (Przeciwłupieżowa odżywka do włosów z olejkami arganowym i kokosowym)

Odżywka błyskawicznie wnika we włosy i skórę głowy, zapewniając im głębokie nawilżenie i trwałą ochronę przed łupieżem.
Nowa linia marki łączy moc składnika aktywnego, jakim jest pirokton olaminy, z odpowiednio dobraną mieszanką olejów arganowego i kokosowego. To idealna propozycja dla osób o suchej i bardzo suchej skórze głowy z tendencją do łupieżu. Produkty łagodzą podrażnienia i przywracają jej naturalną równowagę, jednocześnie nawilżając włosy. Ich skuteczność potwierdza Polskie Towarzystwo Dermatologiczne.

Fajna nowość

Odżywka pięknie pachnie i jest dość gęsta, przypomina trochę maskę.
Mała ilość wystarczy na pokrycie włosów na długości.
Włosy są wygładzone i miękkie

Kilka razy użyłam na skórę głowy i włosy dalej były długo świeże

Moja ulubiona

Moje włosy uwielbiają tą odżywkę. Chłoną w całości jej składniki, a wysuszone wyglądają pięknie i lśniąco.
Co prawda nie używam przy każdym myciu, jednakże po każdym zastosowaniu jestem zachwycona. Na pewno kupię jeszcze nie raz, nie dwa.
Zapach też jest na plus! :)

Bardzo fajna odżywka

Moje cienkie i długie włosy bardzo polubiły tą odżywkę. Nie przetłuszcza ich ani nie obciąża. Włosy po niej są lekkie, sypkie i pachnące. Przyjemne pakowanie ułatwia używanie.

ZALETY:
- działanie
- zapach
- wydajność
- konsystencja
- stosunek jakości do ceny

Odzwyka Head & Shoulders

Odżywka również sprawdziła się u mnie bardzo dobrze włosy dogłębnie nawilżone, miękkie w dotyku, a przede wszystkim nie podrażniona skóra głowy. Polecam kosmetyk każdemu nawet osoba z mega wrażliwa skóra

Zakochałam się w tym zapachu

Kokos,kokos i jeszcze raz Kokos. Dzięki uprzejmości Wizażu.pl miałam możliwość testowania tej wspaniałej odżywki.Jest to bardzo dobry produkt o treściwej konsystencji.Bardzo dobrze wpływa na włosy i doskonale je odżywia.Wspaniale się wypłukuje i zostawia doskonale nawilżone włosy.Najwiekszym plus Jest zapach kolosa i wygodne w użyciu opakowanie z przepięknym eleganckim motywem.

duze zaskoczenie, 5/5

Odzywki uzywam razem z szamponem z tej samej serii, jestem absolutnie zaskoczona, jak dobrze odzywka nawilza moje wlosy, ktore po myciu sa idealnie gladkie, nie placza sie, a ich czesanie to sama przyjemnosc ! Juz po pierwszym zastosowaniu minal problem suchej skory glowy i delikatnego lupiezu. Kosmetyki z serii Argan and Coconut Oil pachna oblednie, maja delikatny, jednak wyczuwalny zapach kokosa, ktorego uwielbiam. Konsystencja typowej odzywki. Bardzo polecam.

Odżywka tak samo jak szampon z tej serii ma delikatny, ładny zapach. Opakowanie w formie poręcznej tubki ułatwia aplikację. Odżywka doskonale nawilża włosy, pozostawiona dłużej na włosach przynosi natychmiastowe efekty. Włosy są wyraźnie nawilzone.

Bardzo przyjemny produkt

Odżywka jest w formie poręcznej tubki, która pozwala dobrze dozować produkt. Tak samo jak szampon z tej serii ma ładny delikatny zapach, który po zmyciu nie jest zbytnio odczuwalny. Odżywka jest wydajna, dobrze się rozprowadza. Już przy nakładaniu jej na włosy czuć, że jest to konsystencja, która ma nam pomóc w wygładzeniu. Nakładałam ja mniej więcej od wysokości ucha, żeby nie obciążała moich włosów. W efekcie włosy po zastosowaniu są miękkie i nawilżone bez efektu przyklapu. Ogólnie uważam, że nie można oczekiwać od tego produktu spektakularnych efektów, ale do codziennego stosowania jest jak najbardziej w porządku.

Dobra odżywka

Odżywka zamknięta w poręcznym i wygodnym opakowaniu, dzięki czemu będzie łatwo ją zużyć do końca. Zapach delikatny i bardzo ładny. Po użyciu utrzymuje się na włosach. Ja używałam tej odżywki od ucha w dół, ponieważ obawiałam się obciążenia włosów przy skórze głowy. I na takiej długości działa bardzo dobrze, włosy są wygładzone, lśniące i przez to sprawiają wrażenie zdrowych. Mam ochotę ich dotykać cały czas.

Super odżywka

Odżywka bardzo Dobrze sprawdziła się na moich włosach. Ważne jest to, że nie obciążyła ich. Poczułam, że moje włosy stały się bardziej miękkie w dotyku oraz bardzo dobrze się rozczesują. Polecam zarówno odżywkę jak i szampon z tej serii.

Do codziennego użytku

Nigdy wcześniej nie pomyślała, że będę używać odżywki head and shoulders. Nigdy ta marka nie kojarzyła mi się z nawilżenie, którego potrzebują moje włosy więc gdy dostałam do testowania miło się zaskoczyłam.

Opakowanie? Ładne, minimalistyczne.
Zapach? Przyjemny jak szampon, delikatny, miły dla nosa.
Wydajność? Idealna, wystarczy niewielka ilość na całe włosy do połowy pleców.
Efekty? Rzeczywiście nawilża! Może nie jest to jakieś spektakularne jednak włosy po umyciu są sypkie i nie puszące - na tym zawsze najbardziej mi zależy. Polecam używać z szamponem tej serii ale sprawdza się też z innymi produktami. Bardzo się cieszę, że miałam możliwość używać tej odżywki bo przekonała mnie do marki head and shoulders.

Używa produktu od: próbka

odżywka do włoswów

Odżywka do włosów przeciwłupieżowa z olejkiem arganowym i olejkiem kokosowym. Opakowywanie duże wydajne, konsystencja gęsta, zapach przyjemny. Włosy są dogłębnie nawilżone, dla osób z problemami włosów. Łagodzi swędzenie