Hegron, Gel spray `Mega strong` (Żel w rozpylaczu megamocny)

Hegron, Gel spray `Mega strong` (Żel w rozpylaczu megamocny)

Za pomocą tego produktu można szybko i na bardzo długo wystylizować każdą fryzurkę. Nie wymaga codziennego mycia włosów i łatwo się z nich wyczesuje. Przeznaczony jest do wszystkich rodzajów włosów. Żel w sprayu Mega Strong można "nakładać" zarówno na wilgotne włosy, jak i na suche. Jest wydajny. Utrwalenie się utrzymuje do 48 godzin.

w sprayu
Utrwalenie
bardzo mocne
utrwalające
zapachowa
Struktura
lekkie
żel

Skład jest w trakcie moderacji.

• Alcohol Denat., VP/VA Copolymer Parfum, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Linalool

do zadań specjalnych.

Ten żel w sprayu to żel od zadań specjalnych. Utrwali wszystko co chcemy stworzyć na głowie. Jest mokry dlatego należy uważać aby nie zrobić sobie krzywdy i nie przesadzić, bo w takim wypadku zamiast wow otrzymamy na włosach skorupę. Plus za cen,minus za dozownik który niestety się zapycha

Naprawdę mocny

Stosuję go okazjonalne, tylko jakieś imprezy, wesela itp. Sprawdza się doskonale. Naprawdę jest mega mocny. Fryzura utrzymuje się do samego końca. Raz kiedy nie miałam siły usnęłam tak jak wróciłam, a rano na głowie nic nie było naruszone. Jest wydajny, łatwo dostępny. Użyty raz na jakiś czas nie szkodzi włosom. Łato się go aplikuje. Gdy damy go za dużo tworzy widoczną skorupę. Ma trochę duszący zapach.

Każdy zna, każdy wie, kojarzy - wiec dlaczego tutaj tak mało opini na temat tego produktu?...

Jest to produkt, który pamiętam z czasów jeszcze mojego dzieciństwa... Było to daaawno temu. Jako mała dziewczynka, pamiętam jak moja mama tym właśnie produktem każdego dnia utrwalała swoją fryzurę. Klasyk, klasyków w najczystszej formie. Pokuszę się o stwierdzenie, ze w większości polskich domów miał swój debiut. Napewno w czasach kiedy oferta produktów do stylizacji włosów nie była tak obszerna jak dziś...

Jest to produkt zamknięty w plastikowej, białej butelce z czerwonym nadrukiem w jasny sposób zaznaczającym - mamy do czynienia z produktem, który utrwala fryzurę na beton.
Atomizer na zasadzie psik z rureczką w środku butelki. Zasadniczo wszystko do samego końca działa bez najmniejszego zarzutu.

Jest to produkt łatwo dostępny. W każdym spożywczaku można się zaopatrzyć. Dodatkowo plusem jest, iż żel jest dostępny w wielu pojemnościach. Począwszy od maleńkiej buteleczki a skończywszy na ogromnej, ciężkiej butli.
Za to plus. Niejednokrotnie np. w ciągu imprezy ratował fryzurę. A jak wiadomo brać ze sobą wielką masywną butle nie koniecznie jest najlepszym pomysłem.

Jeśli chodzi o efekt w skrócie oceniam jako- utrwalenie fryzury na beton. Był to produkt, którego moja fryzjerka używała do utrwalenia mojej fryzury ślubnej. Więc, jak wiadomo warunki extremalne. Każdej z nas zależy aby w tym dniu wszystko pomimo wielu buziaków, przytulasów i wszelkiego rodzaju podskoków trzymało się do białego rana- tak właśnie było.
Produkt bardzo dobrze utrwala włosy, tworząc przy tym w pewnym sensie skorupę- co jednak jak dla mnie jest zrozumiałe przy tak wysokim poziomie utrwalenia fryzu.

