Stara Mydlarnia, Sandalwood Bath Powder (Puder do kąpieli)

Stara Mydlarnia, Sandalwood Bath Powder (Puder do kąpieli)

Pełen aromatu puder do kąpieli z dużą zawartością masła shea i kakaowego oraz olejów naturalnych takich jak Macadamia, avocado, że słodkich migdałów. Wszystkie składniki świetnie sprawdzają się w pielęgnacji skóry suchej, delikatnej, pozbawionej blasku i jędrności. Dzięki olejom skóra staje się intensywnie natłuszczona i nie wymaga stosowania balsamów po kąpieli. Nie mieszać z innymi produktami do kąpieli.

Cudowny produkt

Szukam naturalnych produktów do kąpieli zarówno dla siebie jak i dla dzieci. Mój wybór padł na ten oto puder. Szczerze jeszcze nigdy nie testowałam tego typu produktów i jak się okazało wiele straciłam. Puder znajduje się w ekologicznym kartonie, a sam proszek zapakowany jest w folie z klipsem. Drobno zmielony, pachnie słodko ale nie nachalnie. W kontakcie z wodą Barwi ja delikatnie na biało. Woda staje się mega miękka i taka...odżywcza. Ja użyłam jej dopiero dwa razy i super się sprawdza przed depilacja nóg bo zmiękcza włoski. Na skórze pozostawia oleisty nalot, który jak najbardziej jest porządany przezemnie. Odżywia nawilża i regeneruje. Dzieciom również przypadł do gustu i zauważyłam że ich skóra również stała się gładziutka i miękka i to po dwóch użyciach. Po takiej kąpieli faktycznie nie potrzebujemy dodatkowego nawilżenia. Polecam i będę testować inne zapachy.