Rimmel, Natural Bronzer (Bronzer do twarzy z rozświetlającymi drobinkami)

Rimmel, Natural Bronzer (Bronzer do twarzy z rozświetlającymi drobinkami)

E-Glamour.pl

Hebe
zobacz więcej ofertzwiń
Kategoria
Marka

Lekki bronzer do twarzy Rimmel Natural Bronzer dzięki swojej ultradrobnej z drobinkami formule nada Twojej skórze ciepły, naturalny blask. Rozświetlający bronzer o miękkiej, gładkiej konsystencji doskonale dopasowuje się do karnacji, sprawiając, że wygląda jak muśnięta słońcem. Bronzer do twarzy od Rimmel zachwyca uniwersalną, nasyconą naturalnymi pigmentami formułą – tak lekką, że praktycznie niewyczuwalną. Idealny sposób na uzyskanie efektu zdrowej, promiennej cery.
☀️daje efekt naturalnie opalonej skóry!
☀️ma jedwabiście gładką formułę
☀️nadaje cerze naturalny odcień opalenizny
☀️delikatnie rozświetla skórę

prasowane
Efekt
z drobinkami, rozświetlające

Naturalny kontur

Nie spodziewałam się, że znajdę kiedykolwiek brazer dający tak piękny i naturalny efekt! Zawsze miałam problem bo bywało, że wyłaziły pasy, a ten brazer jest tak naturalny, że naprawdę ciężko z nim przesadzić, a mimo to nadaje się do konturowania. Jestem bladziochem, wiem co mówię! :) Polecam polecam polecam, od czasu testu, mój numer 1 jeśli chodzi o brazery!

Kolor pasujący każdej kobiecie

Z piątku miałam wrażenie, bronzer posiada zbyt wiele czerwonych poddtonów, a jednak! Jakie było mogę zdziwienie, kiedy okazało się, że nie dość, że ma kolor, który pasuje każdemu, to jeszcze w sposób subtelny rzeźbi "kobiece (pożądane) kształty twarzy. Jedyne do czego mogłabym wiec zastrzeżenie, to opakowanie- wygląda na zbyt delikatne.

Fajny produkt

Dość trudno było mi ocenić ten bronzer, gdyż moja skóra była bardzo opalona po urlopie i produkt nie miał za bardzo "pola do popisu". Ale fajnie przydał się do przyciemnienia bladych miejsc, jak np. skóra przy linii włosów. Już nie mogę się doczekać, gdy wypróbuję go zimą.
Bardzo fajnie się nakłada, nie sypie się, wygodne, estetyczne opakowanie.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Efekt opalonej skóry gwarantowany .

Ten bronzer jest świetny! Daje efekt opalonej a zarazem delikatnie rozświelonej skóry . Świetnie się z nim współpracuje. Utrzymuje się na skórze do kilku godzin. Kosmetyk jest bardzo wydajny . Polecam

Rimmel, Natural Bronzer - Bronzer do twarzy z rozświetlającymi drobinkami

Bardzo wydajny produkt. Rozświetlające drobinki sprawiają, że produkt wygląda na twarzy bardzo ładnie i delikatnie. Można nim zbudować efekt letniej opalenizny i wakacyjny look gotowy.

Jest świetny!

Ostatnio zdałam sobie sprawę z tego, że już dawno nie używałam różu do policzków. Myślę również, że długo się to nie zmieni. Dlaczego? Bo uwielbiam efekt skóry muśniętej słońcem, w dodatku pięknie rozświetlonej. Z tego powodu z przyjemnością sięgam po bronzery. Bardzo dziękuję Klubowi Recenzentki za możliwość przetestowania bronzera do twarzy z rozświetlającymi drobinkami od Rimmel. Już na wstępie recenzji zdradzę, że to moje nowe kosmetyczne odkrycie :)

Opakowanie kosmetyku na pierwszy rzut oka wygląda bardzo prosto, zwyczajnie - jest plastikowe, naprawdę skromne, bez fajerwerków. Na szczęście jest również solidne i trwałe, bo uchroniło produkt przed pokruszeniem się podczas upadku - i to nawet dwukrotnie. Super! Sam bronzer trafił do mnie w odcieniu 001 Sunlight i jest to piękny, delikatnie ciepły brąz. Odcień jest bardzo uniwersalny, świetnie sprawdza się na co dzień do podkreślenia kości policzkowych. Dobrze się w nim czuję, mam również pewność, że makijaż z jego użyciem prezentuje się naturalnie i delikatnie. Konsystencja produktu jest cudowna - miękka, jedwabista, dzięki czemu świetnie rozprowadza się go na skórze. Dobrze współpracuje z pędzlami różnych marek, w dodatku można budować jego intensywność. Pigmentacja również jest na wysokim poziomie, ale odcień jest na tyle "bezpieczny", że trudno z nim przesadzić :) Idealnie dopasowuje się nawet do jasnej karnacji.

