S-Lab, Apers, Reduktor potu roll - on

S-Lab, Apers, Reduktor potu roll - on

Reduktor potu Apers to doskonały produkt, który pozwala pozbyć się krępującego problemu jakim jest nadmierna potliwość.
Składniki preparatu wpływają na zmniejszenie aktywności czynności gruczołów potowych, dzięki czemu hamują proces nadmiernego pocenia.
Sposób użycia: preparat przeznaczony jest na skórę pach, dłoni i stóp do stosowania wieczorem przed snem. Nałożyć preparat na umytą i osuszoną skórę. Pozostawić do wyschnięcia. Na drugi dzień rano zmyć skórę wodą z mydłem. Na początku stosować codziennie wieczorem przez 2-3 dni do uzyskania efektu hamowania pocenia, następnie zmniejszyć częstotliwość stosowania - stosować w zależności od potrzeb 2-3 razy w tygodniu. Nie stosować na wilgotną, skaleczoną lub podrażnioną skórę. Nie stosować przez 48 godzin po depilacji.

jestem na TAK!

Mój zdecydowany ulubieniec i stale kupowany kosmetyk!

Plusy:
+ bardzo dobrze radzi sobie z nadmierną potliwością
+ delikatny, nie podrażnia
+ bezzapachowy
+ szybko się wchłania
+ nie jest wymagający w aplikacji
+ nie pozostawia żadnych plam
+ duża wydajność
+ poręczne, schludne opakowanie.

Minusy:
- cena, która ciągle się zwiększa (kilka lat temu kupowałam go za niecałe 10zł w aptekach)
- przy kończeniu produktu niestety zostaje sama woda (tak mi się wydaje) i produkt przestaje działać.

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

gorszy niż drogeryjne

Mam problemy z nadmierną potliwością więc produkty apteczne są u mnie normalnością.
Apers niestety okazał się za słaby. Zużyłam go jakoś razem z innym mocniejszym antyperspirantem w dni kiedy go nie używałam. Samodzielnie niestety okazał się klapą bo zupełnie nie chronił. Robił to porównywalnie z kulkami dostępnymi w drogeriach a to jest dla mnie za słąba ochrona.
Na plus jedynie zaliczam to że nie podrażniał i szybko się wchłaniał.

Używam tego produktu od: 6mies

nie ma to jak Antidral

Od kilku lat uzywam Antidralu, ktory jest tanszym odpowiednikiem Etiaxilu. W miedzyczasie probowalam przekonac sie do Blokera Ziaji, a takze do recenzowanego Apersa, ale nie ma to jak Antidral. Tani i skuteczny.

Apers kosztuje okolo 17zl. Na pewno hamuje wydzielanie potu i bezsprzecznie pomaga go redukowac, ale daje rade tylko w normalnych bezstresowych warunkach. Nigdy nie ochronil mnie w 100%, a wlasnie tego wymagam od takiego produktu.

Paskudne plamy pod pachami zdarzaly mi sie wielokrotnie w przypadku uzywania Apersa, a to calkowicie go wyklucza. Z przykrym zapachem nie mam problemow, pod tym katem dziala dobrze.
Na jego niekorzysc przemawia fakt, ze przy Antidralu pachy byly kompletnie suche. Nigdy mnie nie zawiodl.

Na plus mozna jednak Apersowi policzyc to, ze zdecydowanie mniej podraznia skore i prawie wcale nie piecze w przeciwienstwie do wspomnianego Antidralu.

Tak jak wszystkich takich preparatow nie nalezy uzywac go rano, tylko na noc (odbarwia ubrania!) i bezposrednio po goleniu (piecze!).

Czy kupię ponownie?
Nie.
Potrzebuje pewniaka, a Apersowi to niego daleko.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy

Niezły

Produkt zakupiony w aptece w zastępstwie drogiego Etiaxilu.

Sprawdza sie nieźle, blokuje pot tak jak droższy odpowiednik, tylko trzeba go stosować codziennie, aplikowanie co drugi dzień daje marny efekt.

Ogromny plus za cenę i za wydajność, starcza na bardzo długo.

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: W trakcie drugiego