Nivea, Hydra Skin Effect, Micelarny żel do mycia twarzy z kwasem hialuronowym

Nivea, Hydra Skin Effect, Micelarny żel do mycia twarzy z kwasem hialuronowym

NIVEA® HYDRA SKIN EFFECT Micelarny Żel z czystym kwasem hialuronowym łagodnie, a zarazem skutecznie usuwa zanieczyszczenia i makijaż, nie wysuszając skóry.
1. Odświeża i nawilża
2. Skóra wypełniona nawodnieniem od środka pozostaje miękka i napięta
3. Oczyszcza i zapewnia zdrowy wygląd skóry.

Dzięki swojej wyjątkowej formule żel micelarny jest odpowiedni dla wszystkich typów cery. Zawiera czysty kwas hialuronowy [HA. Przebadany dermatologicznie.

nawilżające, oczyszczające, odświeżające
z pompką
oczyszczanie twarzy
sucha, odwodniona, normalna

Naprawdę fajny kosmetyk

Ulubieniec do mycia twarzy, super domywa resztki makijażu i zanieczyszczenia z całego dnia. Pachnie bardzo przyjemnie, ale nie za mocno. Nie ściąga skóry, łatwo się pieni. Wszytsko na plus. Polecam

Spełnia oczekiwania

Żel do mycia twarzy to dla mnie bardzo ważny element pielęgnacji, musi odpowiednio oczyszczać, zmywać resztki makijażu i brud nagromadzony w ciągu dnia, ale jednocześnie nie może zbytnio wyduszać mojej tłustej, ale ze skłonnością do przesuszania skóry. Wymagania więc są wysokie. I co tu dużo mówić, ten żel je spełnił. Pachnie pięknie, uwielbiam tez jego konsystencję. Zrobiłam też test, umyłam nim twarz, a następnie nasączonym wacikiem przebierałam twarz w najtrudniej dostępnych miejscach i co…. I wacik czyściutki

Z pewnością na rano

Żel kupiłam wierząc, że po całym dniu w makijażu nieco skrócę demakijaż i oczyszczanie. Żel niestety nie usuwa makijażu, ale z pewnością dobrze oczyszcza skórę podczas porannej toalety. Skóra jest miękka w dotyku i gotowa na poranną pielęgnację. Żałuję, że nie jest możliwe jednoczesne odświeżenie skóry i usunięcie makijażu. Za pomocą jednej pompki możemy spokojnie umyć całą twarz.

Moim zdaniem ten żel to nieporozumienie

Byłam ciekawa powyższego żelu, bo choć nie pałam jakąś ogromną sympatią do kosmetyków Nivea, to żel jak żel czułam, że będzie okej i raczej żele Nivea jeśli kiedyś jakieś miałam były w miarę okej. Niestety ten choć zapowiadał się fajnie, nie przypadł mi do gustu.

Opakowanie żelu to przeźroczysta butelka o pojemności 150ml z pompką. Opakowanie jest graficznie ładne, choć bez szału a pompka dozowała produktu bez zacinania. Żel był przeźroczysty, zapach jakby morski, odświeżający ale dla mnie zbyt intensywny i perfumowany. Niejednokrotnie kiedy używałam tego żelu, zapach wydawał mi się za mocny i męczący. Żel dobrze się pienił, choć dla pełnego użycia i doczyszczenia skóry musiałam użyć 1,5 pompki, bo żelu na 1 pompkę dozowało się dość mało.

Jeśli chodzi o działanie, mam mieszane uczucia. Stosowałam ten żel jako 2 etap demakijażu, który miał oczyścić skórę, po płynie micelarnym, czy olejku i usunąć demakijażowe resztki i po prostu odświeżyć skórę. O ile żel dość dobrze radził sobie z wymiataniem nieczystości ze skóry twarzy, bo rzeczywiście była ona skrzypiąco czysta, to z okolicą pod okiem robił masakrę. Nie wiem jak to się działo, ale żel zamiast domywać okolicę pod okiem robił czarną chmurę z tuszu i to z ewentualnych resztek tuszu, a nie wytuszowanego oka! Bardzo dziwne, szczególnie, że takie oczyszczanie nie jest ani szybkie ani skuteczne.
Druga sprawa, która średnio przekonała mnie do tego żelu, to fakt że pozostawiał spory dyskomfort na mojej skórze. Mam cerę mieszaną, nie jest wrażliwa ani sucha. Jednak po każdym użyciu tego żelu miałam potworne uczucie ściągnięcia i musiałam wręcz natychmiast używać toniku. Po zużyciu opakowania widzę, że moja skóra potrzebuje większej dawki nawilżenia, bo każdym krem nawilżający łyka bardzo szybko. Nie wiem jak mają się do tego zapewnienia, że żel nawadnia skórę a zawartość kwasu hialuronowego ma powodować jej nawilżenie, dla mnie wątpliwe.

Mam bardzo mieszane uczucia i nawet fakt, że dobrze doczyszcza skórę twarzy jakoś w moich oczach nie bardzo go ratuje. Sporym minusem podczas całego czasu używania go, te uczucie spiętej skóry i mgła pod okiem były bardzo męczące.

Średni

Żel zakupiłam z ciekawości i potrzeby wymiany kosmetyku do demakijażu.
Jako Żel do oczyszczenia czystej już skóry, odświeżenia jest świetny. Nie radzi sobie z usunięciem makijażu jak to jest opisane. W połączeniu z olejkiem do demakijażu i domycia skóry- TAK. Jako produkt solo - NIE.
Pchnie ładnie, świeżo, skóra po nim jest oświezona i nie jest napięta.
Wydajny mimo że konsystencja jest raczej płynna. Wygodne dozowanie, wystarczy jedna pompka na oczyszczenie buzi.
Mimo wszystko kolejnym produktem na mojej półce będzie inny Żel.

Dla każdego

Płyn micelarny Nivea Hydra Skin Effect z kwasem hialuronowym zdał egzamin na 6 z plusem! Zmywa bez problemu zarówno delikatne jak i mocniejsze imprezowe makijaże. Posiada przyjemną konsystencji podobna do wody, zapach jest naturalny. Nie szczypie w oczy. Opakowanie jest duże i wystarcza na długo. Sprawdził się zarówno dla mnie jak i dla mojej mamy, więc jest to produkt dla każdego. Bardzo polecam i jak tylko skończy mi się butelka to jade Po następna!

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Nie miałam wobec niego oczekiwań ale mnie zaskoczył

Jest to bardzo delikatny i lekki żel do oczyszczania twarzy z Nivea. Zaskoczyła mnie jego konsystencja, wydawało mi się że przez to że jest tak rzadki nie będzie wydajny, ale nic bardziej mylnego. Nie trzeba go wiele żeby oczyścić buzię. Według mnie trochę słabo się pieni, ale nie przywiązuje do tego wagi. Ma delikatny,nawet nieco męski zapach,czym mi zaimponował,bo to coś czego jeszcze nie miałam. Produkt mnie nie podrażnił i nie uczulił co na pewno na jego plus. Zaskoczył mnie dodatek pielęgnacyjny w tym produkcie w postaci kwasu hialuronowego, który jak wiadomo nawilża i zapobiega przesuszeniom. Skóra po nim naprawdę nie jest ściągnięta i taka sucha, jak czasami zdarza się po innych żelach. Podoba mi się w nim także ekologiczne opakowanie, bo jest dobre dla środowiska co dla mnie jest ważne. Nadaje się do każdego typu cery i naprawdę polecam.

Pięknie pachnie !!!

Żel do mycia ma piękny zapach, niestety czuć po nim lekkie ściągnięcie.
Nie usuwa makijażu wodoodpornego, natomiast zwykły makijaż na spokojnie zostanie usunięty z naszej skóry :)

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Produkt spełnił moje oczekiwania, doskonale usuwa makijaż i zanieczyszenia.

Poręczne opakowanie, bardzo wydajny produkt, wystarczy tylko jedno naciśnięcie pompki aby oczyścić buzię. Piękny, delikatny i bardzo przyjemny zapach. Świetnie sobie radzi z mocnymi makijażami jak i codziennym oczyszczaniem twarzy z zanieczyszczeń, przy tym nawilża buzię. Moja skóra jest dosyć problematyczna, raz za sucha raz za tłusta, a dzięki obu produktom powoli wychodzi na "prosta". Z wielką chęcią kupię ten produkt raz jeszcze.

Produkt mnie uczulił

Niestety produkt mnie uczulił skóra mojej twarzy zrobiła się czerwona i swędziała
Nie mam przeciwskazań jest dobry konsystencja idealna zapach troszkę bym znienila opakowania na plus

Gładkość, nawilżenie

Skóra po myciu jest gładka i delikatna w dotyku. Produkt ładnie pachnie i przyjemnie się pieni. Moja sucha skóra jest nawilżona i mam wrażenie, że bardziej sprężysta .
Będę nadal używać !

Coś innego

Od zawsze używałam pianek do mycia buzi ponieważ nie lubiłam konsystencji żeli a tu miłe zaskoczenie. Produkt ten zostawia skórę po umyciu nawilżoną i odświeżoną. Produkt jest w butelce z wygodna pompką i ma bardzo delikatny zapach. Polecam