Jednym, małym w zasadzie minusem jest zapach. Intensywny i zdecydowanie męski. Zbyt męki jak dla kobiety. Dodatkowo w ciągu dnia wyczuwalny. Nie wietrzeje a szkoda.
Jeśli chodzi o wydajność w mojej ocenie w tej kwestii jest to tylko i wyłącznie indywidualna kwestia. Ja, używam bywa, każdego dnia- więc wiadomo, że zużycie będzie większe od osób, które sięgają po produkt okazjonalnie.

Podsumowując niezmiennie od lat jest to produkt, który w pewny, niezmienny i trwały sposób utrzyma fryzurę w niezmienionej postaci przez długie godziny.

Najlepszy

Nie używam lakierów na co dzień, tylko raczej przed jakąś imprezą i wtedy zawsze sięgam po niego gdyż po przetestowaniu wielu lakierów to on okazał się najlepszy dlatego że trzymał fryzurę na miejscu przez cały czas. Jest na prawdę bardzo mocny, dzięki niemu loki i różnego rodzaju upięcia wyglądają przez całą imprezę bardzo dobrze. Nie polecałabym go jednak do codziennego stosowania, na dłuższą metę wydaje mi się że mógłby je mocno wysuszyć. Po powrocie do domu nie mam nigdy problemu z rozczesaniem włosów . Lakier ten ma bardzo fajne i praktyczne opakowanie, lepszy atomizer niż w innych, tradycyjnych lakierach, lepiej się z niego korzysta. Na dodatek ma niską cenę i jest łatwo dostępny. Ja osobiście jestem z niego bardzo zadowolona i nie zamieniłabym go na żaden inny.

Spray do zadań specjalnych

Absolutnie najmocniejszy spray/lakier jakiego miałam przyjemność w życiu użyć. Będzie trzymał włosy aż do kolejnego umycia. Moim zdaniem cudo i prawdziwa perełka. Nie wysuszał mi włosów, nie miałam problemów z rozczesywaniem, nigdy tez nie przydarzyło mi się przesadzić z aplikacją. Od pewnego czasu nie lakieruję już włosów, ale jeśli miałabym jakieś specjalne wyjście, albo wymagającą fryzurę, to tylko ten lakier! Ale uwaga, jeśli ktoś ma włosy w kiepskim stanie, albo bardzo wrażliwe, to ten lakier może je poniszczyć, ponieważ w dużym stopniu składa się z alkoholu. To nie jest ten "nowoczesny" rodzaj lakierów pełen witamin, silikonów czy innych gadżetów.

Oj nie

Posiadam cienkie zniszczone włosy tez żel sprawił że wyglądały jeszcze gorzej,strasznie skleił włosy pozostawiając nieestetyczne 'strąki',jedyne czego nie można mu zarzucić to tego że jest na prawdę mocny,nie da się go rozczesać należy umyć włosy dopiero wtedy schodzi i też nie łatwo,nigdy więcej.

Czasem może się przydać

Mega mocno skleja, ale utrwala. Czasem na wielkie wyjścia może być przydatny. Nadaje się do fryzur upinanych typu koki, kucyki itp. Próbowałam do loków, ale był strasznie sztuczny efekt i wyglądało to nieładnie. Pasma loków były mega sztywne.
Żel nieprzyjemnie pachnie, bardzo intensywnie. Jest bardzo wydajny. Kosztuje niewiele.
Jak ktoś lubi fryzury upinane to warto się w niego zaopatrzyć.Bo trzyma solidnie. Praktycznie do umycia głowy. Zawsze jest dostępny w prywatnych, małych drogeryjkach. W tych większych nie wszędzie można go dostać.

Ulubieniec w każdej wersji!

Znam i stosuje ten produkt od dobrych kilku lat i nie wyobrażam sobie nie mieć w domu chociaż jednego opakowania, mimo, ze na co dzień raczej nie sięgam po tego typu produkty.

Wielofunkcyjność - żel sprawdza się świetnie zarówno do układania jak i utrwalania. Nie robi skorupy, jest bardzo trwały i nawet jeśli bazuję na innych produktach, to ten żel zawsze jest jako chociażby wsparcie. Rozpylony z odpowiedniej odległości nie zostawia na włosach śladów - ani białych, ani 'sklejek'.

