Cien, Food for Skin, Żel do mycia twarzy `Oczyszczenie z pigwą`

Cien, Food for Skin, Żel do mycia twarzy `Oczyszczenie z pigwą`

95% składników pochodzenia naturalnego. Żel do mycia twarzy `Oczyszczenie z pigwą` dedykowany do skóry suchej i wrażliwej. Min. 95% składników pochodzenia naturalnego. Nowa linia produktów Food for skin to połączenie kuchennych inspiracji oraz składników bogatych w witaminy, minerały i antyoksydanty. Co ważne, cała linia kosmetyków Food for skin jest odpowiednia dla wegan. W takich produktach nie znajdziemy żadnych składników pochodzenia odzwierzęcego, a co najważniejsze – nie są one testowane na zwierzętach, a więc możemy po nie sięgnąć z czystym sumieniem!

Genialny uwielbiam go

Uwielbiam ten żel. Takie kosmetyki zawsze stosuje jako po plynie micelarnym, zeby dokladnie oczyscic twarz z miceli i domyc resztki makijazu. W tym celu zel spisuje sie swietnie. Jest to jeden z niewielu zeli, ktory noe szczypie mnie w moje bardzo wrazliwe oczy. Zel swietnie radzi sobie z resztkami tuszu i zastygajacego podkladu

Genialny żel

Żel kupiłam z ciekawości w Lidlu. Nie spodziewałam się że sprawdzi się on aż tak dobrze. Stosuje go do drugiego oczyszczenia twarzy po płynnie micelarnym. W ten sposób spisuje sie u mnie bardzo dobrze. Zapach również ma przyjemny. Skóra po nim nie jest ściągniętą i przesuszoną wręcz czuje dobre jej oczyszczenie.

Żel micelarny Cien

Żel micelarny Cien
W stosunku do tego produktu mam mieszane uczucia. Produkt znajduje się w estetyczny opakowaniu, lecz aby dostać się do resztek produktu należy rozciąć opakowanie. Żel ma zbitą konsystencja, która szybko rozprowadza się po twarzy i niewielka ilość wystarczy na umycie całej twarzy. Natomiast nie radzi sobie z domyciem oczu i bez dodatkowego mycia innym produktem się nie obędzie. Produkt ma bardzo chemiczny zapach i niestety pigwa nie jest wyczuwalna, co bardzo mnie zawiodło ponieważ lubię zapach w kosmetykach, nawet tych do pielęgnacji. Żel zawiera 90% składników naturalnych co jest dla mnie dużym plusem. Jest bardzo wydajny i jedno opakowanie wystarczy na długi czas. Jego cena jest bardzo niska więc myślę, że warto wypróbować samemu i się przekonać o jego działu. Czy ja jeszcze do niego wrócę? Jeszcze sama nie wiem
Myślę, że jest więcej produktów tego typu, które działają i pachną lepiej ale nie zapewniam, że jeszcze nie dam szansy kolejnemu opakowaniu ❤️

Dobry

Niedrogi, przyjemny żel do mycia twarzy. Dobrze oczyszcza, lekko się pieni, jednak miałam wrażenie, że czasem przesuszał mi skórę i czułam lekkie ściągnięcie. Ładnie pachnie, butelka jest wygodna, ale pojawiły się problemy z zamykaniem (nie jest to jednak duży problem). Zwyczajny. Myślę, że są lepsze od niego, ale warto wypróbować. :)

Średniak

Żel kupiłam, ponieważ aktualnie nie było w sklepie innego mojego ulubionego żelu z innej marki. Przy okazji postanowiłam go przetestować. Produkt całkiem przyjemnie pachnie. Ma dobrą przezroczystą konsystencję, oraz dobrze się pieni. Oczyszczanie z tym produktem jest dosyć średnie, ponieważ nie zawsze radzi sobie ze zmyciem makijażu. Po umyciu twarzy musiałam zmyć resztę płynem micelarnym. Po umyciu miałam uczucie ściągniętej skóry, a bardzo tego nie lubię. Niestety trochę wysusza skórę. Wielkim plusem jest fakt, że produkt jest wegański i jest idealnym produktem dla wegetarian. Posiada naturalny skład. Opakowanie w formie miękkiej tuby dobrze leży w dłoni, dozując tyle żelu ile potrzeba.

