Nivea, Hydra Skin Effect, Płyn micelarny z kwasem hialuronowym

Nivea, Hydra Skin Effect, Płyn micelarny z kwasem hialuronowym

NIVEA HYDRA SKIN EFFECT Płyn Micelarny z czystym kwasem hialuronowym łagodnie, a zarazem skutecznie usuwa zanieczyszczenia i makijaż, nie wysuszając skóry.
1. Głęboko oczyszcza nie przesuszając skóry
2. Efektywnie usuwa makijaż bez pozostałości
3. Skóra wypełniona nawodnieniem od środka pozostaje miękka i napięta.
Po użyciu cera wygląda zdrowo i może oddychać. Dzięki swojej wyjątkowej formule płyn micelarny jest odpowiedni dla wszystkich typów cery. Zawiera czysty kwas hialuronowy [HA], który aktywuje komórki skóry do produkcji własnego kwasu hialuronowego. Tak czyste i cenne cząsteczki kwasu hialuronowego otrzymywane są dzięki wieloetapowej filtracji w procesie produkcji.

Płyn micelarny godny polecenia

Jest to najnowsza linia kosmetyków Nivea i gdybym miała porównać ten płyn do wcześniejszej serii MicellAIR, to muszę przyznać że ten Hydra zmywa makijaż szybciej i sprawniej. Nie trzymam wacików na oczach i nie czakam na rozpuszczenie się tuszu. Mocno nasączam waciki, gdzieś tam mi wpadanie do oczu i w żaden sposób nie podrażnia, nie szczypie zupełnie jak woda.
Formuła bezzapachowa i to najbardziej mnie przekonuje, ponieważ płyny z kwaśnym zapachem w butelce zupełnie nie toleruję. Mam wtedy wrażenie jakbym miała cytrynę włożyć sobie do oka. Nie wiem z czego wynika to przeświadczenie, że w płynach do demakijażu należy wkładać zapach, próbowałam i mam dyskomfort, nie używam chyba że kupię przez pomyłkę albo przez internet, bo nie zawsze jest możliwość sprawdzenia.
Nie przesusza skóry wręcz przeciwnie delikatnie nawilża, szybko odparowuje i nie pozostawia nic na twarzy żadnej powłoki, kwas hialuronowy w płynie daje niesamowity komfort.
Dość duża butelka 400ml jak najbardziej wydajna, używam niespełna dwa tygodnie ubyło może 1/3, bo rzeczywiście zmywa więc nie trzeba moczyć dużo wacików. Wydajność wacików także mi się zwiększyła przy okazji tego płynu.
Bardzo jestem zadowona z zakupu więc skusiłam się na żele do twarzy z tej samej linii.