Suddenly, Lovely EDP

Suddenly, Lovely EDP

Lovely EDP to woda perfumowana marki Suddenly Fragrances o owocowo-kwiatowych akordach. Nuty zapachowe: gruszka, melon, magnolia, brzoskwinia, mandarynka, bergamotka, jaśmin, konwalia, tuberoza, frezja, róża, orchidea, śliwka, fiołek, piżmo, wanilia, jeżyna, cedr.

Rekomendacja
wiosna / lato, na dzień
50 - 100ml

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Urzekające, choć nietrwałe

Wodę perfumowaną Lovely kupiłam podczas zakupów w Lidlu. Ponieważ zetknęłam się już z marką Suddenly i z efektów tego zetknięcia byłam więcej niż zadowolona (mowa o Madame Glamour EDP), postanowiłam przetestować również ten zapach.

Produkt otrzymujemy w minimalistycznym, białym kartonowym opakowaniu, które nie jest ofoliowane. Jest to z jednej strony ekologiczne (wiadomo, mniej plastiku), z drugiej zaś stanowi minus- ktoś mógł już psikać z naszej buteleczki. Tak, czy siak, cena perfum jest kusząca- 15 zł za flakonik 75 ml.

Kartonik, w którym sprzedawane są perfumy jest subtelny i elegancki. Woda zamknięta jest w minimalistycznym, acz eleganckim flakoniku, z białą plastikową zatyczką, która jest dobrze dopasowana, nie skrzypi i nie spada.

Woda podobno inspirowana jest zapachem J'adore marki Dior. Niestety nie miałam okazji ich testować, więc nie stwierdzę, jak dalece przypominają one ikoniczny zapach Diora. Lovely EDP jest bez wątpienia zapachem magnetyzującym, bardzo kobiecym i eleganckim. Moje nozdrza wyczuwają akordy zdecydowanie kwiatowe, tych owocowych w zasadzie nie wyczuwam. Zapach ten będzie idealny na spotkanie z przyjaciółmi, randkę, ale i biznesowe spotkanie. Według mnie jest na tyle plastyczny, że będzie pasował zarówno na dzień, jak i na wieczór. Lovely kojarzy mi się z kobietami 30+, nie będzie odpowiedni dla bardzo młodych kobiet, czy nastolatek. Na szczęście nie wyczuwam w nich alkoholowej nuty, typowej dla wielu zapachów z najniższej półki cenowej.

Trwałość niestety nie powala, a szkoda... Wyczuwam je na skórze maksymalnie przez 2-2,5 godziny, zaś na ubraniach do 4-5 godzin. Obawiam się, że nie będą wydajne, ponieważ atomizer wypuszcza naprawdę solidną mgiełkę. Jak można się domyślić, projekcja nie jest wybitna, choć kilka osób z mojego otoczenia wyczuło go i podpytywało, co to za ładny zapach. Przy tych parametrach odczucia mam mieszane, aczkolwiek sam zapach bardzo przypadł mi do gustu i chętnie będę po niego sięgać. A buteleczkę zawsze można wziąć ze sobą do torebki i w ciągu dnia odświeżyć zapach. Za cenę 15 zł za 75 ml warto je wypróbować na własnej skórze.