Bronzer wzbogacono o bardzo delikatne drobinki rozświetlające, które są niemal niewidoczne. Na twarzy tworzą jednak piękny, ciepły efekt skóry muśniętej słońcem, w taki bardzo zdrowy i naturalny sposób. W rezultacie skóra prezentuje się zdrowo i promiennie. Uwielbiam taki efekt! Co ważne, nie tworzy plam. Praca z nim to przyjemność, nigdy nie zawodzi. Jego wydajność także jest rewelacyjna, ubywa go bardzo powoli. Dzięki temu zyskujemy pewność, że produkt wystarczy na długi czas. To bronzer, po który z przyjemnością sięgam każdego dnia. Jest cudowny <3

Podsumowując, bardzo dobrej jakości bronzer za małe pieniądze, więc tak naprawdę na każdą kieszeń. Nic tylko brać :) Jego uniwersalność, delikatne drobinki, jedwabista konsystencja oraz efekt jaki tworzy na skórze to coś, czym wyróżnia się spośród innych drogeryjnych bronzerów. Zdecydowanie warto dać mu szansę. Kupię ponownie i z przyjemnością daję 5/5 gwiazdek :)

Polecam, produkt zaskoczyl pozytywnie

Kosmetyk doskonale zakrywa niedoskonałości, wszystkie pory zostają niewidoczne. Rozświetlacz muska skórę odrobina słońca nawet w pochmurny dzień. A bronzer przyciemnia skórę pozostawiając dotyk lata.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Bronzer - lekko muśnięta słońcem skóra

Bronzer super sprawdzi się dla jasnych karnacji lub lekkiego konturowania, co prawda jest to puder bronzujacy więc idealny jest dla jaśniejszych podkładow, ja mam ciemniejsza karnację, ale świetnie się sprawdza dla naturalnego wykończenia

Rimmel, Natural Bronzer Bronzer do twarzy z rozświetlającymi drobinkami

Bronzer zdecydowanie w letnim klimacie.
Zawiera opalizujące drobinki, ktore pięknie wyglądają w słońcu.
Bardzo dobrze się nanosi. Bez smug. Fajnie nabiera się na pędzel.
Jest dość dobrze napigmentowany lecz raczej nie zrobią sobie nim krzywdy nawet początkujące adeptki makijażu.
Efekt skóry naturalnie muśniętej słońcem gwarantowany.

Świetny bronzer!

Rimmel Natural Bronzer dostałam w zestawie do testowania w odcieniu 001 Sunlight kolor jasnego brązu (ciepły odcień) jestem tym produktem zachwycona. Pięknie pachnie, ma bardzo delikatny kolor, po nałożeniu cera jest lekko muśnięta słońcem, nie można nim zrobić sobie plam. W łatwy sposób można podkreślić kości policzkowe, makijaż wygląda świeżo i promiennie. Bardzo fajny bronzer, trwały i naturalny z drobnymi drobinkami. Polecam serdecznie!

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Ładna barwa, imituje naturalną opaleniznę

Bronzer w bardzo praktycznym opakowaniu i strukturze. Bardzo łatwo nakłada sie go na twarz, moja skóra jest dość wymagająca a Bronzer NATURAL spełnił oczekiwania moje i mojej skóry z pewnością mogę go polecić osobą z różnymi wrażliwościamy skórnymi i nie tylko

Mocny zawodnik! Efekt muśnięcia słońcem

Produkt otrzymałam w ramach testu recenzentki wizaż i ten zdecydowanie najbardziej (z zestawu rozświetlacz, korektor i bronzer) podbił moje serce.
Jako posiadaczka cery bardzo jasnej (w stronę barw bardziej oliwkowych, niż różowych) mogę powiedzieć, że dawno nie miałam tak dobrego bronzera. Kolor bardzo naturalnie się blenduje z rzeczywistym odcieniem skóry. Nie jest bardzo intensywny, więc ciężko nim przesadzić, co według mnie jest wielką zaletą. Łatwo jest z powodzeniem wykonać cieniowanie twarzy, jednak moim zdaniem największą robotę robi na kościach policzkowych.
Bronzer jest opisany jako "z rozświetlającymi drobinkami". Nie przepadam za bardzo mocnym, wręcz brokatowym rozświetleniem twarzy i na szczęście tutaj takie nie było. Drobinki są na prawdę niewielkie i rozświetlenie jest bardzo subtelne. Wygląda bardzo efektownie w blasku słońca - bez efektu choinki, z subtelną poświatą. Jest to bardzo duży plus.
Na mojej aktualnie zmęczonej przeziębieniem cerze daje efekt wypoczęcia i zdecydowanie zdrowszego wyglądu.

ZALETY:
- najlepszy napotkany bronzer
- rozświetla, ale bardzo subtelnie (widoczne w blasku słońca)
- naturalnie zlewa się z kolorytem skóry
- efekt bardzo naturalny, nie jest przesadnie ciemny

WADY:
- brak ;)