Fa, Floral Protect, Antyperspirant w sprayu `Orchidea i fiołek`

Fa, Floral Protect, Antyperspirant w sprayu `Orchidea i fiołek`

Wysoce skuteczny antyperspirant, który dzięki technologii Scent Release zapewnia 48h ochronę oraz przepiękny, delikatny zapach orchidei i fiołków. Nie zawiera alkoholu.

ochronne
w sprayu
100 – 250ml

'FA'

Dezodorantu używałam przez krótką chwilę.
Zapach jest słodki, lekko kwiatowy, bardzo przypomina mi zapach typowego balsamu do ciała. Produkt niestety nie za bardzo się sprawdził u mnie, podrażnił mi pachy i słabo radził sobie z potliwością oraz brzydkim zapachem.

Super!

Bardzo lubię, gdy w drogeriach pojawiają się takie smaczki, albo udaje mi się je odnaleźć. Zakupiony w promocji za niecałe 5 zł okazał się być idealnym partnerem na lato. Piękny zapach z przewagą orchidei przywodzi na myśl wakacje na Bali czy innej hawajskiej wyspie. Butelki są dobrze nabite, produkt wystarcza na długo. Niestety, nie można stosować go zaraz po goleniu, gdyż powoduje podrażnienia.

Lubię do niego wracać :)

Zacznę od pięknego zapachu orchidei i fiołków. Zapach jest delikatny, bardzo kobiecy i zmysłowy :) Antyperspirant nie zostawia białych śladów na ubraniach, chroni przed poceniem. Nie podrażnia. Antyperspirant spełnił moje oczekiwania :)

ok

Tym razem skusiłam się na taki kwiatowy zapach, gdyż zwykle biorę wersję "Pink", bo najbardziej tej firmy mi odpowiada. Dezodorant jest w porządku, spełnia swoją funkcję. Krótko chroni przed potem. Ja osobiście jakieś max 4godz go czuję na sobie, potem już nic. Ale dobrze odświeża i przyjemnie pachnie, nawet intensywnie. Lubię te produkty w spreyu jednak dość szybko się kończą, a tych w kulce nie umiem wykończyć. Ogólnie ok!

NIE ZBYT ...

Od razu przejdę do plusów i niestety minusów
PLUSY
+ zapach ( ładny kwiatowy )
+ cena
MINUSY
- nie chroni ( osób z intensywnym poceniem )
- wydajność ..

Bardzo go lubię!

Antyperspirant sprawia,że można czuć się świeżo i spokojnie w ciągu dnia. Wydaje mi się,że nie sprawdzi się przy większym wysiłku fizycznym,ale do użytku codziennego jest naprawdę dobry! I ten przepiękny zapach :)

Lubię FA, ale to nie to

Przetestowałam wiele antyperspirantów/dezodorantów FA - jedne spisywały się dobrze, drugie gorzej, ale generalnie lubię tą markę. Zbliżała się wiosna, więc skusiłam się na coś kwiatowego - ciekawiło mnie jak pachnie połączenie fiołka i orchidei. Przy kasie miłe zaskoczenie - 5,90 zł do zapłaty, produkt ten często bywa w promocjach.

Niestety, nie jestem zadowolona z działania. Przy pierwszym użyciu nie spodobał mi się zapach - liczyłam na coś kwiatowego, kobiecego, tymczasem pachnie niezbyt fajnie, trochę ozonowo. Nie jestem pewna czy przypadkiem tak nie pachniała kiedyś wersja "FA Sport".
Jeśli chodzi o skuteczność działania, to jest kiepścizna. Działa dość krótkotrwale, nie zapewnia sensownej ochrony chociaż na te 3-4 h. Produkt kompletnie nie maskuje zapachu potu - po rozpyleniu nie czuję go już na sobie, jest krótkotrwały, a gdy się spocę jest już nieciekawie

Poza tym, produkt nie nadaje się do wrażliwej skóry i po depilacji, miałam wrażenie, że moja skóra stała się przez niego przesuszona i ściągnięta.

Za co mogę pochwalić ? Ładne opakowanie, niska cena, jest dość wydajny i nie pozostawia białych śladów na ubraniach. Niestety, nie kupię go ponownie, bo poprostu jest nieskuteczny.