Super

Podczas promocji na markę cien food for Skin postanowiłam kupić parę rzeczy. Jedną z nich był ten oto żel miceralny. Zmywa on makijaż dość dobrze, ale po jego użyciu zostają jeszcze resztki makijażu, które zmywam płynem micelarnym. Pachnie on cudownie ❤️. Nadaje się on moim zdaniem zarówno do skóry wrażliwej, suchej jak i mieszanej. Ja używam go nie tylko do zmywania makijażu, ale również do zwykłego oczyszczania twarzy, kiedy nie mam na sobie makijażu. Moim zdaniem też żel delikatnie nawilża i zmiękcza naszą skórę. Polecam ❤️

Delikatny żel

Bardzo delikatnie myjący żel, który nie podrażnia. Fajny pod szczotkę do mycia twarzy. Zapach niewyczuwalny, konsystencja żelowa, bardzo łatwo się zmywa, nie pozostawia tłustej powłoki na skórze. Idealny jako pierwszy produkt przy demakijażu przed płynem i tonikiem. Nie zauważyłam efektów odżywienia czy wygładzenia.

Niezły żel - i tani i nieźle myje

Żel kupiłam z ciekawości. Okazał się być b. niezły przy tak niskiej cenie.

Łojotokowe zapalenie skóry w strefie 'T'. Suche policzki z naczynkami. Wrażliwa, alergiczna. Wiek - 30 lat, pierwsze zmarszczki miminczne (czoło, okolice oczu). Duża tendencja do zapychania porów. Moja cera lubi kwasy, codzienne złuszczanie. Bywa wrażliwa, delikatna, alergiczna.

Żel ma przeźroczystą barwę. Bez problemu się go wyciska z miękkiej tubki. Pieni się. Dobrze oczyszcza skórę. Nie wymaga użycia dużej ilości by umyć twarz. Wydajność jest w normie. Nie podrażnia, nie uczula. Jest delikatny. Twarz po nim jest oczyszczona, ale nie przesuszona i podrażniona.

Poza tym jego cena b. zachęca do zakupu. Produkt b. dobry. Polecam.

Fajne delikatne oczyszczenie

Lubię ten żel do mycia twarzy po wykonanym demakijażu i do mycia twarzy rano, jest delikatny, nie podrażnia, nie szczypie w oczy. Fajna konsystencja, żel jest przezroczysty i nie przelewa się przez palce, odświeża no i cena super. Polecam.

Przeciętny produkt

Produkt jak na swoją cenę nie najgorszy. Lecz wydaje mi się że warto dołożyć parę groszy i kupić coś lepszego. Skusił mnie ceną i tym ze pochodzi od polskiej marki. Nie do końca spełnia swoją funkcję.

Spełnia swoje zadanie

Żel kupiłam razem z innymi kosmetykami z tej serii w bardzo niskiej cenie. Regularnie nie są one drogie, a ja trafiłam na jakąś promocję, i ten produkt kosztował 4 zł.
Skład przedstawia się całkiem nieźle, producent zapewnia że jest to produkt wegański w 95 % składający się ze składników naturalnych. Ponieważ już się nieraz przekonałam że składniki naturalne trzeba umieć też dobrze dobrać aby zadziałały skutecznie, nie nastawiałam się że na żadne wow.

Żel ma przyjemny, orzeźwiający zapach. Konsystencja jest żelowa, dość lekka. Dobrze się nim myje twarz. Nie przelewa się przez palce, pieni się odpowiednio dobrze, nie szczypie, nie podrażnia.
Działanie ma dobre i faktycznie spełnia swoje zadania. Oczyszcza i daje uczucie odświeżenia. Wprawdzie lubię żelami zmywać także makijaż i choć tutaj producent nic nie obiecuje w tym temacie, a nawet zaleca omijać okolice oczu to ja jednak stosowałam go do demakijażu.
Z lekkim makijażem dawał radę, ale z mocnym już nie. Pozostawały resztki zarówno na oczach jak i twarzy. Nie mam mu tego za złe, ponieważ jak wspomniałam produkt nie jest przeznaczony do usuwania makijażu. Natomiast nie szczypał w oczy ani mnie nie podrażniał.

Wydajność jest bardzo dobra.

Opakowanie to tubka z miękkiego plastiku. Nie wiem jak się sprawdza w użytkowaniu, ponieważ swój produkt przelałam do butelki z pompką.

Nie wiem czy do niego wrócę, ponieważ w demakijażu nie sprawdza się dobrze, ale nie obniżam mu za to oceny, ponieważ nie jest to jego zadanie. Jako produkt do mycia i odświeżenia sprawdza się świetnie.

Łatwo dostępny i przyjemny

Ten produkt można dostać praktycznie w każdym Lidlu i to za rozsądną cenę! Ma delikatny zapach, prawie nie wyczuwalny dobrze się pieni i łagodnie oczyszcza twarz. Do jego zalet można również zaliczyć fakt, że nie przesusza cery i nie podrażnia jej. Polecam panom i paniom !