Opakowanie - kolejne plusy. Bardzo wygodna forma atomizera, jest o niebo lepsza i wygodniejsza od klasycznej. ponad to pojemności - jest ich do wyboru kilka i spokojnie możemy wybrać taka która najbardziej nam odpowiada w zależności od tego jak często go używamy.

Jeśli chodzi o wpływ na włosy, no to już nie jest tak kolorowo. Dosyć ciężko się go usuwa i przy częstszym stosowaniu potrafi niefajnie dociążyć i wysuszyć włosy, jednak stosowany sporadycznie nie szkodzi.

Cena i dostępność - dostępny jest na pewno w Naturze w stałej ofercie, zawsze go tam kupuje, więc niestety nie wiem jak w innych sklepach. Cena podobna do innych produktów na rynku - stosunkowo niska. :)

lubimy się

bardzo trwały żel. Wydajny i pomimo, że używam go codziennie starcza na długo. Minusem jest biały pyłek, który pozostawia, gdy go użyjemy za dużo. Fryzura trzyma się praktycznie cały dzień, także nie trzeba jej poprawiać . Ogólnie jestem zadowolona z żelu. jednakże ma zbyt mocny zapach.

Dobry do układania

Żel Hegron to niezwykle popularny produkt, którego używają kobiety o różnych rodzajach włosów. Może służyć zarówno do układania jak i utrwalania fryzur.
Żel zamknięty jest w białej butelce z atomizerem, dostępny w trzech pojemnościach: 300ml, 150ml i 75ml (wersja torebkowa). Aby dokładnie ocenić bieżące zużycie trzeba opakowanie przystawić blisko żarówki. Atomizer działa dobrze, rozpyla drobną, mokrą mgiełkę; zdarza się jednak że produkt zalepia wylot rozpylacza i trzeba go wtedy umyć ciepłą wodą.
Konsystencja żelu jest rzadka i wodnista, zapach lekko alkoholowy, szybko się ulatnia.
Większość osób używa Hegronu jako lakieru do utrwalenia fryzury. Stosowany w ten sposób mocno usztywnia włosy, dobrze sprawdza się przy upięciach lub przy krótkich włosach. Słabo wypada przy utrwalaniu włosów rozpuszczonych, które mogą zamienić się w nieruchomy kask. Zastosowany w dużej ilości może włosy sklejać.
Sama stosuję go w charakterze stylizatora wraz z pianką na objętość ( mam cienkie i płaskie włosy). Spryskuję niewielką ilością Hegronu wilgotne włosy po uprzednim nałożeniu pianki. Włosy suszę suszarką. Dzięki Hegronowi są lekko usztywnione i dłużej zachowują objętość.
Hegron dobrze sprawdza się też przy układaniu fal, zastosowany przed nawinięciem włosów na papiloty.
Jest to produkt o wysokiej zawartości alkoholu i trzeba się liczyć z tym, że przy codziennym użytkowaniu włosy będą przesuszone. Niezbędna jest więc intensywna pielęgnacja, zawierająca odżywianie, maskowanie i częste olejowanie włosów na całej długości. Dzięki temu udaje mi się zniwelować negatywne skutki używania środków do stylizacji.

żel

Żel w rozpylaczu, usłyszałam pozytywną opinie więc zaryzykowałam i kupiłam.. hmm no wszystko byłoby super tylko że na moje włosy on jest okropny, skleja je a po zmyciu produktu włosy stają się matowe i potrzebują pomocy w poprawie kondycji. Nie jest to mój hit , ale może komuś super pasuje.

naprawde mocny

żel jest rzeczywiście bardzo mocny, mocno utrwala fryzurę, skleja włosy ale nie wyglądają na tłuste poniewaz są matowe. nie podoba mi się jedynie skryskiwacz- dozuje za dużo produktu i trudno nim trafić w miejsce, w które chcemy utrwalic