Rewelacja

+ cena (częste promocje)
+ dobra ochrona
+ nie brudzi ubrań
+ świetny, długotrwały zapach
+ ładne opakowanie

- rozpylać go trzeba na dużej przestrzeni, ponieważ jest trochę duszący

Ilość zużytych opakowań: 2 w użyciu

skuteczny

Dawno nie używałam antyperspirantu z mocną nutą zapachową - ale jakoś Fa mnie skusił. W zimie lubię otaczać się tego typu mocniejszymi aromatami stąd zdecydowałam się spróbować.

Największą zaletą tego produktu będzie to, czego zawsze szukam w antyperspirantach - niebrudzenie ubrań. Produkt pozostawia pachy czyste, nie ma żadnych plam ani smug, rewelacja!

Ochrona jest na dobrym poziomie - nie rewelacyjna ale dobra. Osoby mocno pocące się mogą uznać, że jest za słaba. Ja w zimie nie pocę się mocno i ta ochrona jest dla mnie całkiem wystarczająca - może nie na cały, okrągły dzień ale na pewno do późnych godzin.

Zapach jest intensywny co podkreśla producent. To mocna woń kwiatów, dla niektórych może być zbyt intensywna. Jednak ten zapach jest bardzo ładny, ja wącham go z przyjemnością.

Przy aplikacji radziłabym uważać i aplikować produkt w dużej przestrzeni - jest dość duszący.

Opakowanie ładne, atomizer dobry. Wydajność standardowa. Cena w porządku, Fa jest ciągle w promocyjnych cenach.

Poelcam tym, które lubią kwiatowe aromaty.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Nie widzę żadnych wad.

Ogólnie dezodoranty z Fa nie należą do moich ulubieńców. Przynajmniej te w kulce. Jednak teraz podkusił mnie zapach: orchidea i fiołek.
+ produkt pachnie przepięknie
+ cena
+ dostępność
+ częste promocje
+ wydajność
+ działanie
+ nie tworzy plam na ubraniach
+ szybko wsiąka w skórę
+ design opakowania
+ nie tworzy "pyłu" na pachach, co miało miejsce przy dezodorantach w spreyu Dove i Rexona
Polecam! Nieraz do niego wrócę!

całkiem ok

Kupiłam z ciekawości,chociaż nie przepadam z antyperspirantami z Fa,bo są pudrowe i strasznie bielą.
Produkt ma ładny,delikatny zapach.Szybko przestaję go czuć. Nie gryzie się,więc z perfumami,itp.
Nie bieli skory i ubrań. Chroni w takie ciepłe dni ok,ale w upały jest gorzej.

Używam tego produktu od: ok.3 tyg.

Skuteczny.

Kupiłam na gorące dni, ponieważ u mnie spraye sprawdzają się wtedy najlepiej - najszybciej wysychają i mocno, świeżo pachną. Poza tym nic nie roztopi nam się w torebce.
I ten produkt sprawdził się u mnie naprawdę fajnie.

<b>Zalety:</b>
*spełnia swoje główne zadanie - bardzo dobrze chroni przed poceniem się nawet w największy upał (oczywiście 48h, które obiecuje producent to zapewne bzdura, ale dobrze chroni przez 8h - a to już sporo w środku lata)
*nie podrażnia wrażliwej skóry po depilacji
*nie brudzi ubrań - czarnych, białych, kolorowych - a dla mnie to bardzo ważna zaleta antyperspirantu, jestem wręcz uczulona na te brudzące, które niszczą bezpowrotnie moje ubrania - ten nie robi żadnych zacieków, białych, ani żółtych plam
*szybko wysycha
*wygodny spray
*niska cena
*łatwa dostępność
*fajny design opakowania - w kolorowe kwiaty

<b>Neutralnie:</b>
*nie do końca mogę się przekonać do zapachu - jest bardzo kwiatowy, świeży, ale może być po jakimś czasie męczący
*wydajność - w normie

<b>Wady:</b>
*należy aplikować go raczej w większych pomieszczeniach żeby się przypadkiem nie udusić :)
*skład nie jest zbyt ładny

Antyperspirant daje radę, jestem z niego bardzo zadowolona i chętnie kupię ponownie, bo stał się to taki pewniak, który mnie nie zawiedzie :) Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka